Skocz do zawartości

TVK Vectra bez Extreme Sports


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Po vectrze można się spodziewać wszystkiego najgorszego :-) Szczególnie jeśli chodzi o spójność działań w całym kraju. Jak wyłączają to wszędzie, ale jak włączają, to tylko wybrańcom.

Mam u nich pakiet złoty, ale w oczekiwaniu na obiecaną TVP Kulturę i MTV, zakupiłem sobie już zestaw FTA na te dwa kanały :-D

Największym szczytem hipokryzji był chyba fakt, gdy pani w BOK tłumaczyła mi, że nie włączą BBC Prime ze względu na nikłe zainteresowanie tym kanałem, po czym pomimo braku tego kanału w sieci (nie tylko w moim mieście), BBC Prime został mecenasem miesiąca...

W najlepszej sytuacji jest chyba Tczew, gdzie za dużo mniej niż u nas w pakiecie złotym jest HBO i HBO2... no ale cóż, gdy zapytałem w BOK czemu tak jest, pani stwierdziła, że na pewno jestem przedstawicielem prasy, skoro mam takie informacje, więc nie zamierza ze mną rozmawiać i odesłała mnie do agencji ich obsługującej...[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no lecz tak to właśnie jest dziwne że jest głośno w całej sieci vectra że tvp kultura się pojawiła ale co do czego to nie wszędzie tak jak z innymi kanałami które są u takie jak travel channel bbc prime i wiele innych które były umnie a zostały wyłączone i w tvk vectra Biała Podlaska już nie ma i nie wiem czy coś będzie :D:D:D:D:D:D

 

Edycja RafiX: Poprawiłem błąd ortograficzny. Nazwy kanałów TV piszemy wielkimi literami, podobnie jak nazwy miast (zresztą tutaj napisałeś z dużej litery).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...