Skocz do zawartości

Konferencja Cyfry 20.06.br


Marek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wcale nie jestem zdenerwowany na razie :) Co dekodera Philipsa mialem go 15 minut w domu,zanim kupilem freda HD.Takiego gniota dawno nie mialem w domu,a mam tez bardzo stare sprzety w innych branzach.Przelaczal bardzo wolno,poszybkim przelaczeniu kilku kanalow wieszam sie na amen.Potrzeba bylo restartowac.OBraz HD z Astry tylko troszke lepszy niz na 7018.Ferdki moze nie lepsze,ale mozna zmieniac softy.Zreszta jak dotad przez miesiac uzytkowania zaliczyl 2 zwiechy.Jedna jeszcze na oryginalnym sofcie,a druga z tydzien temu.Dodam jeszcze,ze korzystam ze splittera bezprzewodowego Smart-wi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi myślałem, że sprecyzują datę dołączenia NG Wild. Dodatkowo po cichu liczyłem na sci-fi i 13th Street, czy nawet TVP Sport. Cena dekodera HD to wciąż pikuś przy cenie TV choćby HD Ready. Jeszcze nie czas budować ofertę opartą głównie na HD. Lepsze efekty przyniosły by ciekawe nowe kanały w SD i oczywiście polepszenie jakości.

Jovik podpisuję się pod tym obydwoma rękami. Mamy dokładnie takie samo zdanie na ten temat. Czuję się trochę rozczarowany brakiem info na temat kanałów SD. A co do jakości... no każdy wie jaka ona jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trochę, przecież mają się już przenosić we wrześniu abo TPS na Astre, ale czy Cyfra dostanie kilka TP tego nie wiemy jak wielu mówi NIE a ja mam nadzieję, że TAK. Nie wiadomo czy napewno już przeniosą się we wrześniu, no ale odszedłem od tematu.

 

 

james_b :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...