Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ale spójrzcie jak dużo niemieckich kanałów muzycznych nadaje w 4:3 nie wiedzieć czemu? kraj rozwinięty technologicznie a takie buble serwuje: OJOM, iMusic1, VIVA DE, DELUXE.

Chłopcze, łżesz w żywe oczy. VIVA DE od dawna nadaje stale w 16:9.

 

Te oznaczenia w 4:3 jeszcze wczoraj były mniejsze na wielkość loga stacji a teraz to spartaczyli :-(

Dokładnie tak. Przeraziłem się, jak zobaczyłem oznaczenie +12 w 4:3. W jakim celu ono zostało powiększone, bo nie kumam?

Logo w 16:9 wymiata! Najmniejsze spośród wszystkich kanałów ogólnopolskich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmniejszyli oznaczenie wiekowe i jest mniejsze niż logo stacji ale nie przezroczyste :-(

Dodali przeźroczystość, ale bardzo słabą. Taką samą, jaka jest w Polsacie. Polsat ma trochę większe oznaczenia w 4:3 i 16:9 od TV4 :brawo:

chyba że to pomyłka zmiennej emisji i dali logo i oznaczenie wiekowe pomyłkowo od obrazu 16:9?

Pomyłka to raczej nie jest. Pokazali, że też potrafią Nas zaskoczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 kwietnia w miejscu "Muzycznych list" pojawi się nowy program - "4music".

 

Program poświęcony współczesnej muzyce alternatywnej, w którym zostaną zaprezentowane relacje z koncertów, wywiady z artystami, najnowsze teledyski, festiwale muzyczne i nowości płytowe. Nie zabraknie również konkursów, nagród i muzyki takich twórców jak: Cold Play, Snow Patrol, 30 Seconds to Mars, Elbow, Adele, Duffy, Hey, Kasia Nosowska, Novika, PabloPavo, Julia Marcel, Smolik, Monika Brodka, Strachy na Lachy, Lao Che, NeoRetros oraz wielu innych przedstawicieli rodzimej i światowej awangardy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paulinka to taki dawny Ibisz w spódnicy, a to "Się kręci",a to "Must be the Music",a to "Atleci"(specjalistka od biegania się znalazła) i jeszcze "Muzyczne Listy". Ja Muzyczne Listy zerkam tylko wtedy kiedy jest Marta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 kwietnia w miejscu "Muzycznych list" pojawi się nowy program - "4music".

 

Program poświęcony współczesnej muzyce alternatywnej, w którym zostaną zaprezentowane relacje z koncertów, wywiady z artystami, najnowsze teledyski, festiwale muzyczne i nowości płytowe. Nie zabraknie również konkursów, nagród i muzyki takich twórców jak: Cold Play, Snow Patrol, 30 Seconds to Mars, Elbow, Adele, Duffy, Hey, Kasia Nosowska, Novika, PabloPavo, Julia Marcel, Smolik, Monika Brodka, Strachy na Lachy, Lao Che, NeoRetros oraz wielu innych przedstawicieli rodzimej i światowej awangardy.

@wislok Już dał news na ten temat 1-go marca, ale bez żadnych szczegółów.

 

Ja też widziałbym w "4music" Paulinę Sykut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest pewne,że będzie Paulina Sykut w tym programie. Infiormacja z Facebooka

Manager: Od marca z anteny kanału TV4 znika program "Muzyczne Listy". W jego miejsce pojawi się nowy program 4MUSIC. Nie zmieni się za to prowadząca czyli Paulina :) w programie stawia się na ambitną muzykę. Będzie w nim można znaleźć wiadomości o zespołach, piosenkarzach. Nie zabraknie konkursów, w których nagrodami będą płyty i bilety na koncerty. Nowość to wywiady. Pierwszym gościem Pauliny będzie Paweł Sołtys czyli Pablopavo. Emisja w tych samych godzinach co "Muzyczne Listy". Zapraszamy przed telewizory :)

I widać stąd była informacja na blogu,którą podałem 1 marca,jednak nie znalazłem jej potwierdzenia w żadnym serwisie medialnym czy stronach internetowych stacji. Jednak nie prawdą okazało się to,że program ruszy od Marca,bo ruszy od Kwietnia.

Aha zapomniałem dodać do tej bogatej listy:

Paulinka to taki dawny Ibisz w spódnicy, a to "Się kręci",a to "Must be the Music",a to "Atleci"(specjalistka od biegania się znalazła) i jeszcze "Muzyczne Listy". Ja Muzyczne Listy zerkam tylko wtedy kiedy jest Marta:)

Prognozy pogody w Polsacie i Polsat News. Więc szczerze ja już przełączam telewizor gdy widzę pannę Sykut,przepraszam Panią Sykut-Jeżynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czwórka postanowiła zastąpić „Muzyczne listy” nowym magazynem muzycznym. „4music” będzie programem poświęconym współczesnej muzyce alternatywnej, w którym zostaną zaprezentowane relacje z koncertów, wywiady z artystami, najnowsze teledyski, festiwale muzyczne i nowości płytowe. Przewidziano również konkursy z nagrodami.

 

W „4music” znajdą się utwory takich twórców, jak: Cold Play, Snow Patrol, 30 Seconds to Mars, Elbow, Adele, Duffy, Hey, Kasia Nosowska, Novika, PabloPavo, Julia Marcel, Smolik, Monika Brodka, Strachy na Lachy, Lao Che, NeoRetros oraz wielu innych.

 

Program, tak jak „Muzyczne listy”, poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Marta Leleniewska. Emisja: od 2 kwietnia, od poniedziałku do piątku o 06:15 oraz 12:25.

innformacja z tvpolsat.info.

hurra,hurra,hurra!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...