Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.07.2024 o 21:02, TomeQ38 napisał(a):

Ja nie mogę się doczekać przyszłego poniedziałku gdy będa Włatcy móch.

Tylko że „Włatcy Móch" są w TV4 emitowani w niedziele a nie w poniedziałki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jakie nowości przygotuje TV4 na jesień oprócz "Włatcy móch" : One? Czy Tv4 jesienią np oprócz kolejnych sezonów "Policjantów" i "Sprawiedliwych" wyemituje jakiś nowy serial czy np jeden z seriali który był na Polsat Box trafi do "Czwórki"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna wraca do Tv4 za tydzień 24.07.2024r na tym kanale będzie transmisjaą meczu Śląska Wrocław z Fc Ryga w Lidze Konferencji Europy transmisja o 17.45. Super że sport na dobre zadomowił się w TV4 i liczę, że inne piłkarskie mecze z LKE i LE będą transmitowane na Tv4 i że w przyszłości Tv4 pokażę więcej siatkarskich spotkań i może koszykówkę też dołożą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz transmisji meczów Polek z trwającego właśnie Memoriału Agaty Mróz-Olszewskiej, TV4 pokaże również mecze polskich siatkarzy na turnieju w Gdańsku. To ostatnie sprawdziany kadry przed wylotem na igrzyska w Paryżu. W najbliższą sobotę z Japonią, a w niedzielę z USA - początek obu spotkań o godz. 19:30.

 

Brawa za decyzję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Transmisja meczu Rapidu z Wisłą w TV4 została przerwana z powodu problemów z odbiorem sygnału z Wiednia. Tam pada deszcz. Sygnał został już przywrócony. Mecz Śląska był pokazywany przez kilka minut.

UPD: Zakłócenia trwają nadal

Problemy te ustały, gdy na tablicy widniał wynik 6-0. Chwilę później wynik brzmiał 6-1 na korzyść Rapidu.

Edytowane przez Mykhailo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę oglądał na Tv4 "Włatcy móch", a tak to nie wiem co innego jeszcze mógłbym oglądać na tv4 może czasami obejrzę jakiś fajny film bo zastanawia mnie co będzie w paśmie od 11.00 do 17.00 w Tv4 jesienią od poniedziałku do piątku kiedyś w paśmie od 12.00 czy od 14.00 były seriale zagraniczne na Tv4.

Edytowane przez TomeQ38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w ramówce Czwórki miał pojawić się również mecz Śląska Wrocław. Zamiast tego jest jakiś film. 

Natomiast transmisje meczów Śląska i Wisły w ramach kwalifikacji do Ligi Konferencji wylądowały do TV6 i Super Polsat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2024 o 16:57, TomeQ38 napisał(a):

zastanawia mnie co będzie w paśmie od 11.00 do 17.00

 

 

Zaplanowane są dalej powtórki Dlaczego ja?, Policjantki i Policjanci, Na ratunek, Gliniarze, Trudne sprawy...

Edytowane przez Mikuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2024 o 23:13, Mikuu napisał(a):

Zaplanowane są dalej powtórki Dlaczego ja?, Policjantki i Policjanci, Na ratunek, Gliniarze, Trudne sprawy...

Według informacji w Wirtualnemedia.pl wynika, że Na ratunek 112 będzie premierowe odcinki w TV4 o godz. 15.00 i 15.30. Godzinę później powtórki z poprzedniego dnia będą nadawane w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg programu tv (bo ktoś u nich nie zweryfikował, co zresztą napisałem tam w komentarzu) tylko o 15:30, bo o 15:00 jest odcinek, ale z 2021 roku. Jak by otworzyli zwykły program tv to by zobaczyli jaki numer odcinka jest przy danym odcinku i że na głównym Polsacie nie zmieści się 2 odcinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...