Skocz do zawartości

Nie będzie żadnej fuzji ??


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do fuzji W-C doszło min dlatego że WIZJA była dla CYFRY istotnym ....

partnerem min pod względem programowym,wg mnie POLSAT nie jest...

na tyle istotny dla CYFRY żeby chciała się z nim łączyć, w gre mogłoby...

wchodzić ewentualnie przejęcie,ale znając wielkie ambicje mr.Soloża...

wydaje się to mało realne? a z 2strony jest na tyle obrzydliwie bogaty że stać go na dokładanie do interesu,dużo może skorzystać na tym ITI, jak dogada się z POLSATEM o udostępnienie kanału w swojej ofercie,co jest patrząc realnie jak najbardziej możliwe. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ i Cyfrowy Polsat, to dwa przeciwstawne bieguny. Bez żadnej sympatii dla siebie. ITI, to wielkie niewyobrażalne pieniądze.

Myślę, że będą trzy platformy, aż ktoś się przekręci ?

 

Jeśli nawet nie dojdzie do fuzji w pełnym tego słowa znaczeniu, to górę wezmą liczby (skoro nie zdrowy rozsądek?), a tym co się przekręci będzie pewnie CP i Cyfra+ po prostu go wchłonie, wykupi czy jak go tam zwał.

 

Tak czy inaczej potwierdzam to co juz napisałem - najlepszym rozwiązaniem byłoby połaczenie CP z C+ z ogromną przeciwwagą (ITI) i bardzo silnym drugim biegunem, który będzie stymulował rozwój, a nie hołdował stagnacji na rynku platform w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn ile,bo nigdzie nie widzialem tej sumy?A to jak Cyfra "kupowala"te prawa to lepiej przemilczec.Zreszta nie placila na raz,a bedzie to robic w ratach przez caly okres...Zreszta jak nie ma co kupic,to i na razie nie ma na co wydac.Niech sie rozwina,a za 3-4 lata zobaczymy kto jest wiekszy...Samej kasy na pewno ma wiecej ITI.Tyle ze prawa kupuje sie nie tylko za kase,a raczej wiadomo jak....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja cos napisałem o tej umowie. Napisałem, że jak wyzkle piszesz to samo. Kazda twoja wypowiedz w tym działe jest z gory wiadoma jaka bedzie zreszta tak samo jak kazdy twoja wypowiedz w temaciach o ITI. Najwidocznie taka podpisali umowe, zreszta nie przypominam sobie miejsca zeby kluby dostawała odrazu pieniadze za transmisje. Bo to nie był tylko kontrakt na pokazyanie meczów ale takze na realizacje tych mecżów i sponsorki. A co do kary to była ona o zapis umozliwiajacy danie C+ ostatiej oferty (faktycznie z tego nie skorzystali, takie zapisy sa powszechnie stosowane w Polsce) i prawdopodobnie ta kara miałe inne wymiary.[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Moim zdaniem bedzie tak: Cyfra+ łyknie CP a ITI sobie poradzi Pawop nie martw sie :D I w Polsce beda dzialac 2 duze platformy cyfrowe :wink:

 

Ale tak mi sie cos wydaje ze ten pomysl czy mysl jest za daleka. Po pierwsze to powiedzcie ile trzeba czasu zeby jakas (nie mowie tu wogole o ITI) ale ile trzeba czasu zeby zdobyc nowych lub odbic od konurencji okolo 1,6 milona abonentow??? Bo tyle by miala platforma CP (okolo 800tys) + C+ (okolo 820 tys). Bo moim zdaniem w rok sie tego nie zrobi. A rynek polski chyba nie jest na tyle chlony zeby tak o zdobyc paroma obietnicami 1,6 milona abonentow. Tak samo jesli chodzi o przejscie do innego. Ludzie czesto sa wygodni i jak juz cos maja to po prostu nie chce sie im zmieniac, beda narzekac bo ITI bedzie lepsze ale i tak nie zmienia bo sa przyzwyczajeni a to ciezko zmienic....

 

Po drugie to ITI tylko na razie obiecuje i zadnych konretow w sumie to nie ma taka prawda. A widze ze tymi obietnicami wyssanymi z palca duzo osob przekonuje ze ITI bedzie najlepsze, rewelacyjne i wyrabane w kosmos i wszyscy walna i zerwa te umowy z CP (ktore wyslali ostatnio starym abonetom) i C+ na rzecz przejscia ITI. Pewnie ITI zaproponuje abonentom konkurencji pokrycie kary zerwania umowy w sklad za operaorami telefonni komorkowej.

 

Ale bez przesady ITI wystartuje to mozna bedzie cos powiedziec tak mi sie wydaje. Bo jak nawet to co mowie sie spelni to faktycznie bedzie cos konkretnego to naprawde trzeba niezly sztab analitykow zeby takie tezy czy pomysly wysuwac. I zawsze trzeba wziasc pod uwage ze po prostu ktos sie mogl pomylic czy omieszkac w planach czy symulacjach i cale ITI moze isc z torbami jesli nie zaraz po starcie to za 1-2 lata i ktos to po prostu wykupi za bezcen. A moze sie okazac ze rewelacja wszyscy to kupia. Tylko kto kupi cos gdzie nie ma za dobrego sportu (w koncu CP i C+ maja obsadzone na lata prawie wszystko) i za dobrych filmow w koncu HBO i Canal+ ciezko bedzie czyms pokonac dodajac do tego jeszcze 6 czy 9 (po wprowadzeniu nowosci przez c+) inne filmowe kanaly w zaleznosci od upodoban) To takie moje zdanie. A kto kupi cos co bedzie miala HD i PRV?? Ludzie ktorzy kupuja cene (czyli najtansza oferte) ta na pewno najtansza nie bedzie tego mozna byc pewnien bo technologia kosztuje i tego sie da ominac. Wiec do kogo bedzie ta telewizja adresowana dla 3% ludzi ktorzy maja telewizory HD ale co w tym HD pogladaja??? Kolko sie zamyka tam sie wydaje mi.

 

A co do fucji to i tak mysle ze czas pokaze jesli nawet sa jakies plany to napewno do staru i efenktow staru ITI nic nie powiedza i nic sie nie stanie bo moze sie okazac ze fuzja nie bedzie miala sesu.

 

Pozdrawiam

Krzychu

 

Ps. Czekam na polemike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska i naiwniacy na forum SAT Kurera dajecie 50 proc.szans ITI w ciemno na lidera platworm cyfrowych.To jutro ITI otkryje karty.Szczena nie jednemu opadnie, jak zobaczy ofertę programową i cenę nowej platwormy.

 

naiwniacy??? :shock::shock::shock::shock:

 

Wiesz nie bede sie wywyzszal ale naiwniakiem to ja nie jestem bynajmniej........

50%?? Za co za puste slowa HD, PVR???? Czy super, nowageneracja??????

 

Szczena opadnie???? ok jesli tak bedzie zwroce honor ale na razie...... (nie chce wszczynac prowokacji co do Twojej osoby wiec sie powstrzymie od dalszych komentazy tej wypowiedzi)

 

Pozdro

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prawda. ITI musiało zaryzykowac jezeli miało wprowadzac platforme na rynek. Gdyby to zrobiło tak samoo jak wygladaja obecne platformy nie miałoby sznas zabardzo na powodzenie. Musiało sie czyms wyroznic pojsc do przodu. Ale czy to okaze sie sukcesem to inna sprawa. I o tym sie dopiero przekonanamy. Jak narazie sa to puste słowa. Zobaczymy jak to bedzie wygladawało dzis na konferencji gdzie nie mozna sie tez spodziwac za bardzo nic wielkiego i po 2-3 miesiacach funkcjonowania jak to sie sprzedaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... tym bardziej, że wielu aktywnie zainteresowanych paytv MA obecnie w domu jakąś ofertę i potrzeba czasu, aby ten rynek był ssący (muszą mieć czas , aby je wymówić ).

Oprócz bogatych snobów i garstki ciekawskich NARAZIE nie widzę Wyobraźnią kolejek u dystrybutorów ITI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...