Skocz do zawartości
  • 0

Smart HD+ - aktywacja na Sagemcom DSIW74


fabianksr
 Udostępnij

Pytanie

Witam. Mam problem. Zakupilem Smart HD+ oplacona na 2 miesiace i mam pytanie, a mianowicie czy mozliwa jest aktywacja na Sagemcom DSIW74? Dodam, ze telewizor mam stary i korzystam ze zlacza Scart.

Edytowane przez Barti
Post napisany bardzo niechlujnie! Wyjątkowo poprawiono tragiczną wręcz pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Czyli nie ma mozliwosci aktywacji na tym dekoderze? A dekoder ECHOSTAR model DSB-717? Jestem totalnie zielony w tych sprawach i bede wdzieczny na za pomoc.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą, a kończymy odpowiednim znakiem przystankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak dokładnie, albo zakupić sam moduł CAM Conax, wtedy będziesz mógł korzystać np. z wbudowanego tunera DVB-S2 w nowy telewizor (jeśli taki zakupisz).
Mogłeś kupić zestaw Smart HD+ razem z dekoderem i miałbyś problem z głowy. Kup jakąś używaną tanią Arivę z Conax.

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wlasnie przez to ze jestem kompletnie zielony w tych sprawach, myslalem, ze kupie karte Smart HD+ i wszystko bedzie pieknie elegancko, ale jednak sie pomyliłem. Czlowiek taki naiwny :)

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oczywscie ze tak, ale czlowiek najpierw robi pozniej mysli :) Gdzie najlepiej taki dekoder kupic? I najlepiej jaki? Poniewaz mam bardzo stary TV i licze, ze wszystkie kanaly z tego Smart HD+ beda mi odbierac.

Edytowane przez Barti
Post napisany dość niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tych dwój zdecydowanie Ferguson z serii "Ariva". Te ostatnie mają tzw. czytnik uniwersalny. Opticum'y mają czytniki tylko systemu Conax. Dla karty Smart HD+ nie ma to jednak znaczenia. Fergusony Ariva mają bardziej przyjazne i przejrzyste menu. Oczywiście po polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam kolegów

Przepraszam że pisze tu ale już szukam w google i nie umiem uzyskać odpowiedzi. Posiadam telewizje na kartę albo inaczej Smart HD+ czy jak to się nazywa teraz. Mam opłacone ponad rok składkę jeszcze ale wysiadł mi po roku własnie ich dekoder ITI-5800SX. Co najdziwniejsze że rok miał gwarancji czyli wysiadł po 1 miesiącu jak minęła gwarancja. Mam takie pytanie czy mogę kupić inny dekoder np Ferguson itp bo jak zadzwoniłem do serwisu od nich to ponoć karta jest sparowana z dekoderem i nie będzie działać. Tylko mi się w to nie chce wierzyć bo szwagier ma tv na kartę i ma inny dekoder i działa a czemu u mnie miało by nie działać. Każą mi kupić u nich dekoder za 140 zł i będzie działało. ;-(   Dzwoniłem na infolinię Smart HD i karta jest sparowana. Ale tzn że dekoder działa tylko z tą kartą czy ta karta będzie działała tylko na tym dekoderze. Rozchodzi mi się o to że doczytałem że te dekodery są awaryjne i chciałbym kupic inny tylko czy ta karta będzie działała na innym ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

Własnie już wiem że to jest TNK mix :sad:  dekoder [/size]ITI-5800SX.  Nie mażadnej opcji wymiany na inny dekder bo ich serwis powiedział że nie da się i karta sparwana ale czy da się odparować ?/ Bo chcą wymienić tylko na ten sam na inny nie moge i też tylko na 12 miesięcy gwarancja. Nie chcę tego dekodera bo ogólnie porażka ciągle się wiesza itp aż padł. A abonament mam opłacony do stycznia 2018 roku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...