Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokladnie. Podpisujac umowe na abonament sam wybierasz czy chcesz sama karte, czy tez odbiornik razem z antena czy nawet montazem. Ja podpisalem umowe na 18 miesiecy w lipcu na sama karte. To bez roznicy czy ma sie tylko karte czy caly sprzet on nich. PODPISANIE umowy jest najwazniejsze. Ja wzorem innych napisalem pismo o rezygnacji z powodu zmian w regulaminie i wzialem nowa umowe na sama karte z nowa promocja. Fakt ze narazie na brata ale jak zakonczy sie sprawa ze stara umowa to przepisze ja na siebie. Trzeba korzystac z czego sie tylko da. Pamietac nalezy ze z nami leca sobie w balona na kazdym kroku to trzeba tylko wypatrywac okazji aby sobie polepszyc.

 

Okres promocyjny mam przez 9 miesiecy. LICZE ze po tym czasie znowu bedzie jakas zmiana regulaminu ktora da mi okazje do powtorki tego co teraz wykonalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emarti ja zrobiłem podobnie tylko że podpisałem umowę na siebie i to jeszcze w grudniu z darmowym canal+ przez rok. Teraz czekam na rozpatrzenie pisma w sprawie rezygnacji ze starej umowy. Masz rację że trzeba korzystać jak jest okazja bo oni nie przepuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAFI oj nie wiem czy Ci pozytywnie rozpatrza pismo z rezygnacja z powodu regulaminu :?: Przeciez na logike. Podpisales nowa umowe w grudnu prawdopodobnie zgadajac sie na ten nowy regulamin z ktorym nie zgadasz sie w pismie dotyczacym rozwiazania starej umowy. To nie trzyma sie sensu. Ja podpisalem na brata aby przypadkiem nie zostac z dwoma abonamentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Trzeba korzystac z czego sie tylko da. Pamietac nalezy ze z nami leca sobie w balona na kazdym kroku to trzeba tylko wypatrywac okazji aby sobie polepszyc.

 

Złote słowa kolegi. Szkoda tylko, że trzeba rozwiązywać stare umowy aby mieć korzystniej ....

 

Złoty sposób: wypowiedzenie ZPO(byle do konca stycznia) i oglądać do czasu jak wyłączą.

Za styczeń nie płacimy a luty ...czasem jeszcze oglądamy U sąsiada ledwo śmigało w styczniu jak dostali jego wypowiedzenie a w lutym znowu ma na razie prawie cały pakiet. Dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie 8 stycznia a drugie 20 stycznia bo niby miał być zły adres. Dzisiaj rozpatrzyli i już nawet kartę wyłączyli. Teraz mam czekać na pismo od nich i tam będą wszystkie szczegóły co dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wypowiedzenie wysłałem na Sikorskiego a drugie na skrytkę pocztową. Ale wkońcu niewiem które do nich dotarło. W boa cyfry jedni mówią że na Sikorskiego nie dojdzie a drudzy mówią że dojdzie bo przekazują im korespondencję. Dlatego wysłałem drugie żeby mieć 100% pewność że umowa zostanie rozwiązana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem wypowiedzenie 8 stycznia a drugie 20 stycznia bo niby miał być zły adres. Dzisiaj rozpatrzyli i już nawet kartę wyłączyli. Teraz mam czekać na pismo od nich i tam będą wszystkie szczegóły co dalej.

 

Dzwoniles do nich?

Bo ja wyslalem 9.01 i na razie zero odzewu.

Umowa konczy mi sie w tym miesiacu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Kurcze a ja przegapiłem, wróciłem do kraju już za późno - powiedzcie czy jest jeszcze szansa zerwania umowy ?

Bralem w promocji w 2007 grudniu na 18m-cy, później tylko zmniejszyłem do podstawowego i na takim jestem. Kończy się umowa z końcem czerwca 2009 - mam jeszcze szanse na rozwiązanie umowy ?

 

Pozdrawiam i z góry dzięki za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pismo o rezygnację z powodu zmiany regulaminu, które wysłałem 5 stycznia odrzucili z powodu tego iż regulaminy wysyłali 7 stycznia w wersji papierowej, ale na szczęście drugie pismo wysłałem gdy otrzymałem papierowy regulamin.

 

6d2e8988f6df9b81m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZeTek:

A nie mówiłem, że CYFRA będzie kombinować z rezygnacjami? Dlatego to wszystko tak długo trwa.

Odmowne odpowiedzi będą przychodzić nawet po kilku tygodniach od odbioru waszych pism przez C+ i do wszystkich którzy się pośpieszyli z ich wysłaniem. Sprytne i uniemozliwia praktycznie odwołanie się w czasie.

Zapewne w pismie z regulaminem nie było nawet wzmianki o przysługującym prawie do wypowiedzenia umowy.

Czyli nic sie nie zmieniło w podejściu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dziwnie macie ja wysłałem 8smego na Sikorskiego po 22meilach dnia 28stycznia zostało zarejestrowane..Po 3telefonach sygnał wyłączono dnia 2luty. Karte oddałem dziś rano..Edit: Zapomniałem regulamin wysłali do mnie 11;/ więc ktoś coś oszukuje i kręci. Panowie powołajcie się na regulamin na www że był wcześniej...Innej rady nie widzę Mi rozwiązano bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...