Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie mysle ile ich tam pracuje -10 , 12 ? niewieze ze tyle osob dzwoni nonstop alienmec - więc ja ci odpowiem bo akurat wiem ile mają stanowisk , obecnie mają 180 i rozbudowują się dalej , Hugo jestem nie daleko?

 

troche siedze w tym biznesie, i jeżeli chodzi o ich call center jest dość wysoko notowane, a co do dodzwonienia się no cós muszę prztrawić te 350 000 dodatkowych abonentów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lipcu podczas podwyżki cen pakietów nie było dużego odpływu abonentów mimo że była okazja rozwiązania umowy, więc teraz tym bardziej nie przewiduje jakiejś ogromnej liczby wypowiedzeń związanych z obecnymi zmianami regulaminu i repakietyzacją. W końcu podwyżka dotyczyła wszystkich i było to widoczne dla wszystkich na rachunkach, a obecne zmiany tylko dla niewielkiej liczby abonentów (tylko dla osób z pakietem Powitalnym z dołączoną opcją dodatkową) są niekorzystne.

 

nieprawda że tylko z Powitalnym.Ja mam Podstawowy,25% upustu z tytułu CYFRA POWRÓT.Nie moge przejść na wyższy pakiet z zachowaniem zniżki oraz nie mogę dołączyć AXN Pack.Więc mogę odejść.Dziś wysłałem wypowiedzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ja też mogę zrezygnować z cyfry? Mam podpisana umowę przedłużającą od listopada na 18 mies i druga w grudniu z darmowym canal+ na 12 mies. Czy mógłbym zrezygnować z tej pierwszej umowy bez konsekwencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam na forach nie robią problemu jak ktoś chce zrezygnować z powodu zmiany regulaminu. A jak komuś się nie zmienia to można próbować z powodu wylączenia Podróże TV :>

Ludzie robią tak: wysyłają maila ze stanowczym postanowieniem rezygnacji z powodu zmiany regulaminu i czekają na odp. Jeśli będzie pozytywna to można słać list polecony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam na forach nie robią problemu jak ktoś chce zrezygnować z powodu zmiany regulaminu. A jak komuś się nie zmienia to można próbować z powodu wylączenia Podróże TV :>

Ludzie robią tak: wysyłają maila ze stanowczym postanowieniem rezygnacji z powodu zmiany regulaminu i czekają na odp. Jeśli będzie pozytywna to można słać list polecony.

 

Z powodu jakiej zmiany regulaminu? Na stronie cyfry jest nadal stary...niestety

Możesz podać na jakich forach czytałeś o tym (jeżeli jest to niezgodne z regulaminem tego forum to proszę o info na priv)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu jakiej zmiany regulaminu? Na stronie cyfry jest nadal stary...niestety

 

Ja widzę już nowy regulamin: http://www.cyfraplus.pl/upload/regulami ... NAMENT.pdf

 

"Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2009 roku i obowiązuje w niniejszej

wersji do jego odwołania lub jego zmiany przez Operatora CYFRY+."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powodu jakiej zmiany regulaminu? Na stronie cyfry jest nadal stary...niestety

 

Ja widzę już nowy regulamin: http://www.cyfraplus.pl/upload/regulami ... NAMENT.pdf

 

"Niniejszy Regulamin wchodzi w życie z dniem 1 stycznia 2009 roku i obowiązuje w niniejszej

wersji do jego odwołania lub jego zmiany przez Operatora CYFRY+."

 

Kilka godzin temu był jeszcze stary.

Z tego regulaminu wynika, że jednak można wykupić Axn i Discovery w opcji dodatkowej co miało być podstawą do zerwania umowy (wiele osób ma rabat na pakiet a po zmianie na pakiety z plusem traci się niestety rabacik)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego regulaminu wynika, że jednak można wykupić Axn i Discovery w opcji dodatkowej co miało być podstawą do zerwania umowy (wiele osób ma rabat na pakiet a po zmianie na pakiety z plusem traci się niestety rabacik)

 

Przeczytaj jeszcze raz uważnie nowy regulamin, wg. mnie jasno wynika, że tych opcji dodatkowych już nie można zamawiać (mowa o Axn pack i Kino Polska i 3 Discovery), są tylko w cenniku dla tych co mają je aktywne w tej chwili. Chyba że się mylę...

_Marek_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos moze mi powiedziec jak dlugi jest w tym momencie okres wypowiedzenia? jestem wlasnie abonentem pakietu powitalnego, i dzis z niemilym zaskoczeniem odkrylem brak kina Polska :( paniusia w biurze osblsugi, po 20 minutach opczekiwania powiedziala mi ze moge rozwiazac umowe w ciagu 2 tygodni. pytanie- czy bedzie to przepisowe 30 dni ze skutkiem na koniec miesiaca, a wiec az na koniec lutego 2009? czy moze jakis inny termin? ktos pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi też coś nie odpisują.Podejrzewam że Ci co mają dyżur nie za bardzo wiedzą co mają napisać.A sprawa jest prosta.Regulamin się zmienił i każdy kto go nie akceptuje może zerwać umowę bez żadnych konsekwencji finansowych.

 

Co do zerwania umowy mojego przedmówcy.Jeżeli nie akceptujesz regulaminu to Twoja umowa jest ważna do 31.12

§ 8. Zmiany Regulaminu/Umowy wydane w czasie trwania Umowy będą wiązały Abonenta, jeżeli ich

treść zostanie mu doręczona, a Abonent nie wypowie Umowy w terminie 14 dni od daty ich doręczenia

Abonentowi. W wypadku wypowiedzenia Umowy w powyższym trybie Umowa ulega rozwiązaniu z

ostatnim dniem obowiązywania Regulaminu w brzmieniu przed dokonanymi zmianami. Niezależnie od

doręczenia Regulaminu Abonentowi, Regulamin oraz wszelkie zmiany do Regulaminu dostępne będą

w siedzibie Operatora CYFRY+ oraz u Autoryzowanych Dystrybutorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież powiedziała Ci "paniusia" że w ciągu 2 tygodni. W przypadku braku zgody na nowy regulamin rozwiązanie umowy jest ze skutkiem natychmiastowym.

 

paniusia miala na mysli to, ze w ciagu dwoch tygodni od wprowadzenia nowego regulaminu podjac moge nowa decyzje. ale nie wiem jaki jest okres wypowiedzenia.... mi sie wydaje ze wypowiedzenie powinno byc z pierwszym dniem obowiazywania nowego regulaminu, mam racje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...