Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio dla Ciebie 128+9pln podwyżki to razem 186?

Obecnie mam promocję na prestiż w cenie 129.10zł, ale od marca po wejściu podwyżki już będę płacił 144.10zł, a od maja już mi się skończy promocja na prestiż i zapłacę 186zł. Tak co najmniej powiedziała mi konsultantka na infolinii

A do kiedy masz okres minimalny? Masz teraz możliwość, to ślij rezygnację i załatw sobie nowe warunki. Sądzę, że powrócą gwarancję ceny i będziesz miał spokój na dłuższy okres.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oni nowy regulamin czy też cennik mogą wysyłać zwykłym listem który idzie nie wiadomo ile, albo listonosz gubi...

fajnie być molochem i miec klientów w d...

Polska, ot co...

1. KAŻDA firma wysyła info o zmianach regulaminu/cen listem zwykłym, bo polskie prawo NIE WYMAGA wysłania ich listem poleconym.

2. Obowiązek wysłania pisma z rozwiązanie umowy nakłada na abonenta Regulamin usług Cyfry+ (Art 6, § 1).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yarpen Zirgin

 

panie rzecznik prasowy, jam tego świadom,

to teraz mała łamigłówka, cytat z pisma od cyfry...

 

"W przypadku braku akceptacji proponowanych zmian, CYFRA- uznaje wszystkie wnioski wysłane do 10 grudnia 2011 roku ( decyduje data stempla pocztowego), POMIMO TEGO, ŻE REGULAMIN PRZEWIDUJE 14 DNIOWY OKRES WYPOWIEDZENIA."

 

zastosuj do tego regulamin cyfry, polskie prawo i wybiel to waszmość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wysle rezygnacje ze wzgledu na podwyzke cen to moge ja anulowac telefonicznie jesli nie ugram ciekawszej oferty?

 

w grudniu podpisalem nowa umowe i dostalem do multiroomu dekoder za 1zl, czy nie bedzie problemu z jakims zwrotem do cyfry za to ze zrezygnuje od marca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko gdy już cyfra zaakceptuje moją rezygnacje będzie to można gdzieś dostrzec w ICA ?

Jeśli wcześniej w zakładce "oferty specjalne" coś miałeś, to po zaksięgowaniu wypowiedzenia powinno pisać, że nie mają dla Ciebie żadnych ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ile może trwać takie zarejestrowanie wypowiedzenia? boje się, że go zgubili wysłałem je już tydzień temu w poniedziałek ..a dalej mówią, ze nic nie ma

Masz numer przesyłki? Jeśli tak, to idź z nim na pocztę a tam po numerze sprawdzą czy list został dostarczony.

 

http://sledzenie.poczta-polska.pl/ na tej stronie możecie śledzić status swojego wypowiedzenia wysłanego poleconym na poczcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...