Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysyłasz email w zakładce kontakt i się pytasz czy dostali wypowiedzenie. Owe wypowiedzenie powinno dość normalnym listem poleconym w ciągu 1,5 tygodnia od wysłania, wypowiedzenie powinno być zarejestrowane już w ich systemie. Podobno listem zwykłym powinieneś dostać potwierdzenie o wypowiedzeniu, choć ja tego nie dostałem, to napisał mi gość w emailu od Cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko przykładowy wzór. Formułkę "numer umowy" zmień na "numer abonenta" i wpisz tam swój numer. Ja w swoim wypowiedzeniu zawsze podawałem numer abonenta i nigdy nie było z tym żadnych kłopotów. Jeśli chodzi o dokładne dane umowy to wpisywałem tylko datę jej zawarcia.

 

ps.Nie zapomnij się podpisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ICA mozna sprawdzic czy juz dostali wypowiedzenie??? Jesli tak to w jakiej zakladce szukac?

 

Zrób sobie symulację płatności z dodaniem jakiejś opcji i jeżeli twoje wypowiedzenie dotarło to będziesz miał symulację płatności tylko do tego miesiąca w którym kończy się twoja umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dokładnie znika z C+ TVN Warszawa ? W e-mail z BOK napisali że czasie do miesiąca od usunięcia programu z oferty.

Coraz bardziej zastanawiam się nad rezygnacją z C+. Oprócz finałów NBA nie trzyma mnie nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysłałem wypowiedzenie,powiedzcie ile czasu idzie list do nich

W zależności czym to wysłałeś i jaki to był rodzaj listu - o wszystkim decyduje jak zwykle w przypadku Poczty przypadek. Zadzwoń do nich za kilka dni i zapytaj czy w systemie mają już Twoją rezygnację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Z ciężkim sercem lecą wypowiedzenia na "obiedwie" Cyfry. Jako że Ekstraklasa dalej w C+, wezmę sobie Multipakiet i spokojnie mi wystarczy. Nie potrzebuję od razu całej Cyfry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zostało już jednoznacznie stwierdzone jak wygląda sprawa zapłaty 800 zł na rzecz Cyfry (umowa z TV z 2009 r) w związku z odstąpieniem od umowy z winy operatora (wyłączenie TVN W-wa).

 

 

Jednoznacznie zostało stwierdzone iż sprawa kary 800zł będzie obowiązywać wszystkich klientów , którzy mają TV w promocji. Jeżeli komuś się to nie podoba to niech zacznie zbierać na adwokata. Tyle w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy takie wypowiedzonko wystarczy czy coś dodać ?

 

Do:   CANAL+ CYFROWY Sp. z o.o.
02-100 Warszawa
skr. poczt. 8

                                      Wypowiedzenie umowy

Ja niżej podpisany niniejszym oświadczam, iż zgodnie z Regulaminem Świadczenia Usług wypowiadam umowę zawartą dnia xx.xx.xxxx z powodu zmiany w ofercie programowej wyłączenia kanału TVN Warszawa z dniem 1.06.2011 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...