Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanko:

Umowę podpisałem w lutym br na pakiet kompakt i C+ HD łącznie miałem płacić 66,90.

Dostałem pismo o zmianie regulaminu, nie wiem ile będę teraz płacił, gdyż dostałem kwitki na marzec i kwiecień, które mam bezpłatne.

Gdzie mogę sprawdzić o ile wzrósł abonament, wiadomo jak za dużo to wysyłam wypowiedzenie i czekam na promocję wielkanocną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem sie rozwiazać umowę dzięki tej furtce, tyle że mam mały problem. Pierwsza umowę ok 2008r. po jakims czasie była wymiana kart, nową dostałem pocztą starą gdzieś odłożyłem i teraz nie mogę ją znaleść, na koncie abonamenta cyfry gdy wchodze na opcje "sprzęt" mam zaznaczony iż posiadam na stanie karte cameleon....i stąd moje pytanie, czy jest jakis problem przy oddawaniu sprzętu przy braku tej karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czyli obecnie za pakiet Kompakt z C+HD płacił będę 70zł jak dobrze zrozumiałem.

Czy mogę prosić o linka do nowego cennika, albo regulaminu.

Regulamin nowy posiadam ale ceny tam wyszczególnione jakoś nie pokrywają się z info z forum.

Boję się, że cena może wynieść ok 80 zł bo taki kwitek otrzymałem:

(Kompakt 42,90 -42,90 rabat, Canal + HD 39.90 - 39.30 rabat. Wyszło 0 gdyż mam 4 miesiące gratis.

Ale co będzie po miesiącach darmowych ? Jaka będzie wartość rabatu ?

Ps. To chyba bardziej opłaci się rozwiązać umowę i podpisać nową, za Kompakt z C+ płaciłbym 62 zł wg nowego cennika. Czy ta oferta zawiera C+ w HD ?B

Obecnie wg info kolegi z forum 70zł za Kompakt + C+HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o pomoc :)

Pod koniec lutego podpisałem umowę korzystając z promocji dla abo. innych platform na pakiet Optimum. Podwyżka w moim przypadku wynosi 5,1 zł (czyli nowy abonament od maja:55,10zł). Teraz tak się zastanawiam czy nie zerwać umowy i zaraz nie podpisać drugiej na nowych warunkach w nowej promocji dla abo. innych platform, gdzie cena za ten sam pakiet będzie wynosić 52zł przez 20 miesięcy (a 2 miesiące gratis za darmo). I tu pojawia się kilka pytań:

 

1. Jeżeli teraz zerwę obowiązującą umowę to będę z kanałów korzystać do dnia 1. maja? (czyli w moim przypadku w pełni za darmo, bo miałem gwarantowany darmowy cały marzec, kwiecień i maj)

2. Czy wiadomo do kiedy będzie trwać ta promocja: http://www.cyfraplus.pl/oferta/promocje ... wizji.html ? Może będzie coś ciekawszego na święta?

2. Czy kartę trzeba gdzieś odsyłać?

3. Posiadam dekoder Sagemcom HD. Czy podczas podpisywania nowej umowy musiałbym kupować inny dekoder? Ile zapłacę za aktywację nowej umowy?

4. Czy w trakcie trwania aktualnej umowy (czyli np. w kwietniu) będę mógł podpisać drugą umowę na siebie na tych nowych warunkach?

5. Jeżeli nową umowę podpisałbym np. 4 maja to odbierałbym pakiet za darmo przez cały "niepełny" maj + 2 kolejne miesiące, tak?

 

Myślę, że warto kombinować, bo zawsze daje to te kilka miesięcy oglądania za darmo i zawsze oszczędza się te 3,10zł miesięcznie, więc akurat będzie na przekaz, lub na piwo:)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowałem sie rozwiazać umowę dzięki tej furtce, tyle że mam mały problem. Pierwsza umowę ok 2008r. po jakims czasie była wymiana kart, nową dostałem pocztą starą gdzieś odłożyłem i teraz nie mogę ją znaleść, na koncie abonamenta cyfry gdy wchodze na opcje "sprzęt" mam zaznaczony iż posiadam na stanie karte cameleon....i stąd moje pytanie, czy jest jakis problem przy oddawaniu sprzętu przy braku tej karty?

 

Starej karty się nie zdaje. Tylko aktualnie uzywaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

green

 

1. Tak

2. Tego to nie wiadomo chodź w reklamie mówią nowe ceny na święta

3. Kartę oddajesz do najbliższego punktu

4. Zależy czy dekoder masz na własność czy na wynajem, aktywacja 1zł sam karta, 99 zł z dekoderem

5. Nie możesz podpisać nowej umowy będąc w okresie wypowiedzenia

6. Cyba raczej tylko maj i czerwiec darmowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o odp na moje zapytanie wcześniej.

 

Ps. nie można raczej podpisać umowy na warunkach dla abonentów innych telewizji, jeśli się teraz rozwiązuje umowę z C+. Rachunki muszą być aktualne chyba, trochę byłoby to dziwne.

Podpisuje w lutym umowę dla klientów innych telewizji, po dwóch miesiącach wypowiadam. Po kolejnym miesiącu znów korzystam z opcji dla klientów innych telewizji. Chociaż może się da ? Kwestia na ile aktualne mają być odcinki z rachunków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czyli obecnie za pakiet Kompakt z C+HD płacił będę 70zł jak dobrze zrozumiałem.

Czy mogę prosić o linka do nowego cennika, albo regulaminu.

Regulamin nowy posiadam ale ceny tam wyszczególnione jakoś nie pokrywają się z info z forum.

Boję się, że cena może wynieść ok 80 zł bo taki kwitek otrzymałem:

(Kompakt 42,90 -42,90 rabat, Canal + HD 39.90 - 39.30 rabat. Wyszło 0 gdyż mam 4 miesiące gratis.

Ale co będzie po miesiącach darmowych ? Jaka będzie wartość rabatu ?

Ps. To chyba bardziej opłaci się rozwiązać umowę i podpisać nową, za Kompakt z C+ płaciłbym 62 zł wg nowego cennika. Czy ta oferta zawiera C+ w HD ?B

Obecnie wg info kolegi z forum 70zł za Kompakt + C+HD.

Rozwiąż i podpisz nową umowę ze stałą ceną 62zł za pakiet CANAL+ Kompakt, w którym rzecz jasna są już kanały Canal+ HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jutro mam zamiar wysłać wypowiedzenie umowy z Cyfra+. Chciałbym się upewnić w jednej sprawie. Podając nr abonenta, podaję automatycznie nr umowy ? Pytam gdyż właśnie owy numer umowy muszę podać, i nie jestem do końca pewien czy to ten sam numer, co nr abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wysyłając wypowiedzenie uda mi się wywalczyć wymianę modułów MR na dwie oddzielne karty ?

 

Tak bardzo mi zależy na takiej wymianie i w tej sprawie nawet dział z reklamacjami nie pomógł.

 

Jaki adres jest do wysyłki ?

 

al. gen. Sikorskiego 9, czy skr. poczt.8 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wysyłając wypowiedzenie uda mi się wywalczyć wymianę modułów MR na dwie oddzielne karty ?

 

Tak bardzo mi zależy na takiej wymianie i w tej sprawie nawet dział z reklamacjami nie pomógł.

 

Nie , nie uda się .

Mi konsultant obiecał w ramach przedłużenia w grudniu, wymianę modułów na karty - efekt zerowy.

Jedynie przeprosiny .

Wymień sobie oddając 28 marca i biorąc 1kwietnia ponownie.

To im jakoś nie przeszkadza że trzeba tak kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Wysyłam dziś wypowiedzenie.

Podpiszę umowę na innego domownika, na lepszych warunkach.

Posiadam dekoder SagemcomHD na własność, czy będę musiał płacić aktywację przy nowej umowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...