Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dostałam , ale na podstawie zaistniałych zmian można .

Brak kanałów to przecież powód do wypowiedzenia umowy.

Zresztą sami napisali mi na e-maila

 

W przypadku nie zaakceptowania zmian, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament, w terminie jednego miesiąca od daty wprowadzenia tych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałam , ale na podstawie zaistniałych zmian można .

Oczywista, oczywistość i nikt z tym nie neguje :smile: Mnie odpowiada obecny pakiet cyfry+ (lepszy niż nc+) więc nie wypowiadam umowy ze względu na zmiany programowe. Jak dostanę pismo odnośnie przymusowej migracji to wtedy zapewne wypowiem umowę na tej podstawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pojawił się pdf z rachunkem za kwiecień i tam ani słowa o usunięciu kanałów! Istnieją osoby które nie korzystają z Internetu więc jak mają się dowiedzieć co się z kanałami stało? Niedawno sam uświadamiałem takie osoby, że usuwają kanały i możecie zerwać umowy, a oni tylko wielkie oczy zrobiły bo nikt ich o tym nie poinformował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj zobaczyć jak wygląda sprawa na stoiskach nc+ w moim city. Ludziska oddawali sprzęt, obsługa odbierała i cieszyła się, że nie zbiera jobów...Współczuję tym pracownikom, bo nie oni odpowiadają za ten cyrk. Klienci po zdaniu dekoderów i kart od razu wędrowali do CP, gdzie z kolei obsługa zacierała ręce i nie nadążała wydawać umów wraz ze sprzętem. Schodziły nawet bezproblemowo nieszczęsne HD3000 (dziadostwo ciągle się wiesza, sam taki w domu gdzieś mam). :lol2: Hostessy w hipermarkecie rozdawały ulotki reklamowe CP, kusząc do 23 kwietnia byłych abonentów N i C+ 6 miesiącami bez opłat, darmowym multiroomem i czymś tam jeszcze. Ludziska podpisywali umowy na 29 miesięcy za średnio (słyszałem wyliczenia przy podpisywaniu umów) 79,23 zł po wliczeniu okresu gratisowego za pakiet Premium (cena 99,90zł na stoisku CP). Pokazywali tylko sprzedawcom CP swoje ostatnie rachunki w n i C+. Nieźle, nieźle. W ciągu pół godziny w CP umowy podpisało chyba z 15 klientów. Ale pan Solorz ma żniwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GoldSat: dlaczego wprowadzasz ludzi w błąd ? Piszesz bzdury i tyle.

Po 1) Wysyłasz na adres Cyfry+ a nie nc+,

Po 2) Artykuł 7. PROGRAMY

§1. Operator CYFRY+ z ważnych przyczyn prawnych, technicznych, organizacyjnych lub ekonomicznych może wprowadzić zmiany liczby i rodzaju programów wchodzących w skład poszczególnych Pakietów wymienionych w Cenniku. Wyżej wymienione zmiany – wynikające z faktu zaistnienia okoliczności leżących poza kontrolą Operatora CYFRY+, uznawane za siłę wyższą, zastąpienia danego Programu Programem o porównywalnej tematyce, rezygnacji z danego Programu z uwagi na jego niską oglądalność, zaprzestania nadawania Programu z przyczyn obciążających jego nadawcę lub z przyczyn wywołanych decyzją właściwego organu władzy państwowej, orzeczeniem sądu lub innego właściwego organu – uprawniają Abonenta do rozwiązania Umowy w drodze pisemnego oświadczenia w terminie 1 miesiąca kalendarzowego od daty wprowadzenia takich zmian/zmiany ze skutkiem na koniec miesiąca kalendarzowego, w którym oświadczenie to dotarło do Operatora CYFRY+, o ile takie zmiany/zmiana nie zostały wprowadzone do Regulaminu/Umowy

w trybie art. 15 § 8 Regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli powołasz się na wyłączenie kanałów 13th Street Universal, Zone Romantica albo ESPN Classic to tak.

Pamiętaj, żeby w wypowiedzeniu napisać, że nie akceptujesz wprowadzonych zmian i z tego powodu rozwiązujesz umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie :) Tzn, że moge do 30 kwietnia rozwiazać umowe, tj pismo do Cyfry + ma dojść do 30 kwietnia?

Tak, Jezeli chcesz rozwiązac umowę w kwietniu pismo musi dojśc do C+ najpoźniej 30 kwietnia.

Możesz rownież wysłać najpoźniej 30 kwietnia (1 m-c kalendarzowy), a pismo jak dojdzie do C+ w maju to do końca maja bedziesz jescze miał C+ i zmuszony zapłacić za ten m-c abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

chcę zrezygnować jak najszybciej z C+ więc wczoraj poszło do nich pismo o poniższej treści

 

W związku z nie zaakceptowaniem przeze mnie zmian wprowadzonych dn. 1 kwietnia 2013 roku i zgodnie z przysługującym mi prawem, wnoszę o rozwiązanie Umowy o Abonament zgodnie z art. 7 §1 Regulaminu Umowy o Abonament bez zachowania okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec miesiąca w którym oświadczenie zostało złożone, czyli ze skutkiem na dzień 30 kwietnia 2013 roku z winy usługodawcy.

 

Czy takie coś wystarczy czy muszę powołać się na konkretny program, który został wyłączony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa od wpłynięcia do siedziby Cyfr+ rejestracja wypowiedzenia w systemie?

 

Wysłałem wypowiedzenie z samego rana we wtorek 2 kwietnia. Cyfra+ odebrała polecony ode mnie w środę wieczorem (3 kwietnia). Dziś dzwoniłem by sprawdzić czy wypowiedzenie jest już zarejestrowane w ich systemie i czy mogę już spokojnie spać nie martwiąc się tym całym bałaganem. No ale niestety uparcie twierdzą, że żadnego poleconego ode mnie nie dostali :brawo: Może nie było by w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, iż zanim Pan dał mi odpowiedź zawiesił i wyciszył moje połączenie na parę minut nim oznajmił mi tą radosną wiadomość :/ Ja na to, iż wg Poczty Polskiej odebrali już Państwo taki list - Pan się nie poddawał i ze "słyszalnym" uśmiechem stwierdził, iż jest to niemożliwe :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List wyslalem we wtorek.

Odpowiedz z przed chwili:

 Szanowny Panie,odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że rezygnacja nadana 2 kwietnia 2013 roku została odnotowana na kontrakcie. Pismo oczekuje na rozpatrzenie. Proszę o cierpliwość.W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.
Z poważaniem, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa od wpłynięcia do siedziby Cyfr+ rejestracja wypowiedzenia w systemie?

 

Wysłałem wypowiedzenie z samego rana we wtorek 2 kwietnia. Cyfra+ odebrała polecony ode mnie w środę wieczorem (3 kwietnia). Dziś dzwoniłem by sprawdzić czy wypowiedzenie jest już zarejestrowane w ich systemie i czy mogę już spokojnie spać nie martwiąc się tym całym bałaganem. No ale niestety uparcie twierdzą, że żadnego poleconego ode mnie nie dostali :brawo: Może nie było by w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, iż zanim Pan dał mi odpowiedź zawiesił i wyciszył moje połączenie na parę minut nim oznajmił mi tą radosną wiadomość :/ Ja na to, iż wg Poczty Polskiej odebrali już Państwo taki list - Pan się nie poddawał i ze "słyszalnym" uśmiechem stwierdził, iż jest to niemożliwe :jupi:

U mnie identycznie ale na razie poczekam do max.wtorku, później będzie raban :/ . teoretycznie dostają teraz no chyba tysiące listów więc mogą być zatory, no ale do czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List wyslalem we wtorek.

Odpowiedz z przed chwili:

 Szanowny Panie,odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że rezygnacja nadana 2 kwietnia 2013 roku została odnotowana na kontrakcie. Pismo oczekuje na rozpatrzenie. Proszę o cierpliwość.W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.
Z poważaniem, 

pisałeś na - informacja@canalplus.pl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...