Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm ile może trwać takie zarejestrowanie wypowiedzenia? boje się, że go zgubili wysłałem je już tydzień temu w poniedziałek ..a dalej mówią, ze nic nie ma

Masz numer przesyłki? Jeśli tak, to idź z nim na pocztę a tam po numerze sprawdzą czy list został dostarczony.

 

http://sledzenie.poczta-polska.pl/ na tej stronie możecie śledzić status swojego wypowiedzenia wysłanego poleconym na poczcie.

 

Mylisz się. System nie monitoruje przesyłek poleconych. Nie sprawdzisz tego, chyba, że list nadałeś paczką :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytałeś?:

Cytuję:

System obecnie udostępnia informacje o następujących rodzajach przesyłek:

 

w obrocie krajowym:

e-przesyłki,

paczki pocztowe,

POCZTEX,

przesyłki pobraniowe,

z zadeklarowaną wartością,

PRZESYŁKA BIZNESOWA,

PRZESYŁKA GABARYTOWA

w obrocie zagranicznym:

EMS,

paczki pocztowe.

 

Widzisz tu gdzieś LIST POLECONY lub POLECONY PRIORYET?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugilong: nie sprawdziłeś jak to działa a się czepiasz. To, że nie pisze na tej liście POLECONY to wcale nie oznacze ze nie pokazuje statusu tego listu. W 6 na 6 sprawdzonych ostatnio wysylanych poleconych wszystkie pokazuja status: DORĘCZENIE, w 1 przypadku pokazalo 2 statusy: AWIZO i następny ODEBRANO W URZĘDZIE. Na drugi raz sprawdz a nie emocjonuj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zapytałem w mailu czy zarejestrowali moje wypowiedzenie i przed chwilą dostałem odpowiedź, w której czytam m.in.:

"Odpowiadając na e-mail, że na 25 stycznia 2012 roku brak jest zaplanowanego terminu zakończenia Umowy."

Mam rozumieć, że nie dostali jeszcze mojego wypowiedzenia? Wysłałem 17-go. Wysyłać jeszcze raz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysłałem 18-go i też nie zarejestrowali. Wysłałem poleconym, mija prawie tydzień a oni twierdzą, że nie mają... Jak mi jutro tak napiszą, to wyślę jeszcze raz... bez jaj, żeby przez niecały tydzień nie zarejestrować wypowiedzenia, które szło 1-2 dni...

 

Żeby nie było " jaj", to trzeba wysłać poleconym za potwierdzeniem odbioru .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlugilong: nie sprawdziłeś jak to działa a się czepiasz. To, że nie pisze na tej liście POLECONY to wcale nie oznacze ze nie pokazuje statusu tego listu. W 6 na 6 sprawdzonych ostatnio wysylanych poleconych wszystkie pokazuja status: DORĘCZENIE, w 1 przypadku pokazalo 2 statusy: AWIZO i następny ODEBRANO W URZĘDZIE. Na drugi raz sprawdz a nie emocjonuj się.

 

Nie czepiam się, tylko czytam co jest napisane na oficjalnej stronie Poczty Polskiej i tą informacją się podpieram. Chyba oczywiste, że nie próbowałem, ale z drugiej strony, czy jak nie masz informacji np. przy gniazdku prądowym że w nim jest prąd to będziesz wkładał palce, żeby sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dostałem listowną informację o zmianie cennika dotycząca opcji multiroom. Na końcu pisma jest napisane, że przysługuje mi prawo do rezygnacji z tej opcji w terminie 14 dni od dnia otrzymania pisma. Czyli mam rozumieć, że nie mogę wypowiedzieć całej umowy a tylko tą opcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz na kontakt ze strony Cyfry+ albo na informacje (malpka) cyfraplus.com.pl czy Cie podwyżka również obowiązuje (odpisują w kilka godzin/do 24h - z doświadczenia) i jeśli tak to od razu wysyłaj na tej podstawie wypowiedzenie.

 

Link do gotowego wzoru wypowiedzenia :

 

http://wyslijplik.pl/download.php?sid=r4LpdpOz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczba+ dzięki za link, widać że wzór wypowiedzenie profesjonalnie napisany.

Miałbym tylko kilka pytań:

1. Czy jeżeli w wypowiedzeniu nie podam numeru telefonu, to takie wypowiedzenie nadal będzie ważne?

2. Czy takie wypowiedzenie można wysłać pocztą? Jeżeli tak, to będzie liczyć się chyba data wysłania przez pocztę, a nie data w której listy dotarł do Cyfry?

3. Jak dobrze rozumiem, to aktualna umowa będzie obowiązywać jeszcze do 1 marca 2012, czyli nową umowę mógłbym podpisać (już na innego domownika rzecz jasna :) ) np. 2 marca i wtedy luty będę miał jeszcze ze aktualnej umowy, a marzec będę miał już na nowej umowę i ten marzec będzie gratis (bo niepełen miesiąc), dobrze to rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy poniższy adres będzie prawidłowy dla wysłania tego wypowiedzenia?

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

02-100 Warszawa

skr. pocztowa 8

 

Czy wystarczy, że w kopercie znajdzie się tylko to wypowiedzenie,

czy też trzeba jeszcze coś dołączyć (np. ksero tej informacji od podwyższeniu ceny, która przyszła od Cyfry+ kilka dni temu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...