Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ogrody chodziło mi o kolegę @Tadeuszusz, który zadał pytanie jak może rozwiązać umowę.

W Twoim przypadku, skoro masz do kwietnia, to musiałeś podpisać umowę przed nowym regulaminem, więc będziesz mógł wypowiedzieć wcześniej niż w związku z Movies24.

Jeżeli te aneksy faktycznie przyjdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a jak wygląda sprawa , ja w lutym podpisaywałem aneks do umowy ( troszkę kijowy ale coż) start+c+, dostałem nowy regulamin ale nie wysłałem wypowiedzenia , teraz zmieniłem na kompact z c+ i czekam na wyłaczenie movies24 ,

pyt 1 ,Czy teraz była zmiana regulaminu która mnie dotyczyła

czy jesli złoze wypowiedzenie dostane oferte utrzymaniową interesuje mnie kompact+c+ za 43 zł i multi za 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:read: ale jaja.. 6 października wysłałam do Cyfry wypowiedzenie z powodu Teletoon+.. zapytałam poprzez formularz do kontaktu Cyfre czy moje pismo ( nie było mowy ze to wypowiedzenie umowy ) zostało zarejestrowane w systemie i patrzcie co otrzymałam_ "odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że na 13 października 2011 roku nie odnotowaliśmy Wypowiedzenia Umowy.

 

Jednocześnie wyjaśniam, iż Okres Minimalny kontraktu upływa 31 grudnia 2012 roku.

 

Rozwiązanie może nastąpić najwcześniej z końcem ww. okresu.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji."

 

 

Jasnowidzowie z tych konsultantów prawda????? Oddzwoniłam i Pan byl bardzo miły ale bronił się że to musiała być jakaś pomyłka pfffffffffffffff nie dałam zagonić sie w kozi róg... wyjaśniłam mu na czym rzecz polega, że fakt to było wypowiedzenie umowy a Cyfra wkopała sie z ta odpowiedzią bo zapewne list został zarejestrowany a cyfra oszukuje.. rozmowy są nagrywane, moje zapytania również. Pan nie kłócił się ze mną ze to tylko zmiana nazwy kanału.. po tym jak wykrzyczałam ze cyfra nie jest warta tego stresu co moje dziecko przez ten fakt przechodzi Pan powiedział ze odpowiedz będzie w następnym tygodniu.. postraszyłam ze pójdę do UOKiK i mam nadzieje ze moja sprawa będzie roztrzygnieta pozytywnie.. a regulamin mówi ze jakakolwiek zmiana upoważnia konsumentów do wypowiedzenie i tego się trzymałam.. zaznaczyłam ze nie chciałabym aby jakakolwiek osoba na świecie umiałaby czytać w moich myślach ;)))) czekam wiec na odpowiedz.. dam znac co i jak... :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w ciągu ostatniego roku kilka kanałów zmieniło nazwę, np. Fox Kids zmieniło nazwę na Disney XD, Canal+ Gol zmienił nazwę na Canal+ Weekend itd... i to nie uprawnia do zerwania umowy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eve4ever, nie obraź się ale trochę histerycznie podchodzisz do całej sprawy. A to zasłanianie się dzieckiem... Ok, chcesz zerwać umowę możliwie szybko i bezboleśnie, pewnie masz jakiś powód, ale żenujące jest to co piszesz o stresie dziecka itp. Przecież jak zerwiesz umowę i zmienisz platformę to stres dziecka z tego powodu nie zniknie, bo nigdzie nie znajdziesz już kanału Zig Zap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak u Was z kanałem Teletoon+?

Cyfra przysłała mi pismo o następującej treści:

 

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że Pana wniosek o

rozwiązanie został zarejestrowany.

 

Odpowiedź zostanie udzielona w regulaminowym terminie 30 dni."

 

Powiedzcie jak mam się do tego ustosunkować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eve4eve@ A ile to lat ma to Twoje dziecko,że utrata jednego kanału wywołała aż taki stres. A co to będzie dalej gdy w życiu zacznie napotykać nie takie przeszkody aż strach pomyśleć.Rozumiem ,że przez cały czas dopóki trwał Zig Zap telewizor był włączony na ten program, to utrata tego kanału mogła spowodować stres u dziecka.

A tak nawiasem mówiąc wychowałem trójkę chłopaków 41,39 i 26 lat i to nie bezstresowo i chłopakom to wyszło na zdrowie.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eve4ever, chciałem napisać to co Marek, ale mnie on ubiegł. Jestem ciekaw co za stres będzie jak się pojawi matura, czy egzamin na prawo jazdy, że o pierwszej pracy nie wspomnę.

 

Poza tym wracając do tematu. Wszystko na to wskazuje, że będzie jak pisałem o zmianie nazwy, ale jak zwykle nikt nie słucha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...