Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

idę do salonu z wypowiedzeniem, a obsługa faksuje go dalej :) do tego mam pieczątkę salonu i potwierdzenie nadania faksu. wszystkie umowy w Erze tak rozwiązałem

Takie rzeczy tylko w Erze - ale Ery już nie ma ;) Napisałbym więcej ale :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wysyłałem wypowiedzenie i czekam na ich ruch. Nie zamierzam dzwonić ani pisać maili bo i tak odpowiedzi dostaję jak od boota a nie człowieka.Z wypowiedzeniem abonamentów sieci komórkowych właśnie tak jest jak pisał kolega.Dzięki dokumentowi nie mogli kiedyś wrobić mnie w dalszy abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem pismo z rezygnacją w związku z wycofaniem TVN Warszawa. Wysłane 26.VI. Umowa podpisana 3 kwietnia. W odpowiedzi uzyskałem odpowiedź jakoby tego programu nie było w pakiecie C+Optimum ( bo na taki podpisałem). W rozmowie konsultant twierdzi, że w marcu wszedł aneks do regulaminu, mówiący że program TVN Warszawa nie należy do żadnego pakietu ! Proszę o wyjaśnienie jak to w końcu jest. Może ktoś to przerabiał. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowy rozwiązane z TV za 1 zł mają naliczoną kare 800 zł. Wiem ze ta kara ma zostać wyksięgowana. Pytanie tylko czy ktoś wie kiedy. chciałbym podisac nową umowe w sierpniu a nie wiem czy z tą karą będe mogł to zrobić. Jesli nie będe mogł to będe szukał innej platformy ale wolałbym zostac z cyfrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam wszystkich

proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu

moja "współpraca" z C+ dobiegła końca po 9 latach, pomimo kilku prób dogadania się na przedłużenie umowy nie znaleźliśmy atrakcyjnej oferty

i tu pytanie do chcących pomóc:

czy może mi ktoś podpowiedzieć skąd mogę pobrać wzór "cofnięcia zgody na obciążenie rachunku"?

formularzy zgody na obciążenie mam kilka a żadnego na cofnięcie

czy jest jeden akceptowalny wzór? jeśli tak to gdzie mogę go znaleźć

napisałem mail'a do C+ w tej sprawie ale prawdopodobnie jako byłego abo z lekka zlekceważono

 

tak że szukam pomocy tutaj :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może pogadaj jeszcze ze swoim bankiem bo oni i tak dostaną wniosek z cyfry.

Ja bym napisał do Cyfry pismo w treści powiedział wyraźnie że cofasz polecenie przelewu/obciążenia konta z dniem takim a takim - podać pełny adres i numer konta. Wsadzić w polecony i po sprawie. Skoro nie ma wzoru to pisz jak uważasz ale umieść wszystkie konieczne dane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki @wujektom :)

tak chyba zrobię

na guglach znalazłem gotowe formularze cofnięcia do wielu operatorów i dostawców usług a do Cyfry nie ma. troche to dziwne

jeszcze trochę poczekam, może ktoś się znajdzie, a jesli nie to skorzystam z Twojej podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
jak myslicie czy bedzie jeszcze w tym roku okazja na rezygnację z C+? codziennie czekam na informacje czy cos zmieniaja, z czegoś rezygnują aby miec okazje na skonczenie z nimi wspolpracy.. moze cos wiecie?

TAK!

Operatorzy płatnej telewizji informują swoich klientów, że z dniem 1 października 2011 roku nadawanie zakończy kanał Movies 24.

W związku z tym będzie można bez konsekwencji rozwiązać umowę z cyfrą od 1.10 :brawo::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja identyczna jak w przypadku TVN Warszawa. Tak więc po pierwszym paździenrika, będzie można rozwiązać umowę z Cyfrą bez kary finansowej, a w grudniu skorzystać, zapewne z najlepszej ofertyw trakcie całego roku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak.Jednakże osobiście zostaje z cyfrą mam tani pakiet optimum za 51 zł z multiroom (bez hbo i c+) jednakż w tej ceni wychodzi mi 25zł za pokój;)) więc rezygnacja mi sie by nie oplacała.Tak na marginesie szykuja sie pewno jakieś zmiany za ten kanał - może własnie da Vinci.

michuer tak będziesz mógł zrezygnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Panowie mam pytanie.

 

Obecnie posiadam pakiet prestiżowy+ (stary bez HDków) za 99,90 zł miesięcznie i muszę się skonsultować z Wami Czy jeśli wypowiem umowę z powodu Movies24 to czy dostanę lepsze warunki nie patrzę pod kątem kałów HD bo one są mi zbędne i dekodera HD czy PVR .W takim razie kiedy należy zacząć wysyłać wypowiedzenie. Obecna umowa obowiązuje do 12 marca 2012 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...