Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć widziałem tu kiedyś linka do miejsca gdzie ludziw wpisywali to co im cyfra zaproponowała" tylko teraz nie mogę znaleźć,mógłby ktoś podać linka?

Konkretnie to było:

Wielu z nas wysłało pisma rozwiązujące umowę. Cyfra+ dzwoni w tych dniach do nas i oferuje przedłużenie ofert. Porównajmy to co jest nam oferowane i spróbujmy wycisnąć dla siebie ile się da. Dlatego proponuję, coś co i tak robicie, czyli podzielenie się informacją o ofertach. Formularz da nam wszystkim łatwy wgląd i możliwość porównania.

Wszystko anonimowo, nie trzeba się logować!

Poprawiony adres formularza: http://goo.gl/MbKjP

Wyniki: http://goo.gl/XqQTY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz umowę na czas nie określony to bez problemu możesz zejść na najniższy pakiet (+50zł do abo, za zmianę pakietu). Jeżeli masz umowę terminową, to nie możesz zejść na pakiet start. Wyjątkiem jest tu dokonanie aneksu na najniższy pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marcin87

 

Jeśli obecnie masz umowę na czas określony i z tego powodu nie możesz zejść na pakiet START to wypowiedz w czerwcu jej warunki ze względu na wyłączenie z oferty CYFRY+ programu TVN WARSZAWA, a następnie wycofaj złożone wypowiedzenie pod warunkiem zgody operatora na migrację do interesującego Cię pakietu programowego (ewentualnie rozwiąż w/w umowę i zawrzyj nową na pakiet START).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy w związku z likwidacją TVN Warszawa od czerwca to wypowiedzenie umowy wysłać w czerwcu czy lepiej pod koniec maja ? Ja podpisałem aneks w grudniu 2010 r. czyli mogę wysyłać wypowiedzenie bo ja miałem w momencie podpisywania w umowie TVN Warszawa. Dobrze mówię ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...