Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dla abonentów obecnie podpisujących/ przedłużających umowę jest możliwośąć rezygnacji (wysłanie wypowiedzenia) z powodu wycofania TVN Warszawa ?

 

A co napisałem stronę wcześniej? NIE!

A jak się podpisało nową umowę na początku kwietnia? Nie wiedziałem że kasują TVN Warszawa, wszystkie ulotki w APS były z TvnWarszawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem wypowiedzenie z powodu zmiany regulaminu

W polowie kwietnia przedluzylem umowe na 15m-c pakiet C+ optimum za 57zł

Podczas przeduzania umowy spytalem konsultanta czy jest tvn warszawa w pakiecie

Uzyskalem odpowiedz ze tak 9rozmowy sa nagrywane)

Przyslali jakies papiery z cyfry+ regulaminy itd i tam nie ma na liscie tvn warszawa

Ciekawe jak podejda do tematu rozwiazaniaumowy z powodu znikniecia tvn warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma uprawnienia ma nadal. Wczoraj sprawdzałem i pobrały się do 01.07.11

Dzwoniła do CTA i powiedziano jej, że umowa jest poprawnie rozwiązana a karta sama się zdeektywuje.

Do końca maja ma oddać kartę. Konsultant zapytał ją, czy ma deaktywować kartę czy zostawić aby system sam za kilka dni odłączył :lol2:

Na mojej karcie również uprawnienia pobrały się i są ważne do 02.07.11. Ja tam nie widzę potrzeby dzwonienia, niech działa jak najdłużej.

Zawsze można mieć miesiąc gratis w mocno optymistycznym założeniu, że uprawnienia będą działać do 31.05. Chociaż pewnie po długim weekendzie im ręcznie pomogą. Coś chyba mają problem z tym, bo kuzynowi odłączałem HBO, Canal+ i nadal działają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tyle razy było o tym pisane, że uprawnienia nie ściągają się codziennie tylko 2 razy w tygodniu, a czasami nawet rzadziej. Dopóki sami nie wykonacie reaktywacji karty lub nowe uprawnienia nie pobiorą się automatycznie na kartę to programy będą Wam działać.

 

P.S. Do końca maja na pewno nie będzie działać. Chyba, że miałbyś bloker ;) Ale to nie jest forum do rozmów na te tematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie od razu wyłączyli sygnał po skończeniu umowy, umowa mi się skończyła 30 Kwietnia, a 1 Maja miałem sygnał już odłączony. Więc z tego wniosek że od razu wyłączają sygnał po skończeniu umowy. Wczoraj zdałem sprzęt i kartę, trochę żal cyferki, ale cóż ... :] czekam na lepsze czasy (czyt. promocje) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebastianooo Taką jak dla nowych abonentów + płatne wypożyczenie dekodera (do tej pory miałem bezpłatne) nie chcieli nic opuścić, a dzwonili prawie codziennie. Więc łatwo policzyć o ile więcej musiałbym zapłacić niż teraz płaciłem.

Miałem optimum, Hd Mix, Dekoder Pace HD za 57 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki sami nie wykonacie reaktywacji karty lub nowe uprawnienia nie pobiorą się automatycznie na kartę to programy będą Wam działać

 

Tylko się trochę nie rozumiemy, bo to że uprawnienia się pobierają kilka razy w tygodniu to było poruszane w innym temacie i to rozumiem. Mi chodzi o ten przypadek, że wczoraj pobrało mi nowe uprawnienia http://img156.imageshack.us/i/1000320u.jpg/ zamiast zgasić sygnał. Ale nie będę już drążył tego tematu.

 

//edit 04.05

Brak uprawnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...