Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To nie wiedziałem o takich przypadkach jak wynajem (ja mam sprzedaż za 1zł.) ale jak wynajem to @cyfra ma oczywiście racje. Ale swoją drogą dostałem dzisiaj email z C+ że podwyżka mnie nie obejmuje, poczekam na rachunek i aneks to wtedy się okaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że rachunek będzie po staremu, ale jeśli w kopercie będzie też aneks a w nim nie będzie wyraźnie pisało że promocje z TV nie obejmuje podwyżka to wysyłam profilaktycznie wypowiedzenie a w razie czego zawsze można je cofnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest ważne czy podwyżka będzie czy też nie. Najważniejsze jest, że zmienia się regulamin. Takie info otrzymałem z c+:

 

dpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że zmiana regulaminu będzie Pana obowiązywać od 1 maja 2011 roku. Jednocześnie wyjaśniam, iż zgodnie z warunkami Aneksu do Umowy posiada Pan gwarancję, że cena nie ulegnie zmianie.

 

Informuję, że ze względu na zmianę regulaminu przysługuje Panu prawo do rozwiązania Umowy w terminie 14 dni od daty otrzymania zawiadomienia, co skutkuje rozwiązaniem kontraktu na 30 kwietnia 2011 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniany dokument został przekazany do wysyłki 7 marca 2011 roku.

 

 

Dział Relacji z Abonentami

 

Tak na marginesie to doszedł juz do Ciebie ten dokument ? Czy w ogole ktos juz otrzymał go do domu ? Czy tylko informują w mailach przy okazji odpowiadania na pytania ze dany dokument został juz wysłany 7 marca a tak naprawde nie został ale te 14 dni na rezygnacje juz lecą ? :mrgreen:

Tak dzisiaj doszedł, wraz z rachunkiem. Oprócz nowego regulaminu był jeszcze list od Cyfry + . Chwalą się ile to oni nie wprowadzili od 2010 r. kanałów (piszą że 18) że wzrósł VAT, wzrosła inflacja, że wprowadzili 3D, PVR i HD. Pochwalili się że rozwijają własną produkcję (piszą że siedem kanałów i Canal +) i z tych powodów muszą podnieść ceny abonamentowe :] A co do regulaminu, przynajmniej ja nie zauważyłem innych zmian niż zmiana cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W e-mailu c+ twierdzi że nowy cennik i regulamin zostały wysłane 7 marca.... :shock:

 

Nie wiem co oni tam ślą w mailach. Piszę to co wiem, a wiem dobrze. Przy umowach z tv nowy regulamin będzie wysyłany dopiero pod koniec okresu ich trwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy mógł by mi ktoś powiedzieć co muszę napisać i gdzie wysłać żeby rozwiązać umowę na podstawie niewyrażenia zgody na zmianę regulaminu.

Mam umowę 13-miesięczną do końca czerwca 2011.

Jest w niej napisane że jak wcześniej ją zerwie to płace 300 zł kary.

Więc prosiłbym żeby ktoś mi wyjaśnił jak to zrobić żeby nie przyszło mi czasem płacić te 300 zł.

Czy może bezpieczniej będzie płacić do końca tego czerwca i na razie niczego nie pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...