Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak kilku wypowiadającym się tutaj osobom z końcem stycznia kończy mi się umowa z Cyfrą. W Waszych wpisów wiadomo na jakie promocje przy przedłużeniu można liczyć ( z reguły -30% na abonament, -50% na opcje dodatkowe).

Ale mam dodatkowe pytanie czy przy przedłużeniu umowy można liczyć na dodatkową promocję w związku z planowanym przeze mnie przejściem z SD na HD. Czy w takim przypadku ktoś z Was otrzymał promocję na np: niższy koszt wynajmu dekodera HD PVR lub zniżkę na kanały HD?

Serdecznie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Marek albo pracuje w CTA albo nie szanuje swoich ciężko jak mniemam zarobionych pieniążków, krytykując tych, którzy chcą i potrafią oszczędzać.Chyba lepiej dziecku kupić jakieś fajne zabawki za zaoszczędzoną kasę niż dawać C+??? Mnie zaproponowali 9 miesiący 50% na wszystko łącznie z pvr ale umowa na 18. Podziękowałem, poczekam na lepsza lub wezmę nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Sam biorę przy przedłużeniu promocję. Ale po prostu nienawidzę, jak ktoś dostaje dobrą ofertę, taka samą jak dla nowych abo, a marudzi, jakby go ktoś okradał :) Po prostu stwierdzam fakt: Wszyscy mówią ,że cyfra + jest najdroższa, ale zobaczcie: inne platformy: N-ka przy przedłużeniu daje prawie nic( oferty sa 3 razy gorsze niż dla nowych) , CP też to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem na wypowiedzeniu umowy :) (koniec 30.11.09) i już raz miła pani dzwoniła i zaproponowała AŻ 30% zniżki na C+ na 4 miesiące i umowę na 13 miesięcy:))

W związku z tym grzecznie Pani podziękowałem i stwierdziłem, że mając jeszcze TnK dzień lub dwa bez C+ przeżyję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekasz na grudniową ofertę ?

 

 

@WKaczanowski

sam sie dowiadywałeś w sprawie przedłużenia umowy

czy sami zadzwonili ??

ja także mam umowę do 31.01.2010

i nie miałem żadnego telefonu od nich :?

Od 01.11 oferty na przedłużenie umowy będą dostępne u wybranych dystrybutorów :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneks do umowy na promocyjnych zasadach będą mogli podpdisać abonenci już po okresie minimalnym czyli ci co mają umowę na czas nieokreślony lub ci co są w okresie minimalnym i do końca umowy zostało co najmniej 2 miesiące 8)

 

Bedą 3 oferty przedłużeniowe dla obecnych abonentów, osoba mająca kontrakt będzie mogła skorzystać wyłącznie z oferty przedłużeniowej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem na wypowiedzeniu umowy :) (koniec 30.11.09) i już raz miła pani dzwoniła i zaproponowała AŻ 30% zniżki na C+ na 4 miesiące i umowę na 13 miesięcy:))

W związku z tym grzecznie Pani podziękowałem i stwierdziłem, że mając jeszcze TnK dzień lub dwa bez C+ przeżyję :)

 

Lepiej Ty zadzwoń do nich. Kiedy ktoś z C+ dzwoni do Ciebie i robi z Tobą ankietę, system na podstawie Twoich odpowiedzi sam wybiera ofertę. Kiedy Ty zadzwonisz, konsultant sam wybiera, co Ci zaproponować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedą 3 oferty przedłużeniowe dla obecnych abonentów, osoba mająca kontrakt będzie mogła skorzystać wyłącznie z oferty przedłużeniowej

 

Czy to oznacza że nie będzie można miec 2 i więcej abonamentów ? Bo tak to rozumiem. Okres minimalny kończy się przy mojej umowe 31.01.2010 r. Mogę wypowiedzenie złożyć 30 grudnia 2009. A nową kartę kupię 2 grudnia 2009 ... czyżby jakaś reglamentacja umów się szykowała ze strony Cyfry+ ? :?: Jeśli tak to trzeba będzie zaangażować jakiegoś innego członka rodziny do zakupu aktywacji :brawo: Przy okazji wróciła promocja polecenia zapłaty (podobno 6 miesięcy po 5 %) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...