Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyslalem dzis rezygnacje . Orientujecie sie po jakim terminie od jej otrzymania kontaktuje sie ktos by zlozyc propozycje przedluzenia umowy ? Bo jesli nikt sie nie odezwie to rezygnuje i podpisuje nowa umowe w promocji 50% przez 10 miesiecy. Oczywiscie jesli jeszcze ona bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przyszło pismo po około 2 tygodniach. Standardowo tekst " Z wielką przykrością bla bla bla" i numer telefonu niby ze specjalną ofertą. Czyli im nie zależy, bo ja dzwonił i czekał pół godziny na połączenie nie będę. Nawet wątpię że dadzą coś lepszego od nowej promocji, tym bardziej że mam sam abonament bez żadnych dodatkowych pakietów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam osobom, które podpisywały umowy w grudniu i brały opcje dodatkowe gratis na 4 miesiące - jeżeli chcecie je mieć z końcem kwietnia odłączone, to powinniście do końca kwietnia złożyć telefonicznie wniosek o rezygnację z nich.

 

EDYCJA: Poprawiłem błąd, który opisał kolega w poście poniżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArcticBird, a niby czemu w marcu a nie w kwietniu (dotyczy oczywiście umów podpisanych od 2 grudnia) ?? Możesz na popracie swoich tez przytoczyć odpowiedni artykuł i paragraf regulaminu ?? Bo wg tego co ja czytam w aktualnie obowiązyjącym regulaminie to:

Art. 9 § 5 (strona 8 regulaminu): Abonent może dokonać zmiany w zakresie Opcji (rezygnacja z Opcji, wybór dodatkowej Opcji) wyłącznie pod warunkiem, iż nie posiada wymagalnego zadłużenia wynikającego z Umowy. Abonent składa wniosek o zmianę w zakresie Opcji telefonicznie pod aktualnym numerem telefonu Centrum Telefonicznego Abonentów Operatora CYFRY+ lub w drodze elektronicznej lub pisemnej. Abonent może dokonać zmiany w zakresie danej Opcji jeden raz w miesiącu kalendarzowym obowiązywania Umowy. Wynikający z wyżej opisanej zmiany obowiązek zapłaty lub brak obowiązku zapłaty Raty Miesięcznej za Opcję będzie obowiązywać od miesiąca następującego po miesiącu, w którym powyższa zmiana Opcji została dokonana.

 

Więc proste. Rezygnujesz w marcu, w kwietniu już tych opcji nie masz. Co jest chyba stratą 1 miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej sprzedawca z APS-u nie zna zbyt dobrze regulaminu. Byłem tam wczoraj i twierdził, że do końca marca należy dzwonić i wnioski składać. Poprawiłem poprzedni post. Wniosek i przestroga - nie zawsze można ufać sprzedawcom w APS. Warto samemu zajrzeć do regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po prawie 4 miesiącach i kilku pismach się udało rozwiązać w końcu umowę ze względu na zmianę regulaminu. A też niby pierwsze pismo za wcześnie wysłałem. Potem było bujanie w te i z powrotem. Żenadą dla mnie jest sposób powstrzymywania przed rezygnacją w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dwa pytania.

Czy można zrezygnować z tych pakietów dodatkowych z grudniowej swiatecznej promocji przez ica.cyfraplus.pl ? oraz w jaki sposob odłączyć opcje C+ HBO Cinemax by został darmowy C+ przez nastepne miesiace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są dwie drogi :

listownie bądź przez telefon

inaczej nie można !!

 

Co do tego "inaczej nie można !!" to ja bym się kłócił :mrgreen: Mianowicie otwieramy http://www.cyfraplus.pl/upload/regulamin/2009/200901/REGULAMIN_UMOWY_O_ABONAMENT.pdf i tam szukamy strony 8, § 5 (artykułu 9) gdzie pisze:

Abonent składa wniosek o zmianę w zakresie Opcji telefonicznie pod aktualnym numerem telefonu Centrum Telefonicznego Abonentów Operatora CYFRY+ lub w drodze elektronicznej lub pisemnej.

 

Tak więc zgodnie z regulaminem można:

1) telefonicznie,

2) elektronicznie

3) pisemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem wypowiedzenie na ktorym podalem date 31.05.2009 jako dzien w ktorym według biura obslugi konczy mi sie umowa. Dzis dostalem potwierdzenie ze takie pismo dotarlo i ze umwoa zostanie rozwiazana miesiac pozniej podana data 30.06.2009 . O co tu chodzi czy to jakies ich procedury ? Czy poprostu blad pracownika ?

 

 

Juz wyjansilem blad osoby ktora odpisywala na meila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No tak zmiana pakietowa będzie więc rozwiązanie umowy wchodzi w grę;) tylko mam nadzieje że nie od 15lipca tylko od 15października;/Dla mnie to ważne i dla osob biorących w styczniu abo....bo pirazy oko paxdziernik konczą się nam zniżki.(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie terza cyfra zaskoczyła dzwonie do nich żeby zrezygnować z OS, Filmbox, Cinemax i ewentualnie zostawić HBO w promocji 4 miesiące z 6 obowiązkowych za połowe ceny (umowa grudniowa) mówie do pana który odebrał telefon podaje mu nr abo i mówię że chcę zrezygnować z w/w kanałów i pytam o promocje na HBO no i konsultant przedstawił mi tą promocje na te HBO i zatwierdził w systemie, a w przypadku pozostałych opcji powiedział że niemoże mi ich wyłączyć bo w ich systemie opcji tych nieposiadam w ica też ich niemam ale myślałem że dlatego że są za darmo dodam że od początku opcje których rzekomo nieposiadam oglądam od podpisania umowy na której są opcje te wymienione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...