Skocz do zawartości

Rezygnacje z Cyfry+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

senti: oddaj pilot taki jaki masz-przyjmą bez problemu, a starej karty nie musisz zdawać

 

rovny: teoretycznie nie, ponieważ umowa została podpisana w punkcie u dystrybutora; ale w praktyce dystrybutor ma możliwość anulowania umowy w ciągu 48 godzin bez problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku w Punkcie chcieli tylko nową karte, nic nie wspominali o starej którą zresztą nawet nie wiem gdzie mam ;p Oczywiście nie musiałem oddawać także dekodera (Mediasat) którego nabyłem w promocji za 49zł nieco ponad pół roku temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj rozliczyłem się z Cyferką całkowicie. Zdałem nową kartę. Starą też przyjęli bez problemu-napisali na pokwitowaniu. Okazało się za na moim koncie wisi 32 zł za abonament za luty. Nie wiem skąd to się wzięło.Ważne że wszystko trwało kilka minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane ZPO 19 stycznia, odebrane 21, zarejestrowane w systemie 5 lutego.Sygnał wyłączony 10 lutego, sprzęt i karta zdana 11 a od dzisiaj nie mam dostępu do ICA.Rachunki za styczeń i luty anulowane.W koncu!!!Nigdy więcej Cyfry+!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slayko: e tam, wrócisz do C+ jak nie będziesz miał alternatywy czyli lepszej oferty na poziomie.

Ja też się zaklinałem, że już nigdy więcej ..... a jak w promocji miałem za pół ceny na dłużej to szybko łykałem abonament jak pelikan i ...przy najbliższej okazji rozwiązywałem na regulamin bo nic co piękne nie trwa wiecznie. Raz nawet został mi po umowie fajny dekoder Pioneer 1530 Made In UK. Wg mnie najlepszy i "najprzyjażniejszy dekoder" CYFRY na rynku.Nie oddam i nie sprzedam go na razie za nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już też wreszcie uwolniłem sie od cyfry

wyłączony 12.02 i ica tak samo 12.02 za styczeń i luty nie płaciłem

i do tego zwrot od cyfry kaucji przed 10 laty

I to by było na tyle walki przez styczeń i luty o uznanie wypowiedzenia

uznali to drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak chcesz mieć spokój to oddaj dwie, żeby za parę miesięcy nie dostać telefonu z cyfry o zwrot starej karty bo inaczej 300 zł kary ja przynajmniej tak uważam, bo mogą powiedzieć że tak miało pisać na załączonej kartce przy wymianie kart i wtedy d..... blada zawsze mogą wyszukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przyjąć to możemy ale na wydruku z systemu bedzie tylko nowa karta, a o odręcznym wypisywaniu nawet mowy nie ma, obowiązuja nas tylko wydruki z systemu z kodem kreskowym 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sieci sklepów Vobis w Warszawie bez żadnego problemu przyjęli starą kartę. Na wszystkich kwitkach ręcznie napisali numer starej karty.Więc nie ma z tym żadnego problemu mimo że w systemie starej karty już nie ma.Uważam że starą kartę powinno się zdać bo na pismie o wymianie kart jest wyraźnie napisane że w momencie rozwiązywania umowy kartę starą należy zwrócić. Skąd można wiedzieć co Cyferce odbije za jakiś czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że po rozwiązaniu Umowy w

ciągu miesiąca należy zwrócić zarówno starą jak i nową kartę cyfrową

do najbliższego, autoryzowanego dystrybutora CYFRY+.

Wyjaśniam, że w przypadku braku zwrotu starej karty, nie zostanie

naliczona kara z tytułu odszkodowania za tą kartę.

 

W razie pojawienia się pytań, proszę o kontakt."

 

dostalem taka odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi dzisiaj też oddali za styczeń i za luty a co najlepsze jak wypowiedzenie wysłałem 13 stycznia to w lutym twierdzili że nie maja ale 6 rozwiazali w międzyczasie 29 stycz.wyslałem jeszcze raz poleconym z potwier. odbioru, dzisiaj listinosz zawitał potwierdzenie przyszło- data odbioru przez C+ 5 luty i co normalna ściema

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie,

3 abonamenty wypowiedziane, i najpierw karta zgasła, później brak możliwości zalogowania do ICA, w rozmowie telefonicznej dowiedziałem się że umowy została rozwiązane.

Dziwna zmiana polityki bo jeszcze w czerwcu przy zmianie regulaminu wysyłali i pisemko i dzwonili i namawiali.... najwidoczniej zostali zarzuceni pismami że przestali się wyrabiać w czasie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też nie mogę logować się do ICA, a więc zdam kartę. Pytanko mam kłopot z kartą DVB która służyła mi do odbioru C+ i karta C+ nie złapie dezaktywacji. Czy jak zdam kartę aktywną uprawnienia do 22 marca będzie ok czy ktoś może się do tego przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...