Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Mam Cyfrową Vectrę już od listopada 2006 i analog cały czas jest dostępny, tak więc bez obaw. Wprawdzie kilka kanałów usunięto, ale to tylko po to by móc wzbogacić ofertę cyfrową w zamian. Jak na razie żadna telewizja kablowa Polsce nie zrezygnowała z analogu, aczkolwiek za kilka lat to nastąpi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się powtórze, ale czy mógłby ktoś odpowiedzieć na to pytanie?

 

Witam.

 

Właśnie przed chwilą zauważyłem, a właściwie usłyszałem, że obraz nie jest zsynchronizowany z dźwiękiem. Dzieje się to tylko na niektórych kanałach, głównie na HD. (na razie zdążyłem "wyczaić" Polsat Sport HD, C+ Sport HD). Zdaje się, że na SD jest wszystko w porządku

Czy macie podobnie? Co poradzić?

 

Pozdrawiam.

 

Do tego dochodzi C+ Film HD. Nie wiem, czy to wina Vectry, czy dekodera.

 

Co do pytania vizira, potwierdzam oczywiście, że analog jest w kablu - w niektórych miastach można już dodatkowo zamówić drugi dekoder, ale średnio się to opłaca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie jako tako pocieszenie, że jednak tą całą, osobistą listę programów szlag nie trafi ;)

Z drugiej strony, jestem ciekaw, czy szybko to naprawią. Jutro rozpoczyna się ekstraklasa, weekend filmowy też - wiele do zobaczenia będzie w HD.

Zaraz ich poinformuje, mail poleci.

Pozdrawiam, dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie wartosci przy 'poziom' i 'jakosc' sygnalu w dekoderach technisat digit cyfrowej vectry? (sprawdzic mozna na dowolnym kanale naciskajac zielony przycisk)

 

Ja mam poziom: 60

Jakosc: 100

 

To slabe/normalne czy moze dobre parametry?

Jak jest u innych?

 

Z gory dziekuje za odp.

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie wartosci przy 'poziom' i 'jakosc' sygnalu w dekoderach technisat digit cyfrowej vectry? (sprawdzic mozna na dowolnym kanale naciskajac zielony przycisk)

 

Ja mam poziom: 60

Jakosc: 100

 

To slabe/normalne czy moze dobre parametry?

Jak jest u innych?

 

Z gory dziekuje za odp.

 

pozdrawiam!

 

Parametry są dobre i zapewniają bezproblemowy odbiór.

 

A jakość jest na różnych transponderach troszke inna, waha się o jakieś 1-3%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z gwarancja na dekodery TechniSat - z cyfrowej Vectry? Co sie dzieje, gdy taki dekoder sie zepsuje? Zdarzylo sie juz komus?

Zanosze do BOK Vectra i wymieniaja mi na nowy? Czy moze odsylaja go do naprawy a ja przez jakis czas jestem bez dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten dekoder dostajesz w dzierżawę on nie jest i nie będzie twoją własnością. Jesteś abonentem vectry dostajesz dekoder, przestajesz nim być oddajesz. Zepsuje się ich obowiązkiem jest wymienić na sprawny. Gorzej gdy awaria będzie z twojej winy ( spadnie, zalejesz kawą itp.) wtedy podejrzewam że będą chcieli jakąś kase za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem się zapytać jaki telewizor muszę kupić żeby nie korzystać z tego dekodera vectry i jednocześnie odbierać telewizję cyfrową. I co z ta kartą vectra która siedzi w dekoderze -czy trzeba ja przełożyć do jakiegoś gniazda w telewizorze? Może banalne moje pytania ale jestem laikiem w tych sprawach i chciałem się doradzić fachowców. Z góry thx za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to lipka z tym dekoderem. Myślałem że np. taki tv Sony BRAVIA KDL-40V4000K Full HD będzie mi odbierać bez tego technisata. szkoda.. a jak myślicie jaki pilot byłby potrzebny żeby obsługiwal mi tuner razem z tv. może ten pilot z tv podanego powyżej będzie odpowiedni. Bo nie mogę się przyzwyczaić do tego tandetnego pilota.A po zaty kiepsko z dwoma pilotami- wolałbym mieć całe zestaw podpięty do jednego pilota -bo jeszcze inne [beep]erele mam do tv podłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...