Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

aaa to zmienia postać rzeczy...

a n-ka dobra jest?

 

Już się wypowiadałem na ten temat kilkukrotnie - nieporównywalnie więcej za nieporówywalnie mniej kasy. Vectrę trzymam tylko z powodu multiroom.

 

w starej sląskiej telewizji to moze i 5,90 ale w pozostałych miejscowościach 9,91

 

error wszędzie opłata za dekoder wynosi: 9,91zł dla abonentów z pakietem złotym, a 5,90zł dla posiadaczy platyny. Tu jest regulamin http://www.vectra.pl/pdf/regulamin_catv_platynowy_6.pdf

 

Jest jeszcze opcja 1,90zł dla VIPów http://www.vectra.pl/pdf/regulamin_oferta_vip.pdf

 

Żałosne to swoją drogą - od VIPów, którzy biorą wszystko wszystko za 150zł jeszcze dwie zolki wyciskają za dekoder... Żal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK, ale jak masz pakiet złoty. Jak platynę to cena zostaje obniżona i nie sprzeczaj się z tym, bo nawet Cyfromaniak to potwierdził :?

 

nie mam zamiaru sie sprzeczac dobrze ze dodałes ze jak juz ma platyne i bierze dekoder to wtedy 5.90 ja cały czas miałam zakodowany złoty pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury wypisują na tej swojej stronie. Wszedłem w zakładkę > tv cyfrowa > układ kanałów. Pomijając już ustawienie go na pozycji nr 908 wśród erotyków, to z ciekawości kliknąłem na logo RELIGIA.TV, aby zobaczyć opis. Ku mojemu zdziwieniu piszą tam, że kanał nie jest dodatkowo płatny :shock: , widać dla nich platyna nie jest większym dodatkowym kosztem. Kanał Religia.tv według nich jest również dostępny w tv analogowej vectry. Czy jest w jakimś mieście dostępny ?

 

EDIT: Przed chwilą poprawili błędy, usunęli wpadkę z analogiem, ale nadal pozostawili RELIGIĘ.tv jako kanał nie płatny dodatkowo...

 

Niestety ja dzisiaj sprawdziłem i jest napisane,że dodatkowo płatny. Hmmm. Tu link dla potwierdzenia http://www.vectra.pl/kanaly.php?nr=121

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem im takiego e-mail 'a :

 

Zwracam się z prośbą o większą liczbę kanałów w Pakiecie Platynowym

Cyfrowej Vectry . Uważam , że liczba kanałów w tym pakiecie jest tak

uboga , że powinniście dodać kilka nowych kanałów . Moją propozycją są

kanały takie jak , np : TVP HD , TVP Sport , TVN Warszawa , pakiet

kanałów z rodziny FILM BOX , kilka nowych programów dla dzieci i

młodzieży i chyba to na co wszyscy czekamy ( klienci VECTRY ) , czyli

MTVN HD , które na pewno ucieszyłoby każdego użytkownika sieci . Mam

nadzieje , że rozważycie tą wiadomość i postaracie się o rozrywkę widza

w tym roku . Pozdrawiam !

 

PS. Którego lutego włączą państwo kanał TVS HD do pakietu Platynowego ,

który widnieje na układzie kanałów na http://www.vectra.pl/platinum ? Proszę o

odpowiedź .

 

Piszcie im też takie e-mail 'e . Może w końcu coś w nich drgnie i o nas pomyślą ! E-mail do nich to : kontakt@vectra.pl . Piszcie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adik11 daj znać co Ci odpisali.E-maile to oczywiście dobry pomysł,może wysłuchają naszych apeli,ale ja już zdążyłem się przyzwyczaić że Vectra nie kieruje się dobrem i satysfakcją klienta tylko finansami,zarabiając na nas miliony patrzą jakby tu jeszcze wyciągnąć od nas kolejne pieniądze(sport na ostro).Mnie bardziej niż MTVN HD bardziej ucieszyłyby Trace tv,Nat Geo Music,Mellody Zen tv FULL HD czy Mezzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpisali :

 

Witam

 

Dziękuję za kontakt z Centrum Obsługi Klienta.

Uprzejmie informuję, że kanał TVSilesia w naszej ofercie nadawany

jest na chwilę obecną w jakości cyfrowej. Pana sugestie na temat

wprowadzenia do oferty nowych kanałów zostały przekazane do

odpowiedniego działu, jednak chciałam zaznaczyć, że wprowadzenie

nowych kanałów do oferty uzależnione jest od podpisania umowy z

nadawcą poszczególnych kanałów.

 

z poważaniem

Malgorzata Partyka

Vectra S.A.

tel. 0801 08 08 80

fax. 058 7426600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Którego lutego włączą państwo kanał TVS HD do pakietu Platynowego ,

który widnieje na układzie kanałów na http://www.vectra.pl/platinum ? Proszę o

odpowiedź .

 

 

TVS HD zostanie dodany do pakietu Platynowego jak tylko naprawione zostaną jakieś usterki. TVS HD nie jest dostępne na satelicie, sygnał musi być dostarczony do stacji czołowej inną drogą (światłowodem ?? ). Stąd może te przejściowe problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowa VECTRA i pakiet CANAL+

Mam pytanie do abonentów Vectry z dekoderem SD z pakietem canal+ a konkretnie:

- czy faktycznie programy a szczególnie filmy nadawane są w panoramie tak jak nadaje platforma canal+ , czy vectra przypadkiem nie przestawia obrazu na kopertowy?

- Jakośc obrazu czy jest przynajmniej taka sama jak na innych kanałach?

- lektor/napisy czy można właczyć lektora, wyłączyć napisy i odwrotnie, czy może zawsze jest tylko lektor lub tylko napisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowa VECTRA i pakiet CANAL+

Mam pytanie do abonentów Vectry z dekoderem SD z pakietem canal+...

 

Mam canal+, ale z dekoderem HD. Jakość programów SD i HD jest dobra. Jeżeli chodzi o format, to zależy od transmisji nie od Vectry. Lektora czy napisy na filmach możesz ustawiać dowolnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...