Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie z Vectry popatrzcie na swojego konkurenta Jambox co on robi w kwestii HD.A my co ?? A my nic.Szczegolnie pakiet Wiecej HD sie klania-Discovery HD,MTVN HD.TVP HD.Mozna ? Jasne ze mozna jak sie chce.I pomyslec ze to zaledwie niedaleko ode mnie a jednak mnie nie obejmuje.Juz nie wspomne ze Eurosport i Eurosport 2 sa razem a nie w oddzielnych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo karty są sparowane z dekoderami, a jak sądzicie, gdybym dekoder z platyną podłączył w innym mieszkaniu gdzie jest złoty cyfrowy? Będzie możliwość oglądania tej platyny czy nic z tego? Nie chcę nic kombinować, mam dwie umowy na siebie na dwa lokale i zamiast zmieniać pakiety po prostu chciałbym zamienić dekodery. Jak sądzicie będzie działać czy może wymaga to fizycznego przełącznika w skrzynce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu - sygnał jest wszędzie taki sam. Sprawdzone w praktyce - byłem z moim dekoderem HD u geroja0 i wszystko działało tak, jak u mnie w domu (On miał wtedy dekoder zwykły jeszcze). Tak więc nie musisz się martwić i możesz śmiało podłączyć dekoder w innym mieszkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Na Gornym Slasku osobno za kanaly HD trzeba placic 9.90 czy u kogos jest inaczej ?Chcialem brac cyfre+ na rok ale po przeliczeniu stwierdzilem ze wezme chyba canal+ z Vectry po Eurosport HD wyjdzie mi 15 zl wiecej niz w Cyfrze i nie bede mial MTVN HD ale przynajmniej nie bede sie stresowal zakladaniem anteny czy rezygnacja umowy i oddawaniem sprzetu
Jak to? Pojedynczy kanal HD w vectrze kosztuje 9.90?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem ostatnio do vectry w sprawie drugiego dekodera,w Olsztynie i na Slasku sa prowadzone testy i jesli sie powioda to prawdopodobnie od stycznia bedzie mozliwosc wziecia drugiego dekodera aczkolwiek konsultan powiedzial mi ze niewiadomo ile te testy potrwaja.Szkoda ze nie daja nsport jest na co popatrzec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM - MAM POWAŻNY PROBLEM

 

Wymieniłem dzisiaj dekoder cyfrowy na HD i problem jest nastepujący: dekoder nie reaguje wogóle na podłączenie przez kabel HDMI ( przez Euro nie ma problemu wszystko jest ok)

Czy zdażyło się komuś z Was czcigodni forumowicze :) takie zjawisko i jaK sobie z tym poradziliście - sprawa mnie irytuje bo nie po to brałem HD żeby po Euro je podłączać

Proszę o konstruktywne rady

 

aha - u mnie w pudełku nie było jakiejkolwiek instrukcji - to jest normalne czy też mój egzemplarz został wyszabrowany??:(

 

 

BARDZO PROSZĘ O POMOC W TYCH KWESTIACH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy TV wykrywa jakiś sygnał HDMI? Bo jeśli nie, to moja propozycja jest następująca:

- odłącz od dekodera kabel euro;

- podłącz dekoder przez hdmi;

- w telewizorze wybierz sygnał z tego wejścia, którym podpiąłeś dekoder;

- na dekoderze naciskaj klawisz "RES" (na panelu dekodera, nie na pilocie);

- jeśli nic się nie dzieje, powtórz procedurę na innym wejściu HDMI w TV.

Jeśli nadal nic się nie dzieje to albo masz walnięty kabel, albo dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy takim routerkiem uda mi się podzielić internet z vectry?

Pentagram Cerberus P 6381-2 http://www.pentagram.pl/produkty/sieci_ ... s_p_6381_2

 

Może ma ktoś z modem WIFI Vectry, podobno dają jakieś firmy: Motorola. Jak to działa? Czy opłaca się płacić 10 zł miesięcznie, czy lepiej kupić swój router?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem 2 razy do pomocy technicznej Vectry. Chciałem ich sprawdzić. 8)

Za pierwszym razem jakiś gościu polecał mi zakup własnego routera. Drugi gościu zachwalał rozwiązanie z modemem WiFi od Vectry. Mówił, że dwa adresy MAC, IP itd., może się mieszać i jak net nie będzie działał to nie będzie wiadomo co jest nie tak. Czy modem czy router nie działa.

Ten router Pentagrama Cerberus P 6381-2 mogę kupić za 77 zł i będzie mój. Przy umowie na 12 m-cy zapłacę Vectrze 120 zł i nie będę miał własnego routera. Tylko czy nie będę miał problemów z podłączeniem PC kabelkiem i Laptopa przez WiFi?

Co robić??? :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy TV wykrywa jakiś sygnał HDMI? Bo jeśli nie, to moja propozycja jest następująca:

- odłącz od dekodera kabel euro;

- podłącz dekoder przez hdmi;

- w telewizorze wybierz sygnał z tego wejścia, którym podpiąłeś dekoder;

- na dekoderze naciskaj klawisz "RES" (na panelu dekodera, nie na pilocie);

- jeśli nic się nie dzieje, powtórz procedurę na innym wejściu HDMI w TV.

Jeśli nadal nic się nie dzieje to albo masz walnięty kabel, albo dekoder.

 

dzieki wielkie po kilku próbach zadziałało i hdmi smiga aż miło - wielkie dzieki :brawo:

 

A TERAZ JESZCZE JEDNA PROSBA - SKĄD MOGĘ ŚCIĄGNĄĆ INSTRUKCJĘ DO DEKODERA HD ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam router tp-link smiga bez zarzutow od okolo roku. Po co placic haracz jak mozna swoj podpiac chyba i tak bedzie legalnie bo w cenniku jest napisane przy jakiej predkosci ile mozna miec podpietych komputerow.

 

Co do wczesniejszego mojego postu, podlaczylem obydwa odbiorniki cyfrowe, jeden z platyna drugi ze zlotym we dwoch lokalach na roznej kondygnacji budynku bloku. wszystko dzialalo. Jak pozamienialem dekodery to to platyna w innym lokalu przestala dzialac (czarny obraz i nformacja ze mam zadzwonic do vectry ze costam) a zloty byl ok, jak z powrotem odmienilem dekodery platyna na dal nie dzialala. Zastanawiam sie czy to tylko zbieg okolicznosci ze platyna przestala dzialac czy moze jednak nie da sie przeniesc dekodera z platyna do innego lokalu gdzie jest tylko cyfrowy zloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...