Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Czy w całej Polsce jest dokładnie taka sama oferta programowa chodzi mi o to, że np. w wszyscy mają te same kanały i radia, wersje językowe do wyboru, jeśli dodadzą jakiś kanał to dla całej polski itp.?
Tak, oferta cyfrowa jest dokładnie taka sama w całej Polsce. Dotyczy to również stacji radiowych, gdzie w cyfrówce masz dostęp do 12 kanałów, które mają zasięg ogólnopolski. W poszczególnych miastach może się jedynie różnić wysokość abonamentu za pakiet "Złoty Cyfrowy", gdyż jego cena najczęściej jest ustalana na podstawie obowiązującego abonamentu w danym mieście na "Złoty Analogowy".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wersja "słupska" niczym nie różni się od tej z Białystoku :?
Przykładowo w mojej analogowej Vectrze jest TV Jard Białystok, także białostockie stacje radiowe są dostępne (Radio Jard, Jard2, Akadera, PR B-stok). W cyfrówce już tego nie ma :|

Tak się sobie zastanawiam, w jaki sposób będzie rozpowszechniany w moim mieście TV Jard, gdy analogowa oferta zostanie już wyłączona... W końcu ten kanał działa tylko w jednej białostockiej kablówce, inne analogowe sieci rozprowadzają konkurencyjny TV Białystok. No chyba, że później TV Jard pozostanie już tylko w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Kilka razy pisalem do Vectry w sprawie kanalow HD i ciagle ta sama odpowiedz ze modernizuja siec i byc moze kanaly takie jak MTV HD czy TVP HD pokaza sie w niedalekiej przyszlosci.W moim miescie sa 2 inne kablowki z ktorych nie moge jednak skorzystac czyli Jambox i Telpol i te kablowki jakos maja w swojej ofercie te kanaly HD choc sa mniejsze.Chcialbym zeby Vectra poszla w koncu po rozum do glowy a takze obnizyla ceny za pojedyncze kanaly HD z 9.90 na 6 przynajmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Był dzisiaj u mnie monter i niestety musiałem go odesłać, gdyż powiedział mi że po zamontowaniu gniazda będę miał kablówkę tylko na jednym telewizorze a żeby obraz był na dwóch to trzeba zamontować drugie gniazdo za które trzeba zapłacić + 10% do rachunku miesięcznego, wiąże się to z tym że będzie trzeba przepisać umowę na dwa gniazda i teraz mam pytanie czy z jednego gniazda nie można zrobić rozgałęźnika na drugi telewizor? monter powiedział że wtedy stracę sygnał. Jeśli można to proszę kogoś żeby zrobił zdjęcie gniazda vectry które ma u siebie w domu i wstawił na forum lub wysłał na maila Cristiano20@o2.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy z jednego gniazda nie można zrobić rozgałęźnika na drugi telewizor?
Oczywiście, że można. Jednak ten sposób bez żadnych dodatkowych opłat nadaje się tylko dla abonentów oferty analogowej. Potrzebny byłby taki rozgałęźnik: http://www.hollex.pl/index.php?page=prod&kat=109&id=888 i odpowiednia ilość kabla i wtyczki. W przypadku cyfrówki, nie da się rozdzielić uprawnień na dwa telewizory, choć rozgałęźnik można zastosować. Dodatkowo będzie potrzebny drugi tuner, co wiąże się z zawarciem kolejnej umowy :|
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozgałęźnik posiadam, kabel i wtyczki to nie problem, mi chodzi o to że na jednym telewizorze chce mieć obraz analogowy a na drugim będzie dekoder obraz cyfrowy, jest taka możliwość? bo kolega właśnie tak ma http://i35.tinypic.com/2ylwlfr.jpg tylko że on zakładał ponad rok temu, a dzisiaj monter powiedział mi że nie ma takiej możliwość, więc już nie wiem, może się teraz jakoś przed tym zabezpieczyli? ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej jest taka możliwość obecnie. Teoretycznie Vectra żąda pieniądze za drugie gniazdko, ale można sobie to bez problemu samemu rozdzielić. Zależy, w jaki sposób będziesz miał podłączenie, tj. jakie gniazdko itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przerywanie obrazu jest na C+Sport i Film w wersjach HD
U mnie też. Dzwoń i zgłaszaj - im więcej zgłoszeń tego samego problemu, tym większa szansa, że się tym zajmą.

Ja zadzwoniłem i zgłosiłem - zobaczymy, czy coś wymyślą... pan "techniczny" powiedział, że u nich działa dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam problem z dekoderm hd, od tygodnia kanaly c+hd zawieszaja sie co 2-3min,dzwiek caly czas jest ale obraz zatrzymuje sie na ulamek sekundy, czy ktos ma podobny problem czy moze jest to wina wadliwego dekodera,dekoder mam od lipca

 

U mnie to samo ! Popsuli mi oglądanie Stardust :/ Jutro dzwonię na ich infolinię zgłosić reklamacje a wam jeśli chcecie żeby zostało to szybko naprawione też radzę zadzwonić i wywrzeć moralną i społeczną presję.

 

Nie da się oglądać filmów w HD przy takim przycinaniu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz pierwszy,

Orientuje się ktoś może czy Vectra będzie miała jakąś promocję na święta czy "ubiorą w nowe szaty" to co jest teraz? Wystrój świąteczny na stronie vectry już się pojawia. W sumie to paranoja bo jak bierze się cyfrowy złoty to jest zniżka 10% na 12mies i 15% na 18mies., a jakbym chciał platynę to już muszę płacić 100% złotego. To jest chore bo 14,50 więcej za platynę to nie jest jakaś rewelacyjna promocja. Doliczyć trzeba że większość biorących platynę bierze zapewne i dekoder HD za który dodatkowe 9.91 czyli platyna kosztuje około 77 zł miesięcznie z HD a to jest duuużo jak za 14 kanałów więcej. Nie wiem czy czekać do świąt czy wziąć SD złoty a później emigrować (bo zapewne na wyższą taryfę będzie można) na platynę.

xsysiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...