Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, oficjalna wiadomość od Vectry:

"Dziękuję Panu za zainteresowanie. Uprzejmie informuję, że Cyfrowa Vectra cały czas prowadzi działania, które mają na celu wprowadzenie naszej cyfrowej oferty do kolejnych miast, w tym także do Białej Podlaskiej. O wszelkich nowościach w tej sprawie na pewno zostanie Pan poinformowany w odpowiednim czasie.

 

Z poważaniem ########"

Na Forum padały już jakieś donosy, że może to być lipiec (?), a nawet koniec roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

edit: chodzi o logo w programie telewizyjnym? Z czy tam nie są pokazywane wszystkie kanały? Nawet te których nie ma w ofercie?

 

Na stronie program.vectra.pl są pokazywane tylko stacje z pakietów Vectry - wyjątek stanowi tylko HBO HD, którego jeszcze nie ma w ofercie. Jednak obecność na stronce świadczy o tym że w przyszłości się pojawi.

 

 

btw.... od września abonament podskakuje o 2zł (przynajmniej na Śląsku) i osiąga wysokość 59,90 :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, jest podwyżka. Oczywiście rośnie tylko cena , a nie jakość

Mam pełny złoty pakiet oraz to nieszczęsne HD. Bez PVR to jeden film na tydzień mogę pooglądać w jakości HD. Nie leci ich dużo, a ponadto w różnych porach i musiałbym cały dzień w domu siedzieć aby coś upolować.

Ponadto są problemy z napisami , czyli filmy DD 5.1 dla polskojęzycznych odpadają :cry: To bez sensu, jakość HD miała zapewniać zarówno obraz jak i dźwięk dolby. Skoro nie ma ścieżki audio DD51 z polskim lektorem, a z oryginalnym językiem brak jednocześnie napisów PL to takie dolby staje się bezsensu. Tak jakby w ogóle go nie było. Za co tu płacić ? Czy to w ogóle jest zgodne z ofertą ? :read: Pisali, obiecywali, reklamowali, wychwalali, a teraz [beep]a.

Na reklamację odpowiadają że wina leży po stronie C+, ale co mnie to obchodzi ?!? Przecież ja abonament płacę Vectrze a nie Cyfrze !

Chyba wrócę z powrotem do Technistata SD , te całe HD ma więcej wad niż zalet: lekko pogorszona jakość SD, EPG katastrofalne, brak tunerów z PVR (z nagrywaniem) więc aby coś nagrać na DVD-rec. muszę przełączać na tunerze sygnał z HD na SD i tu znów totalna porażka - trzeba za każdym razem odpinać kabel HDMI (mam n-kę z prawie identycznym tunerem i tam nie ma takich jaj )

Jeszcze jak leciały mecze to miało sens w HD , teraz zostały już tylko filmy i tu wielka porażka ... Po co ja się w to pchałem? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o Technisata SD: czy ktoś próbował podłączyć tuner do jakiegoś sprzętu audio przez CHINCH'e? Głos słychać (to do słuchania radia), ale skalę głośności w sprzęcie audio trzeba kręcić prawie na max

Jakaś lipa jest u mnie, czy może ten typ tak ma? Słuchając radia przez TV i oglądając kanały TV - poziom głosu jest taki sam (połączenie przez EURO), a przy wyjściu dodatkowym jest tak cicho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jak leciały mecze to miało sens w HD , teraz zostały już tylko filmy i tu wielka porażka ... Po co ja się w to pchałem? :crazy:

 

Tak juz nasza "kochana" vectra robi. Dali ochłapy promocyjne bo było EURO 08' i wiedzieli, że większość głupków na to złapią, a teraz jak to mówią po zawodach > trzeba się męczyć do końca umowy na HD :|

 

Skoro te [beep]e dają podwyżkę abonamentu to ja chcę widzieć nowości tv w pakiecie złotym, a nie jako paczka dodatkowo płatna. Chcę wiedzieć za co płacę.. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OmniModo - masz całkowitą rację . Ja od początku walczę z technikami vectry o włączenie napisów na Canalach+ w wersjach HD. Oglądanie filmów z DD5.1 i tylko z polskim lektorem nie ma sensu.

Chyba z tą winą nadawcy to nie do końca prawda bo na forum cyfry+ ich abonenci piszą że napisy na C+HD u nich są.

Proponuję pisać na ten temat i o innych problemach jakościowych na stronie : http://www.stk.com.pl /opcja forum/ - jest to strona którą na bieżąco czytają technicy vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ciągle: http://www.vectra.pl/vectra.php?i=1&j=1&k=0 i wybrać SORTOWANIE: kanały radiowe

 

-------

dodane:

 

Nikt nie wspominał, być może dlatego że to oczywista sprawa, ale napisze dla formalności. W Pakiecie Dziecięcym podmieniono już Nickelodeon'a ogólnoeuropejskiego na polskiego.

Informacja ta przydałaby się serwisom medialnym, bo pisząc o obecności Nicka w kablówkach wymieniają UPC, Multimedia, a nie ma mowy o Vectrze ;)

 

Druga rzecz... może w przyszłym tygodniu wreszcie dodana zostanie oryginalna ścieżka na Ale Kino :twisted: Prosiłem o nią natarczywie i otrzymałem odpowiedź, że dodadzą...

 

Trzecia sprawa... wkurzam się strasznie, że w Vectrze nadal nie ma TVS. Jeżeli są tu jacyś abonenci ze Śląska to prosiłbym w miarę możliwości może o wysłanie jakiegoś liścika/telefonu z propozycją dodania tej stacji. Może wtedy przyśpieszą jakoś z tymi negocjacjami, bo z tego co wiem ciągle rozmawiaj i rozmawiają i rozmawiają.... :evil::evil::evil:

Podczas sezonu ogórkowego w TV nic ciekawego nie ma. Jedynie właśnie TV Silesia serwuje cały czas coś nowego - przydałaby się więc już na wakacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wspominał, być może dlatego że to oczywista sprawa, ale napisze dla formalności. W Pakiecie Dziecięcym podmieniono już Nickelodeon'a ogólnoeuropejskiego na polskiego.

Informacja ta przydałaby się serwisom medialnym, bo pisząc o obecności Nicka w kablówkach wymieniają UPC, Multimedia, a nie ma mowy o Vectrze ;)

Nie wszystkie, co mądrzejszy podaje, że Nick jest w Vectrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, by było to prawdą. TVP HD z racji tego że to kanał telewizji publicznej powinien być udostępniany na tej samej zasadzie co TVN HD (czyli bez dodatkowych opłat), a wiadomo, że Vectra chce złapać jak najwiecej chętnych na pakiet Sport na Ostro. Jeżeli jednocześnie dostępna byłaby TVP HD, na której ma być emitowana Olimpiada, to automatycznie zainteresowanie pakietem spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam mały problem związany z cyfrową telewizją Vectry. Dziś przywiozłem i podłączyłem do tv dekoder technisat.

problem w tym, ze jakość obrazu jest wręcz gorsza w porówananiu z analogiem, obraz jest jakiś taki ciemniejszy i lekko przesunięty w lewo. Szukałem w menu możliwości zmian, ale nie znalazłem.

Jeśli ktoś wie, jak pomóc czy tez sam miał taki problem, prosze o pomoc. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...