Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś nie ma wszystkich kanałów, to przywróćcie ustawienia domyśle dekodera z menu opcji. Pomaga na 100% i wszystkie kanały są na swoim miejscu. Kolejny raz Vectra pokazuje, że ma klasę i akurat w kwestii C+ nas szanuje. Sami zobaczcie jakie jaja są w Multimedii: http://media2.pl/media/101735-Problemy- ... ferta.html Także - Vectra, szacun za podeście do tej całej fuzji w odpowiedni sposób. Nic nie straciliśmy, wszystko co możliwe zyskaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam wszytskie te kanaly tylko ze niema na nich programu np jak na c+ sport o 18 ruch podbeskidzie a na family 1 czy 2 niema programu

A, o EPG Ci chodzi. Jeszcze nie jest zaktualizowane. Nikt z nas tego jeszcze nie ma ;)

Tak pokręcili przy tych meczach ze ramówka Canal+ Family jest naprawdę wielka niewiadomą chyba tylko na stronie NC+ masz prawidłowa ja kupuje TO & owo nie ma tych ramówek nawet zamiast Canal+ Gol dali Fightbox. Totalna amatorka A co ciekawe Canal+ Film 2 ma EPG

 

Na nSport leci mecz Ruch - Podbeskidzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No leci na C+ Sport, na nSport i na Polsat Sport :D Masakra.

 

Ramówki macie tutaj: http://www.canalplus.pl/program aktualne i dokładne. Też specjalnie kupiłem dwie gazety z programem licząc, że w którejś będzie C+ Family, ale nie ma. Pozostaje net, bo EPG też puste. Miejmy nadzieję, że za tydzień już dodadzą do programów "gazetowych" C+ Family 1 i 2.

 

Anyway... Napiszcie, że mam zwidy i przewidzenia i nie mam racji. Czy czasem jakość wszystkich kanałów C+ w HD nie spadła, po włączeniu dwóch dodatkowych (Family 1 i 2 w HD), bo mam wrażenie, że C+ Sport HD miał jakość lepszą, niż obecnie. Szczególnie podczas transmisji polskiej eklasy. Czy to może im satelity śniegiem zasypuje w Chorzowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zauwazylem, ze jakosc transmisji nieco w dol poleciala ale moze to chwilowe bylo. A co do transmisji na trzech kanalach tego samego meczu- bezsens. Ciekawi mnie czy te dodatkowe kanaly podczas rownoleglych spotkan beda uruchamiane rowniez w kablowkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak to jest z jakością nowych kanałów C+? Dobrze to wygląda czy kaszanka? Dzisiaj dekoder u mojej babci wyszukał wszystkie nowe kanały C+ oraz te już obecne zmieniły nazwy ;).

 

A analog znowu w rozsypce. Dalej nie naprawione błędy.

K07 183,25 TVP2 – wróciła sytuacja sprzed dwóch miesięcy – ponownie obraz rozciągnięty do formatu 4:3

K09 199,25 TELETEXT – brak sygnału

S09 231,25 ESKA TV – czarny ekran

S17 295,25 MANGO – obraz rozciągnięty do formatu 4:3

S18 303,25 POLSAT BIZNES – plansza z dekodera „Szukam sygnału…” 691f.jpg - ktoś wie z jakiego to dekodera ;)?

S22 335,25 DISCOVERY CHANNEL – obraz rozciągnięty do formatu 4:3

S35 439,25 NATIONAL GEOGRAPHIC – obraz rozciągnięty do formatu 4:3

S37 455,25 TVN STYLE – obraz rozciągnięty do formatu 4:3

K23 487,25 TELEINFORMATOR – obraz skacze po całym ekranie, niekiedy znika kolor i/albo pojawia się komunikat „Słaby sygnał lub brak sygnału” 670xw.jpg

 

I teraz taka ciekawostka:

K26 511,25 – w tym miejscu był kanał przez około tydzień czasu. Cały czas był aktywny TXT Polsatu oraz ścieżka Stereo (wczoraj już Stereo NICAM). Przez ten okres był tylko czarny ekran. Przekaz dzisiaj wyłączono no i nie wiadomo co to miało być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość nowych kanałów Canal+ jest dobra, nie odbiega od tego co leci z satelity (na oko). A, że bitrate kanałów leci z filmowych C+ na rzecz tych co nadają sport gdy jest taka potrzeba to juz normalka od dłuższego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No super, w końcu pełna oferta C+ w jakości HD :) Myślałem, że jak zwykle będą jakieś problemy, uprawnienia, E8 - a tu nic, wszystko śmiga elegancko.

 

Po południu włączyłem na jakąś powtórkę ligi angielskiej i jakość HD była dosyć przeciętna jak na bardzo dobrze przecież realizowane mecze Premiership. Ale mecz Lech-Lechia już całkiem nieźle. Zobaczymy, być może się to jeszcze unormuje. Ludzie z nc+ też narzekają na jakość, więc najwyraźniej nie jest to wina Vectry. Wersje SD za to marniutko. Jakość jak na Filmboksach.. może przesadzam, ale takie było moje pierwsze skojarzenie jak włączyłem C+Family po południu.

 

Aha, Vectro, czekamy na EPG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest weekend. Pewnie nie rusza EPG. Kolega z nc+ też mi potwierdził, że jakość kanałów poleciała w dół więc to na 100% nie wina vectry. W każdym razie jak czytam co u innch kablówek się dzieje to widać, że Vectra spawy nie zawaliła i za to brawa się należą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...