Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Na dekoderach HD nie da się zostawić "pustych" numerków, więc maksymalny numer kanału nie będzie większy niż całkowita ilość kanałów.

Jest to wadą w tej sytuacji, gdy do oferty dołączy jakiś ciekawy kanał i chcemy go mieć gdzieś blisko to wtedy wszystko nam się przesuwa o oczko niżej. Ciężko wtedy zapamiętać wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani.

Mam takie pytanie czy jezeli mam w Vectrze pakiet Platynowy + Paczka Canal+ + Internet 24MB/s to mogę zrezygnować z całej umowy z racji faktu, że wycofują z oferty kanał RTPi czy tylko z telewizji? :D

Pytam, ponieważ musimy się wyprowadzić z wynajmowanego mieszkania pod koniec miesiąca a umowa jest do listopada, w związku z czym głupio byłoby musieć płacić tyle miesięcy ponad 120zł za usługi, z których nie będzie się mogło korzystać. A tak jeden nadprogramowy miesiąc po wyprowadzce można zawsze przeżyć.

 

Pozdrawiam,

Ula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem wypowiedzieć umowę z powodu wycofania kanału RTP przez Vectrę i nie było żadnego problemu.

Dostałeś jakąś propozycję aby zostać?

Pesti69 jak miałem upc to w takiej sytuacji mogłem zrezygnować. Jak jest w vectrze trudno mi powiedzieć, trzeba by do regulaminu zajrzeć. Podejrzewam, że jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisując umowę na Platynę + C+ + Internet 24 Mb podpisywałaś ją w paczce, tzn. masz taniej dlatego, że masz telewizje razem z internetem. To jest jedna umowa. Aneksem do umowy jest chyba pakiet C+. W każdym razie wycofanie kanału umożliwia Ci rozwiązanie umowy z Vectrą. Nie tylko telewizyjnej, ale ogólnie - wszystkich usług, jakie Vectra świadczy w Twoim mieszkaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem wypowiedzieć umowę z powodu wycofania kanału RTP przez Vectrę i nie było żadnego problemu.

Dostałeś jakąś propozycję aby zostać?

Pesti69 jak miałem upc to w takiej sytuacji mogłem zrezygnować. Jak jest w vectrze trudno mi powiedzieć, trzeba by do regulaminu zajrzeć. Podejrzewam, że jest podobnie.

 

Nic nie dostałem, a miałem platynę, internet i c+.Z wszystkiego można zrezygnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kochani.

Mam takie pytanie czy jezeli mam w Vectrze pakiet Platynowy + Paczka Canal+ + Internet 24MB/s to mogę zrezygnować z całej umowy z racji faktu, że wycofują z oferty kanał RTPi czy tylko z telewizji? :D

Pytam, ponieważ musimy się wyprowadzić z wynajmowanego mieszkania pod koniec miesiąca a umowa jest do listopada, w związku z czym głupio byłoby musieć płacić tyle miesięcy ponad 120zł za usługi, z których nie będzie się mogło korzystać. A tak jeden nadprogramowy miesiąc po wyprowadzce można zawsze przeżyć.

 

Pozdrawiam,

Ula

Przeciez istnieje mozliwosc przeniesienia na inny adres...Chybaze tam nie ma dostepu,albo nie pasuje Ci juz ta oferta.Jednak w obecnej sytuacji z C+,oferta z utrzymaniem pakietu jak najdluzej jest najbardziej oplacalna.Ja sie sie pietami w tylek klepie,ze mam jeszcze blisko 2 lata umowy na platyne+C+HD+sport na ostro...To co przeplacam za konsole...wlasnie odbije sobie na CANAL+ :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez istnieje mozliwosc przeniesienia na inny adres...Chybaze tam nie ma dostepu,albo nie pasuje Ci juz ta oferta.Jednak w obecnej sytuacji z C+,oferta z utrzymaniem pakietu jak najdluzej jest najbardziej oplacalna.Ja sie sie pietami w tylek klepie,ze mam jeszcze blisko 2 lata umowy na platyne+C+HD+sport na ostro...To co przeplacam za konsole...wlasnie odbije sobie na CANAL+ :))

Tylko upewnij się, że paczka Canal+ jest w promocji na cały okres umowy, bo u mnie się okazało, że tylko na 18 miesięcy i kończy mi się 31 maja, mimo że pozostałe pakiety mam odnawiane automatycznie co pół roku. Takie rzeczy tylko w Vectrze. Dlatego złożyłem wypowiedzenie i czekam na lepszą ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na caly,z gwarancja ceny...dlatego tak sie ciesze :) Wkurza mnie jedynie,ze na Vipa podniesc nie moge...przez te konsole.Moge jedynie sobie pakiety dokupic kolejne...a tego nie chce,bo ceny chore jak w nc+ wtedy.Ale teraz mam cos za cos...i tak moze byc.Nie mam nic przeciwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez istnieje mozliwosc przeniesienia na inny adres...Chybaze tam nie ma dostepu,albo nie pasuje Ci juz ta oferta.Jednak w obecnej sytuacji z C+,oferta z utrzymaniem pakietu jak najdluzej jest najbardziej oplacalna.Ja sie sie pietami w tylek klepie,ze mam jeszcze blisko 2 lata umowy na platyne+C+HD+sport na ostro...To co przeplacam za konsole...wlasnie odbije sobie na CANAL+ :))

 

C+ oglądał i tak tylko były współlokator i to tak rzadko, że na dobrą sprawę nikt nie wie po co nam była paczka. A przeprowadzamy się co prawda tylko do innej części miasta, jednak tam już jest i internet i telewizja i to taniej. Poza tym nie wiem jak u innych, ale u nas z Vectry było ostatnio więcej szkody niż pożytku. Internetu nie było godzinami, więc i tak się jechało na mobilnym, za który trzeba było dodatkowo płacić, a problemy niby rozwiązywali, a po max kilku dniach było to samo. Podobnie z telewizją albo zanikał sygnał, albo nie było głosu, albo w ogóle nie było niczego, błąd E8 i koniec.

Dlatego jestem bardziej niż szczęśliwa, że akurat się tak składa, ze możemy się z Vectrą pożegnać pół roku wcześniej.

Jeszcze takie jedno pytanie rezygnację można przesłać do nich (z własnoręcznym podpisem) czy trzeba osobiście się pofatygować do Biura? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dekoderach HD nie da się zostawić "pustych" numerków, więc maksymalny numer kanału nie będzie większy niż całkowita ilość kanałów.

Jest to wadą w tej sytuacji, gdy do oferty dołączy jakiś ciekawy kanał i chcemy go mieć gdzieś blisko to wtedy wszystko nam się przesuwa o oczko niżej. Ciężko wtedy zapamiętać wszystko.

Jak chcesz zostawić sobie pusty numerek, to wepchnij tam sobie kanał Vectra Info, na którym i tak nic nie ma :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są i zmiany z Canal+, nie dowierzam tak do końca temu, że bez zmiany ceny nagle dadzą wszystko w HD i w ogóle, ale jak widzę... póki co jest, więc brzmi coraz to bardziej wiarygodnie :D Czy tylko mi się wydaje, czy na Canal+ Family 1 w SD obraz jest tragiczny, że się na niego patrzeć nie da? Z HD jest jako-tako w porżądku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...