Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

A to niby dlaczego mamy zapomnieć o HD w Vectrze w tym roku ????

Przecież oficjalnie podali że w II kwartale ma być HD.

To że będzie to dodatkowo płatne - to rzecz oczywista. Jeżeli komuś to nie pasuje to przecież nie będzie zmuszony do tych usług.

Nie po to w olbrzymich ilościach ludzie kupują LCD czy plazmy żeby oglądać tylko sygnał SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to dekoder i karta są sparowane ze sobą i nie działają oddzielnie.

 

Interesuje mnie natomiast jak wygląda sprawa ze śląskiem? U siebie mam HBO w pakiecie złotym (za czasów ŚTK to był pakiet podstawowy) odblokowany, natomiast z tego co słyszałem nie u wszystkich tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kanały HD w Vectrze to na/razie trzeba o tym zapomnieć. W tym roku przynajmniej. Brak odpowiedniego sprzętu i umów z dostawcami kanałów. Ponadto za takie dodatki trzeba płacić dodatkowo. Pozostaje nam cieszyć się dekoderem SD, który nie jest taki zły. 8)

 

A skąd wiesz czy nie ma umów? i żen iem a odbiorników? a testy nowego EPG to co? przecież jst potwierdzone że dotyczą nowego już wybranego STB ;p jeszcze powiesz że pani z BOKu to powiedziała :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiącach ciszy coś chyba się ruszyło.

Dziś nadesłano nowe oprogramowanie dla dekoderów, na stronie z ramówkami http://www.program.vectra.pl pojawiło się EPG dla NASN, Eurosport2, ESPN, Extreme Sport - a więc można się spodziewać zapowiadanego pakietu sportowego. Co ciekawsze widać też ramówkę NGC HD (choć brakuje ciągle logotypów przy nowych pozycjach), więc może nareszcie Vectra wprowadzi telewizje wysokiej rozdzielczości. Na razie trzeba czekać na jakieś oficjale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj kiepściutki ten nowy soft do naszych dekoderów, przynajmniej w mojej ocenie. Niepotrzebnie wydłużyli ten pasek postępu programu, szybko przełączając programy dekoder co chwila "muli", są problemy podczas zaplanowanego pobierania EPG (trwa mniej niż minutę i nie pobiera danych), i przy wymuszaniu szukania programów (chyba to się nazywa przeprogramowanie :P ) cały czas wyświetla, że wszystkie są nowe. Jedyną zmianą na plus jest lepiej funkcjonująca telegazeta i możliwość zmiany podstrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Vectra nadal wydaje tylko dekodery DIGIT MF4-K ze stajni TechniSat? Może są tez inne lub zamiast tych są inne (głównie interesuje mnie Olsztyn). Skoro przymierzają się do dystrybucji kanałów HD, to może czas wprowadzać sprzęt, który to obrobi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co dekoder HD (za który będzie trzeba wydać więcej niz 9zł) jeżeli nie ma oferty HD, musi być tani minimalny dekoder w ofercie ;p n-ka wzięła dekoder od razu z obsługą HD bo ADB nie produkuje dekoderów tylko do SD, a im chodziło o możliwości programistyczne ;>

 

btw. http://www.program.vectra.pl/

 

Znamy chyba już zapowiadany (do roku? o.O) pakiet sportowy: EUROSPORT 2, NASN, EXTREME SPORTS i ESPN... coś mało ;p paliwem do tej paczki było by TVP Sport

Dodatkowo pojawił sie.... NG HD o.O więc niedługo rusza maszyna HD ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...