Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Umowa rozwiazana ze wzgledu na zmiany w ofercie bez najmniejszych problemow :jupi:

 

 

Witam,

 

Możesz podesłać na PW druk wypowiedzenia który złożyłeś - do kiedy można składać owe wypowiedzenie?

 

Powiedz jeszcze na jakiej podstawie można już zerwać umowę? Na chwilę obecną TVN Warszawa jest jeszcze nadawana, także RTL2 i vox, a oficjalnie nie informują jeszcze o zmianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie dzisiaj,przy rachunku,otrzymałem oficjalne pisemko o zmianach w nadawaniu i że

Wyłączają:

RTL 2,SUPER RTL,SAT 1 i VOX

a włączają:

REBEL:TV,BELSAT TV,CSB,Radio na Wizji i VH1 European

 

a na samym dole,drobnym druczkiem piszą,cytuję:

"Vectra SA informuje że w przypadku braku akceptacji,nowej oferty programowej,przysługuje Państwu prawo rozwiązania umowy,z zachowaniem obowiązującego,trzydziestodniowego okresu wypowiedzenia....itd,itd"

 

także jak ktoś chce zrezygnować,to teraz ma okazję...ja zostaję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "dobrze" żę akurat jest taka możliwość- również bym pozostał gdyż platynowy pakiet + internet 8mb za 77,80 zł to korzystna oferta, jednak zmieniam miejsce zamieszkania i będę miał tak internet i TV z kablówki osiedlowej a obecna umowa do końca sierpnia, więc prawie 240 zł trzeba by oddać za nic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zaczynam się zastanawiać. Pisma od vectry jeszcze nie dostałem, bo mam e-fakturę. Po 5 miesiącach ( umowa na 3 lata ) jest szansa na rezygnację. Tylko na co? W moim [beep]iato położonym bloku, antena nie wchodzi w grę ( chyba ze na dachu ) a i tak trzeba pisać do spółdzielni o pozwolenie. Internet mam z dialoga 20mega vdsl to może by tak dialogmedia? Ilość kanałów hd to tylko 5 ale mamy tu polsatsport hd i tvphd :) Hmmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, arczi1280 na odcisk Wam nadepnąłem czy co? Mimo, że nie powinienem (bo niby czmu) pozwolę sobie wytłumaczyć, że nie wypowiedziałem umowy w grudniu zeszłego roku, bo myślałem, że umowę mam do stycznia 2011r., a okazało się, że mam do stycznia 2012r. Zupełnym strzałem kulą w płot jest tekst typu "podniecać się CP". Otóż spieszę powiadomić, że kanały SD i HD biją na "GŁOWĘ" te w Vectrze równeż w "n" (żeby nie było, że jakąś platformę faworyzuję). Ja porównanie mam ciekawi mnie czy Wy macie skoro tak bezkrytycznie łykacie to co Wam się oferuje. Kupować dobry lcd, led, plazmę by mieć pseudo sd - proszę bardzo jak lubicie, ja się wypisuję. Jak poczytacie sobie forum na facebooku zobaczycie, że wiele osób kpi z jakości tv w Vectrze - padają stwierdzenia, że to analog - wieć nie jestem odosobniony. Niestey swoimi tekstami sprowadziliście rozmowę do pyskówki. Nie podoba Wam się, że ktoś ktytykuje Vectrę załóżcie sobie forum "Vectra fanboys" i kasujcie w ramach cenzury kazdy post niezgodny z jedynie słuszną linią;). Ja uprzedzony do Vectry nie jestem (zostawiam net).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra jakas! jak moga wylaczac SAT1 i wstawiac jakies bialoruskie programy!!! strasznie sie zawiodlam na Vectrze, tym bardziej, ze podpisywalam inna umowe, a tu nagle taka decyzja od 1 czerwca. Mogliby wylaczyc inne dziadowskie programy typu Volksmusik, a nie wylaczaja normalne programy, ktore maja wysoka ogladalnosc. Wybieraja jakies tanie programy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta programowa Vectry jest jaka jest i chyba niestety lepsza nie będzie- trzeba się przyzwyczaić albo zmienić operatora. Jeśli chodzi o jakość programów to ja nie widzę jakiejś radykalnej różnicy w porównaniu z N-ką( 42 calowa plazma panasonica). Ja sam zastanawiam się nad przeprowadzką do cyfry, ale na forum ich dekodery też nie mają najlepszych opinii, więc zaczekam na ofertę jaką mi zaproponują. Ze wstępnych informacji wynika, że interesująca mnie oferta z canalem hd, hbo hd i netem 8 mb kosztowałaby około 140 złotych ,ciekaw jestem o ile mi się uda zbić cenę i co uzyskać w zamian? Jak myślicie co jeszcze można wywalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

140 zł,to niezła cena.

Może warto potargować się jeszcze o Cinemax?

 

Cinemax'y,to kanały z może nie najnowszym,ale całkiem przyzwoitym,dobrym i ambitnym kinem.Cinemax stanowi,moim zdaniem,doskonałe uzupełnienie do HBO i Canal plusa.

Cinemaxy od niedawna nadają w 16/9,więc to też jest na plus...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni temu Vectra odkodowała na czas serialu HBO, w tym czasie na panelu dekodera zamiast numeru kanału wyświetliły mi się "kółka" - taki efekt jest przy właczaniu dekodera, problem jednak w tym, że po ponownym zablokowaniu HBO nadal nie wyświetla mi numeru kanału.

 

Ktoś ma ten sam problem. (dekoder SD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...