Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Obnizyli mi aktywacje dekodera pvr na 49zł zamiast 99zł.

Daj znać jak dostaniesz dekoder PVR. W moim mieście nie wydają. Dzięki.

Nie mam słów do ekipy na infolinii. 21 marca miał byc instalator kilka razy się pytałem o termin, co się okazało był 23 a mnie nie bylo w domu.Zadnego telefonu nic, jakby tematu nie bylo. 1 kwietnia pojechalem do BOK u mnie w miescie i zapytalem co sie dzieje. Najwiekszy minus to wtedy był dla mnie PVR, a w momencie wizyty juz nie, bo ich nie ma nigdzie. No cóż musialem sie zadowolic HD. Ale opcję nieco inna wzialem, chyba lepsza. Platyna i 16Mb za 80zł, aktywki 29zł i HD 39zł. Dla mnie opcja wystarczajaca. Za to samo tylko z netem 8Mb oplata byla 70zl. Oczywiscie umowa 36m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak było wcześniej, ale wczoraj chciałem zobaczyć na Ale Kino! o 20.10 Szerloka Holmsa w wersji z napisami (wielka tablica przed filmem "Wersja z napisami"). Dźwięk oryginalny - nie ma problemu. A napisy - ni widu, ni słychu... Jak to jest? Można wybrać, ale się nie wyświetlają. Wina Vectry, nadawcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ta wiadomość sprawdzi się w 100% ( a tak podobno podaje infolinia ) to możemy już spodziewać się gromów pod adresem v... i jej polityki. Nie oszukujmy się! Chcąc nie chcąc usuwają 4 kanały z pakietu złotego ( niemieckie ), więc trudno się było spodziewać zamienników bardziej wyszukanych. VH1 EUROPE oraz REBEL TV z pewnością urozmaicą i tak spłyconą ofertę muzyczną v.... Kanały typu CSB TV czy BIELSAT są dla mnie katastrofalną pomyłką. Co prawda nie jestem ich targetem, ale takie wersje powinny zostać udostępnione w konkretnych lokalizacjach, a nie uruchamiać dosył na całą sieć! Ewidentnie przydałoby się "wietrzenie magazynów" na stanowiskach pracowniczych v.... Osoby tam pracujące są pozbawione smaku i orientacji rynkowej, co z kolei przekłada się na wizerunek omawianego operatora. 3 z 5 kanałów są typowo muzyczne. Już bardziej spłaszczyć oferty się nie dało. Ale i tak wielkie brawa się należą. Dużo szumu, mało efektów. Ciekawe ile inwencji w to wszystko włożyli. Jak bardzo starali się zagrać nie udolnie na grupie osób, które wypisują od kilku miesięcy swoje propozycje poszerzenia oferty programowej przez oczekiwanych nadawców!

 

P.S. Ich polityka niestety jest niepełnosprawna z powodu podziału oferty programowej. Ewidentnie potrzebny jest lifting. Ale co obchodzi to abonentów. Mając dzisiaj znaczny wybór i ze wszech miar panującą konkurencję z pewnością wiedzą co mają czynić w najbliższych tygodniach! - Dobrego wyboru życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam panowie.. o ile programy typu Biełsat TV czy CSB TV to gnioty i pewnie będą przeze mnie jeszcze rzadziej oglądane niż te niemieckie, to akurat RebelTV i VH1 Europe to dobre kanały, o które również postulowano na FB. Szkoda, że nie jest to VH1 Classic - wtedy oferta muzyczna byłaby naprawdę dobra, lecz w porównaniu z tą sprzed roku i tak jest lepiej.

 

Radio na wizji to już było zapowiadane wcześniej, a więc nie jest dla mnie zaskoczeniem. Generalnie jestem neutrealnie do tego wszystkiego nastawiony - nie liczyłem na jakieś wielkie zmiany, kanały Polsatu, BBC HD czy takie tam. Na to sobie poczekamy jeszcze pewnie z rok.

 

A swoją drogą, C+HD to mogliby dodać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to Vectra spada w rankingach atrakcyjności baaaardzo. Właśnie byłem na stronie Cyfry+ i zrobiłem wielkie oczy, widząc promocję na PEŁNĄ OFERTĘ Cyfry+ za 129zł miesięcznie. Ilość kanałów powala Vectrę. Cena też. Vectra utrzyma mnie tylko z powodu pakietów usług (tel+net).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czerwca za TVK VECTRA trzeba będzie wiecej placić ,wiadomość z przecieków od pracowników VECTRY

Myślę, że to plotki. Z innych przecieków wiem, że gdyby ta podwyżka miała wejść w życie, to pod koniec kwietnie Vectra musiałaby wysłać stosowne pisma do klientów. Wszelkie zmiany w cenniku muszą być przedstawione klientom z dwu miesięcznym wyprzedzeniem, jak łatwo policzyć już troszkę za późno na wzrost ceny abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...