Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

to jeszcze raz bo nikt nie dał konkretniej odpowiedzi - w lutym podpisałem z vectra umowę- włąsciwie to przedłużyłem na 2 lata, pakiet złoty + nsport hd + flashnet 8 mb + telefon, za ok. 150 zł. Czy w związku z tymi zmianami w kwietniu będę mógł rozwiązac umowę i podpisać nową powiedzmy na rok i za mniejszą kwotę ?? ( ewentualnie utrzymać te samą kwotę ale umowa na rok itp.)

 

jeśli tak to gdzie jest to napisane, z którego punktu regulaminu to wynika, i jakie dokładnie muszą być spełnione warunki i czy jeśli one zajdą to może ktoś poinformowac na forum ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kwietniowymi rachunkami przyjdzie Ci informacja o zmianach w ofercie i od tego momentu masz chyba 14 dni bądź miesiąc na wysłanie wypowiedzenia. Więc pilnuj skrzynki pocztowej za miesiąc.

 

Vectra już zdradziła na Facebooku, że zamieni 4 kanały SD o niskiej oglądalności na 5 nowych kanałów SD (w tym Radio na wizji). Przygotowują się również do rozwoju oferty HD, no ale tu na razie mniej konkretów. Widać, że Vectra o pewnego czasu ma problem techniczny z dołączaniem nowych kanałów i konieczne są podmiany... Chociaż nie mam nic przeciwko usuwaniu bezsensownych, słabych programów. Tylko dla jednego coś jest nudne a dla kogoś to jest ulubiony kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kwietniowymi rachunkami przyjdzie Ci informacja o zmianach w ofercie i od tego momentu masz chyba 14 dni bądź miesiąc na wysłanie wypowiedzenia. Więc pilnuj skrzynki pocztowej za miesiąc.

 

Vectra już zdradziła na Facebooku, że zamieni 4 kanały SD o niskiej oglądalności na 5 nowych kanałów SD (w tym Radio na wizji). Przygotowują się również do rozwoju oferty HD, no ale tu na razie mniej konkretów. Widać, że Vectra o pewnego czasu ma problem techniczny z dołączaniem nowych kanałów i konieczne są podmiany... Chociaż nie mam nic przeciwko usuwaniu bezsensownych, słabych programów. Tylko dla jednego coś jest nudne a dla kogoś to jest ulubiony kanał.

 

 

no to malina:) w kwietniu see you vectra:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zrezygnowac z cyfry+, bo potrzebuje internet w miare stabilny, a mobilny niestety sie nie sprawdza. Nie bede bral w TP bo to wydatek 100zl z utrzymaniem łącza. Zadzwoniłem na infolinie vectry i zaczalem negocjacje. Miło mnie zaskoczyli, bo myslalem, ze nic nie da sie z nimi ponegocjowac, a tu niespodzianka. Jednak dopiero po mojej informacji, ze kolega dostał oferte przedluzeniowa pakiet tv złoty i net 16Mbit za 65zł niby znalazła sie oferta specjalna :) dostałem jako nowy klient pakiet tv platynowy + net 8Mbit za 70zł. Obnizyli mi aktywacje dekodera pvr na 49zł zamiast 99zł. Umowa oczywiscie 36miesięcy. Alternatywy i tak mieć nie będę, więc długośc umowy mnie nie przeraza zupełnie. Za samą tv płaciłem 40zl, wiec dodatkowe 30zl za internet, który po testach u znajomego chodzi wysmienicie warto sie zdecydować mimo dlugiej umowy. Oczywiscie na dzien dobry propozycje byly jak na stronie - kosmos cenowy :) o aktywacjach nie wspominajac. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja kurcze wlasnie cieszylem sie,ze bede mial od kwietnia zloty +16 mb cala dobe za 72zl (umowa 36 miesiecy, w tym znizka 30 procent na 26 miesiecy/.Niestety po 26 miesiacach 90zl przez 10 miesiecy,chyba ,ze cos pojawi sie lepszego.Po roku promocji za 95 zl platyna+16mb w tej chwili juz 108zl kaza sobie placic. Zmiana z platyny na zloty 39zl.Dekoder bez zmian HD ,zadnych oplat miesiecznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś już jakieś przecieki jakie nowe kanaly wejdą ? i czy już w kwietniu wejdą nowe kanały HD ?a jeśli tak to jakie ?

 

no i jak to jest - skoro w lutym podpisałem nową umowę na 2 lata, zapłąciłem za aktywac je dekodera, bo wymieniłem przy okazji dekoder z sd na hd, to jeśli teraz wypowiem umowe i od razu zawrę nową to musze od nowa płacić za dekoder ( aktrywacja) plus dzierżawa ??

 

i co polecacie ? złoty + wybrane kanały czy platyna plus jakis canal plus albo hbo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Przeglądnąłem pare ostatnich stron tematu i mam takie małe pytanie. Niedługo kończy mi się umowa z vectrą i dzisiaj dzwoniła do mnie miła Pani propnując:

Platyna + dekoder HD

internet 8mb/16mb (w nocy) / z wifi

karta Sim do mobilnego

za 99.90 miesięcznie /umowa na 24 miesiące

 

dodatm iż teraz mam Złoto SD +internet 2mb/8mb w nocy/ za 91zł miesięcznie więc na oko zaproponowana oferta wygląda na nawet atrakcyjną, jednak kompletnie nie potrzebuje wifi ani internetu mobilnego stąd moje pytanie: Czy można dostać taką ofertę bez tych usług a co za tym idzie taniej?? Albo może ktoś zna jakieś inne rozsądne zestawienie - co można uzyskać na przedłużeniu?? Interesował by mnie jeszcze ewentualnie c+ ale cene 29.99 miesięcznie uważam za za wysoką.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Przeglądnąłem pare ostatnich stron tematu i mam takie małe pytanie. Niedługo kończy mi się umowa z vectrą i dzisiaj dzwoniła do mnie miła Pani propnując:

Platyna + dekoder HD

internet 8mb/16mb (w nocy) / z wifi

karta Sim do mobilnego

za 99.90 miesięcznie /umowa na 24 miesiące

 

pozdrawiam

 

a czy o telefonie nic nie wspomniała miła pani?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Przeglądnąłem pare ostatnich stron tematu i mam takie małe pytanie. Niedługo kończy mi się umowa z vectrą i dzisiaj dzwoniła do mnie miła Pani propnując:

Platyna + dekoder HD

internet 8mb/16mb (w nocy) / z wifi

karta Sim do mobilnego

za 99.90 miesięcznie /umowa na 24 miesiące

 

pozdrawiam

 

a czy o telefonie nic nie wspomniała miła pani?

o telefonie ani słowa. Czekałem wczoraj na kontakt i nic. pewnie spróbuję dzisiaj sam do nich zadzwonić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...