Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Nie zauważyłem, czy to dzisiaj miało miejsce, ale na stronie zniknęła promocja Platyna + 8Mb/s z umową na 36 m-cy za 89,00zł. Pojawiła się w jej miejsce paczka Złoty + 8Mb/s na 36 m-cy za 90zł. Platyny w paczkach nie widać http://www.vectra.pl/oferty_specjalne/36/

To jakiś żart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wszystko działa to prędkości jak w umowie. Jeśli nie to duuużo niższe. Pingi dość wysokie.

Zależy jednak wszystko od lokalizacji. Poczekaj aż ktoś z Bielska się wypowie.

Wiele osób opisuje swoje problemy z prędkościami, obciążeniem sieci itp w różnych miejscach. Ja w Rybniku przy 16/2Mbit nie miałem nigdy poniżej 10/1.5Mbit a ok 95% czasu jest prawie max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaceknokia, jestem z bb; miałem dialog, rok temu przeszedłem do vectry (z hyperionem miałem złe doświadczenia jakieś 8lat temu) Dzisiaj na kolejny rok podpisałem umowę. Prędkości takie jak w umowie. Brak problemów z dostępem do internetu. Ping 18ms (Internet 16Mb + tel 500 za 105zł, umowa na 12miesięcy)

32136383.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z UPC nie przegrają bo UPC nie wyraziło chęci kupienia MM. Vectra też nie chce jej kupić tylko się skonsolidować. Zostanie 2 głównych graczy na rynku ale do prawdziwej konkurencji między nimi nie dojdzie. Kablówki mają to do siebie że potrzebują do przesyłu medium jakim jest kabel, a on nie wszędzie występuję i zwykle jest czyjąś własnością ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie wymienić, choć wiem że podobne klasyfikacje są na FB Vectry, te kanały których moim skromnym zdaniem (na razie?) zabrakło.

 

Nie mam zamiaru powielać dyskusji, a jedynie dać początek do chłodnego podsumowania spokojnego porównania oczekiwań i zastanowienia się czy to o czym się mówi jest realne ( mam na myśli podejście Vectry):

 

Tak więc brakuje następujących kanałów w ofercie*:

 

1.TV1000

2. Rebel TV

3. Fox SD

4. Fox HD

5. BBC HD

6. TVP HD

7. Romance TV

8. Radio Na Wizji

9. Nat Geo Music

10. AXN HD

 

*Celowo nie zamieściłem kanałów Grupy Polsat, jak wiadomo wielu abonentów ich oczekuje i wielokrotnie dawano temu wyraz

 

 

Chciałem pokazać, że nie zastanawiając się zbytnio można stworzyć całkiem pokaźną listę braków, zarówno kanałów HD, SD, filmowych, muzycznych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można stworzyć listę kanałów które gdzieś są a u nas ich nie ma.

Dla mnie z powyższej listy można wywalić TV1000, RomanceTV i Nat Geo Music.

Dodatkowo widziałbym jeszcze Eurosport2 HD, którego bardzo mi brakuje przy relacjach z wielkiego szlema i 24 le mans bo są wymiennie na głównej i drugiej antenie no i oczywiście przy Bundeslidze.

Co do Polsatów to wystarczy zwykły HD, sporty (sport, sport extra, sport HD i futbol) oraz news. Na Play i Film nic ciekawego nie leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o promocyjne pakiety kanałów premium to są one aktualne do 31 stycznia tego roku - zapewne aby być tego pewnym trzeba się skontaktować albo z centralnym (szkoda pieniędzy) albo z lokalnym (szkoda nóg) BOK :D . A może tylko i wyłącznie szykują "nowe" oferty promocyjne od 1 lutego, ewentualnie patrząc na fakt, że obecne są z wielu powodów gorsze od poprzednich, w ogóle z w/w ofert zrezygnują.

 

Całościowo patrząc na rozwój (a właściwie brak rozwoju :D ) Vectry pod wieloma względami, nie oczekuję na żadne "fajerwerki" z ich strony w każdej płaszczyźnie działalności. Cieszę się, że przynajmniej nie jest znacząco gorzej z tym co oferują teraz. Zresztą czytając i oglądają wielkie zadowolenie prezesa Vectry nie mam złudzeń, że na lepsze czasy jeszcze poczekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do zorientowanych, jak wiadomo Polsat nadaje od jakiegoś czasu w 16:9 i w zw. z tym chciałbym zapytać dlaczego na belce informacyjnej dekodera (zarówno SD jak i HD) nie pojawia się standardowy symbol tego formatu, czyli ikonka "16:9"? wiem, że to szczegół jednak ciekawi mnie dlaczego akurat na polsacie tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...