Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam zapytanie do Was dotyczące Waszej opinii odnośnie użytkowanie dekodera PVR - czy warto?

 

Na chwilę obecną ma pakiet Platynowy i myślę o usłudze multiroom - biorąc drugi dekoder HD moja opłata miesięczna z dzierżawę pozostaje bez zmian czyli 5,90 zł. Przy dekoderze PVR wzrasta do 15,90 zł. Może jednak warto???

 

Z góry dzięki za Wasze opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Vectra ponoc chce dobic jesienia do UPC i zmienic rankingi wiec czekamy !!! Mamy do wyboru

 

TVP HD-cena juz chyba spadla po Mundialu wiec mozna pomyslec

Eurosport 2 HD-jak nie mozna tego jeszcze nie miec w Sport na ostro ??

AXN HD i BBC HD-wątpie zebysmy mogli na to liczyc

Paczka z n czyli Nfilm i chyba bodajze MGM HD oraz Wojna i Pokoj-to juz chyba predzej

Nat Geo Wild HD-hmm.Moze tez wskoczy

 

Co do Fox Life HD dobre posuniecie.Czekamy na wiecej.Dogonmy UPC !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Vectrze na pewno chodziło o ranking kanałow HD a nie o ranking kablówek i ilości abonamentów. Szykują się do przejęcia Aster :D

 

Co do kanałów to geroj0 zapomniał o Cinemax HD, Polsat HD, Polsat Sport HD. A Wojna i pokój chyba jeszcze nie weszła do żadnej kablówki

 

Ja mam nadzieje że te nowości to będą tez Polsat'y

 

Co do Fox Life dobre posuniecie ale Fox Life (SD) powinni przenieść do złotego ba wrzuciłbym go do analogu za Discovery World (UPC i Multimedia już zapowiedziały wycofanie go z analogu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowosci, ktore sa juz zapowiedziane to zaden z tych kanlow nie interesuje mnie az na tyle zebym mogl powiedziec, ze jestem szczesliwy z faktu dolaczenia ich do vectry. Oczywiscie rozumiem tych, ktorzy ogladaja te kanaly i czuja zadowolenie z posuniecia naszej kochanej kablowki. Z wymienionej tu listy zyczen interesowaly by mnie tylko kanaly polsatu i nfilmy. Co do pierwszyej propozycji raczej nie ma co sie ludzic, a co drugiej, jesli cena bedzie taka jak w N-ce 20 zl to beda sobie sami ogladac ten kanal :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że zabierają LUX'y ciekawe dlaczego ? Wiecie coś więcej na ten temat ??

ale tak naprawdę to dopiero jedna nowość więcej - wcześniej tak samo postąpili z MTVN HD :/

A zapowiadali, ze zmian będzie znacznie znacznie więcej, już pomału odczytuje ich slowa jak to bedzie wygląc. Coś kosztem innego - oby za lepszą jakość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości pewnie dodadzą jeszcze nFilmy, Cinemax HD. Na TVP HD nie ma co liczyć, podobnie na Polsaty. Za ucieszyłem się Mezzo LIVE HD, bardzo mile mnie tym zaskoczyli. Jednak postulaty prowadzone na facebookowym forum o wprowadzenie "odmiennego" kanału muzycznego zadziałały :)

 

EDIT: Tak sobie przypomniałem, że pewnie jest jeszcze szansa na BBC HD i ES2 HD. Ale nie sądzę, żeby we wrześniu spadł na nas ogrom aż tylu kanałów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zapowiadanych nowośći na jesien przy platynie sd to praktycznie wiecej zabiorą jak dodadzą umieją tylko cene za abonament podnieś Co do programów hd to coś dołożą żeby maniacy telewizyjni brali dekodery hd płacili dzierżawe oraz dodatkowo kase za niektóre kanaly hd a vectra będzie zbijac kase.Maniacy hd opamiętajcie się połowa programów hd w vectre nie spełnia wymogów hd nie dajcie się nabijac w butelke.Mam podgląd na programy hd w vectrze u kolegi występuje zacinanie pikseloza a jak dołożą wiecej hd zanim się uporaja ze wszyskim minie kilka miesięcy.Trzeba jasno poweidzieć że sięć w niektórych miastach nie spełnia wymogow do hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pajut jezeli u twojego kolegi wystepuja takie problemy z kanalami HD to poradz mu aby udal sie z tym do BOK. U mnie i mysle, ze u wielu osob problem ten zostal juz dawno rozwiazany a jesli nawet wystapuja u kogos takie klopoty z HD to chyba raczej sa to problemy bardziej lokalne niz calej sieci. Z ta pikselioza i jakoscia HD, bez przesady, chyba ogladamy te same kanaly u roznych operatorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik wyżej dobrze prawi :wink: Z tą pikselozą kanałów HD nie jest tak do konca źle jak co po niektórzy tutaj wypisują :? Np. programy dokumentalne śmigają przynajmniej na moim tv wyśmienicie.

Co do programów hd to coś dołożą żeby maniacy telewizyjni brali dekodery hd płacili dzierżawe oraz dodatkowo kase za niektóre kanaly hd. Maniacy hd opamiętajcie się połowa programów hd w vectre nie spełnia wymogów hd nie dajcie się nabijac w butelke.Mam podgląd na programy hd w vectrze u kolegi występuje zacinanie pikseloza.Trzeba jasno poweidzieć że sięć w niektórych miastach nie spełnia wymogow do hd

 

Maniacy telewizyjni - już dziwniejszego stwierdzenia nie słyszałem :? użytkownicy/abonenci, którzy korzystają z kanałów HD - biorą dlatego, aby móc zobaczyć nowe oblicze telewizji. Takie przyszły czasy - nowoczesność póka do nas wielkimi krokami i każdy z nas ma prawo czy też nie aby moc zniego korzystać. W końcu jesteśmy w Europie i głupio byloby odstawać od innych europejczyków :smile:

Czepiasz się dierżawy za dekoder. OK! Rozumiem. Ale ja np. wykorzystałem okres w którym była promocja mówiaca o zniesieniu ceny i teraz kosztuje mnie to równe 0,00,- / mies. przy pakiecie platynowym HD.

A teksty typu, ze widziałem to u kolegi przez jakis tam moment brzmią dość abstrakcyjnie. Na takie wysnuwanie wniosków można sobie pozwolić, wtedy gdy samemu się doświadczy przez parę miesięcy obserwacji tych nieszczęsnych kanałów HD. Więcej obiektywizmu zyczę na przyszłość. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, myślę że to jednak chwyt marketingowy. "Bez dodatkowych opłat miesięcznych" oznacza chyba, że po prostu 2 miesiące za darmo.. no cóż, czymś muszą zwrócić uwagę.

 

Swoją drogą - nie śledzę na bieżąco cen PVR, ale widzę, że koszt aktywacji jest już na rozsądnym poziomie. Szkoda, że jakość dekodera pozostawia jeszcze wiele do życzenia (vide: soft, pobór energii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem z Rzeszowa.Z musu zastanawiam się nad cyfrową vectrą- pakiet złoty umowa max na 12miesięcy i tak:

-ile kosztuje pakiet złoty z wszelkimi jedynie niezbędnymi bajerami? Czy za dekoder się miesięcznie dodatkowo płaci, bo nie rozumiem ostatniej dyskusji, czy może żeby odbierać kanały hd trzeba mieć inny modem niż standardowy za którego wypożyczenie się miesięcznie płaci?

-obecnie płacę za internet 1.5 Mbita 45zł, umowa kończy mi się za miesiąc, w cenniku vectry widzę 2Mbity za 65zł co w połączeniu z niższym w vectrze uploadem jest żadną różnicą w prędkości. Czy wzięcie w vectrze pakietu 2Mbity+pakiet złoty ze względu na upusty za 2 media opłaci się bardziej niż sam pakiet złoty plus osobno net za 45zł? Czy określenie transferu internetowego "do 2 megabitów" oznacza, że ta prędkość występuje czasami lub w nocy? W obecnym necie w nocy mam 3Mbity.

Wybiorę się do siedziby Vectry po ostateczne fakty ale chciałbym zasięgnąć obiektywnego języka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ksx: PVR bez opłat dotyczy tej promocji wakacyjnej z trzema usługami po 29,90 a później 120zł za całość. W obu przypadkach nie ma dodatkowej opłaty za dzierżawę PVR.

 

...czy może żeby odbierać kanały hd trzeba mieć inny modem niż standardowy za którego wypożyczenie się miesięcznie płaci?

Modem do oglądania TV? Miałeś na myśli dekoder prawda? Do kanałów HD trzeba mieć dekoder HD lub HD PVR. Za każdy z nich możesz nic nie płacić za wypożyczenie. Wszystko zależy od tego, jaki pakiet i promocję wybierzesz. Jeśli chcesz oglądać kanały HD to lepiej wybierz pakiet platynowy, bo w złotym nie ma kanałów HD.

 

-obecnie płacę za internet 1.5 Mbita 45zł, umowa kończy mi się za miesiąc, w cenniku vectry widzę 2Mbity za 65zł co w połączeniu z niższym w vectrze uploadem jest żadną różnicą w prędkości. Czy wzięcie w vectrze pakietu 2Mbity+pakiet złoty ze względu na upusty za 2 media opłaci się bardziej niż sam pakiet złoty plus osobno net za 45zł? Czy określenie transferu internetowego "do 2 megabitów" oznacza, że ta prędkość występuje czasami lub w nocy? W obecnym necie w nocy mam 3Mbity.

Wybiorę się do siedziby Vectry po ostateczne fakty ale chciałbym zasięgnąć obiektywnego języka.

Zawsze w pakiecie jest taniej. Możesz wziąć sobie pakiet platyna+internet 8Mb za 114zł albo dołożyć 5zł i mieć platynę z dekoderem PVR HD+ internet 14Mb+telefon+router wifi.

Jeśli chcesz większego uploadu, jest usługa "wysyłaj szybciej". Tam są normalne uploady :)

W Biurze Obsługi mogą mieć też inne ciekawe promocje lokalne, których nie ma na stronie głównej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...