Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

na szczęście można zmienić ścieżkę na angielska gdzie wszystko gra

Ciekawa opcja placic za EUROSPORT HD i sluchac angielskiej wersji jezykowej :lol2:

 

Jesli chodzi o problemy vectry z HD to u mnie tez powraca zacinanie sie tych kanalow. Jakby tego bylo jeszcze malo zanikaja programy, przed chwila brak bylo calej paczki canal+ wlacznie z pakietem HD, TV4, superstacji, TVP Sport a TVN HD to juz nagminnie znika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście można zmienić ścieżkę na angielska gdzie wszystko gra

Ciekawa opcja placic za EUROSPORT HD i sluchac angielskiej wersji jezykowej :lol2:

 

Jesli chodzi o problemy vectry z HD to u mnie tez powraca zacinanie sie tych kanalow. Jakby tego bylo jeszcze malo zanikaja programy, przed chwila brak bylo calej paczki canal+ wlacznie z pakietem HD, TV4, superstacji, TVP Sport a TVN HD to juz nagminnie znika.

Znajomy z Bielska-Białej powiedziałmi że jemu w sobote wieczorem i w niedziele wieczorem zanikły prawie wszystkie programy tylko programy tvn szly dobrze ciekawe czy tak sie robiło w calym kraju ciekawe czy vectra wypowie się na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dzwonilem dzis do BOK. Konsultant twierdzi, ze maja jakas awarie jesli chodzi o kanaly HD i w tej chwili jest ona usowana. Kolejna awaria juz trudno policzyc ile tych awari i problemow mieli z tymi kanalami HD a jesli wierzyc doniesieniom media2.pl to bedzie niezla jazda przy wprowadzaniu cyfryzacji ktora podobno bedzie zaklocala prace niektorych kablowek vectra pewnie bedzie sie do nich zaliczac :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... mam pewien problem.

 

Otóż mam w Vectrze wykupiony już od paru lat pakiet cyfrowy złoty + net 2MB i do tego dekoder SD.

Parę dni temu stałem się posiadaczem telewizora LCD i nieco drażni mnie fakt, że tuner muszę podłączać przez eurozłącze - wolałbym HDMI, zdecydowanie wygodniej, chyba jest więcej opcji konfiguracji obrazu. No to dzwonię do BOKu i pytam się czy byłaby możliwość wymiany dekodera SD na HD. Pani mi powiedziała, że tak, jeśli przejdę na pakiet platyna + 8mb, co mnie kompletnie nie interesuje. Co ciekawe na liście kanałów pakietu złotego znajduje się TVN HD, więc mówię konsultantce że koniecznie chcę go oglądać, jak mogę to zrobić? Ona na to, że przyszła im wadliwa partia dekoderów i w tej chwili nie mają na co zamienić. Super... ale dla platynki urządzenia oczywiście się znajdą... Wku*wia mnie takie traktowanie. Planuję napisać reklamację powołując się na punkt dotyczący 'nienależytego świadczenia usługi' - w końcu od miesięcy nie mogę korzystać z jednego kanału. Co myślicie o tym? Mam jakieś szanse coś zdziałać? Może pominąłem jakiś paragraf w którym to sobie zastrzegli?

 

 

I jeszcze jedno. Ewentualna wymiana dekoderów wiązałaby się tylko z zastąpieniem urządzeń, czy trzeba by także modyfikować przyłącze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mundial i TVP HD właśnie wchodzi do Cyfrowego Polsatu i Cyfry +. Nie wyobrażam sobie aby na dniach nie trafił do Vectry, bo taka kablówka z takimi cenami nie powinna odstawać od platform cyfrowych. Jak mają problemy z wdrażaniem kanałów HD (to co sie działo w ostatnich dniach z MTVN HD to dramat) to niech wywalą Fashion HD, Luxe HD czy TVS HD a w ich miejsce wprowadzą inne HD tak by nie strzelić sobie w stope i nie dać pretekstów do rozwiązania umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek zaczyna się mundial , naprawdę wierzysz w to że do tego czasu dostaniemy TVP HD?:/

 

-----

Edit:

Vectra na Facebooku napisała :"Co powiecie na drugi Dzień Dziecka? Może jutro?"

 

Może jednak wprowadzą TVP HD :)!! Zaczynam mieć nadzieje ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, może jednak wprowadzą i nie bedzie to nic dziwnego bo np Cyfrowy Polsat do tej pory nie wydał oświadczenia co do TVP HD a jednak wiadomo, że dadzą prawdopodobnie 10 czerwca. Jestem dobrej myśli tym bardziej, że sama Vectra pytana o TVP HD ani nie zaprzeczała ani nie potwierdzała.

 

Jeszcze jedna sprawa, próbowałem dziś obejrzeć na RTP International mecz Portugalia - Mozambik i gdybym nazwał to co sie dzieje na tym kanale pikselozą byłby to ogromny komplement dla Vectry. Jestem za zagranicznymi stacjami FTA (bo akurat obecnie nie korzystam z satelity) ale jeśli to ma tak wyglądać to dzięki, na wielu innych jest podobnie. Czyżby były aż tak przycinane bo i tak prawie nikt tego nie ogląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do was zapytanie w kwestii technicznej.

 

Od pewnego czasu posiadam nagrywarkę DVD i 'Za Chiny' nie mogę jej podłączyć. Posiadam dekoder Vectry SD "TechniSat DIGIT MF4-K CXV" oraz dość stary telewizor marki DAEWOO. Moja nagrywarka to PPROVISION DVRHD1059P. Proszę o pomoc jak to wszystko ze sobą podłączyć bym mógł nagrywać kanały z dekodera Vectry (wiadomo lepsza jakość i więcej kanałów). Będę wielce wdzięczny, postawię piwo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Cyfrowy Polsat i TVP HD to oswiadczenia jako takiego nie ma ale jak podaje chodzby serwis media2.pl jest list kierowany do autoryzowanych sprzedawców Cyfrowego Polsatu przez dyrektora pionu sprzedazy i logistyki. W liscie tym jest mowa o niespodziance na mundlial w technologi HD, ktora przygotowal Cyfrowy Polsat wiec nie trudno sie domyslec, ze oferta tej platformy powiekszy sie o kanal TVP HD. W przypadku Vectry nie ma zadnych powodow aby sadzic, ze kanal pojawi sie w naszej dyspozycji na mundial bo procz deklarowanej checi ze strony samej TVP o powiekszeniu zasiegu kanalu o nowe sieci kablowe i platformy cyfrowe potrzebna jest jeszcze chec Vectry a checi jak widac brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...