Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie też zablokowane . Pewnie awarie mieli z przesyłem kluczy do wykupionych pakietów poszczególnych klientów . Gdyby była promocja to by wszystkie kanały były odkodowane . U mnie nie działały 2 kanały HD, 2 SD oraz pakiet erotyczny. A druga sprawa to kanały działały bez karty smart. Takie moje zdanie na ten temat . Jeśli się myle to mnie poprawcie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zablokowane . Pewnie awarie mieli z przesyłem kluczy do wykupionych pakietów poszczególnych klientów . Gdyby była promocja to by wszystkie kanały były odkodowane . U mnie nie działały 2 kanały HD, 2 SD oraz pakiet erotyczny. A druga sprawa to kanały działały bez karty smart. Takie moje zdanie na ten temat . Jeśli się myle to mnie poprawcie. Pozdrawiam

masz racje tak myślę. U mnie już co odkodowali to już zakodowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby uśliślić zjawisko, które Was wszystkich spotkało ze strony vectry. Oczywiscie nie była to żadna promocja na pakiety dodatkowe. Wystąpiły błędy w systemie CONAX zwiazane z przesyłem kluczy z uprawnieniami. Nie odbieraliscie pakietu erotycznego, gdyż ten pomimo braku klucza jest jeszcze dodatkowo blokowany przez specjalny system. Ot i cały ambaras. Było miło, ale się skonczyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie mecz LM na n beda w vectrze czy tylko na ich platformie?

Na kanale nsport w vectrze obejrzysz po jednym meczu na żywo we wtorek i środę (chyba że jeden mecz będzie o 18 to nawet dwa jednego dnia). Później bedziesz miał powtórki wszystkich meczy. Na platformie n można sobie wybrać jaki mecz chcesz obejrzeć bo dodatkowo w dniu meczu włączane są dodatkowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie mecze (1/8 finalu czyli 2 mecze dziennie :) ) LM beda na platformie N, natomiast w vectrze na kanale nsport (wtorek, sroda) pokazywane bedzie jedno spotkanie live, a z drugiego pozniej jest retransmisja. W srody rowniez LM pokazuje live Polsat oraz Sat1... przy dobrym ukladzie jest szansa by moc sobie wybrac spotkanie :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też potwierdzam-nadal się zacina, a jak nagrać coś z TVN HD to porażka.

 

A może by tak wysmarować jakieś pismo do UKE w sprawie tego zacinania? Bo ten problem juz sie staje denerwujacy bardzo. Na Facebooku wszyscy zgłaszamy, tutaj tez piszemy a problem jak był tak jest i co gorsza kanały SD zaraziły sie pikseloza od HD:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem kanałów hd w tvk vectra jest szeroki tylko w tych miastach gdzie zostaly wymienione intalacje na nowe wymieniono stare wzmaczniacze i odpowiednio przygotowano sieć pod hd to wszystko śmiga dobrze a tam gdzie panuje staroć efekty są takie jak widać zresztą sam kiedyś mechanik z vetry powiedział że sieć nie jest w pełni przystosowana do hd .Radzę tym wszystkim co mają hd i dziala słabo żeby zrezygnowali z hd podajac powody rezygnacji może wtedy vectra zacznie najpierw remontować swoje sieci a potem proponować hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś dostałem list polecony z UKE, w sprawie VECTRY oto link z listem:

http://picasaweb.google.com/180177/Inne ... 2525001938

http://picasaweb.google.com/180177/Inne ... 6629620306

i jeszcze dostałem z pismem kopie zmiany regulaminu dzień wystawienia 04.12.2009r. i jeszcze o zmianie ofercie programowej dzień wystawienia 27.11.2009r.

A wszystko w tym że ja do dziś nie dostałem pisma o zmianie w ofercie programowej!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka dzielnica Elblaga? bo u mnie naprawde bardzo zadko sie zacina.Wczoraj ogladalem mecz prokomu w eurolidze i zatrzymalo sie raz w ciagu calego spotkania.

 

NA Fromborskiej - TVN HD średnia zacinania się na 0,5 godziny to około 15 razy .Zaczyna mnie to juz męczyć nic nie idzie normalnie obejrzeć !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam to, co pisze pajut. Jestem abonentem vectry na terenie, gdzie działała wcześniej Śląska Telewizja Kablowa. Jeszcze przed przejęciem przez Vectrę wprowadzili TV Cyfrową. Byli do tego świetnie przygotowali, więc teraz nie ma problemów z HD. Wczoraj pełen obaw odpaliłem PVR, nagrałem ze 2 programy z TVN HD - zacięć nie stwierdziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://nsport.pl/liga_mistrzow.htm

Jeżeli przy nazwie meczu napisana będzie cyferka 57-59 to znaczy, że nie pooglądamy. Jeżeli nie ma nic lub jest 60 to znaczy, że mecz obejrzą abonenci Vectry.

 

We wtorek 16. Man Utd na nSporcie w Vectrze także jest ok ;>

 

No i dublują Polsat tez puszcza Porto - Arsenal ja chce Bayern Monachium - ACF Fiorentina. :cry: Według mnie ciekawszy. Kto jest mistrzem Świata kto jest wicemistrzem Europy do [beep]y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...