Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.wczoraj po drugiej rozmowie z infolinią udałem się do BOK-u.po rozmowie z Miłą Panią iż nie może (nie ma możliwości)zejść z ceny pakietu platynowego położyłem wypowiedzenie.kazano Mi chwilke poczekać.Miła Pani udała się na zaplecze i gdzieś dzwoniła :D .A oto co Mi zaproponowano;PAKIET PLATYNOWY Z NET 2MB 80PLN CANAL+ Z OPCJĄ HD 29.50PLN +6PLN OPCJA HD.Umowe niestety musiałem podpisać na 24-m-ce ale cuż.myśle iż warto było się pofatygować a jeżeli będą lepsze oferty to od czego jest forum żeby się dowiedzieć iż coś tam znowy wymyślili i mozna zerwać umowe :lol2: CENA 115.50 JAK ZA TAKI PAKIET Z NETEM.pozdrawiam kolege arczi1280

 

A czemu 29,50 za Canal +?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Ty bądz zadowolony z tego co masz!PŁACISZ WIĘCEJ A MASZ MNIEJ A takie swoje mądrości niepotrzebnie wypisujesz.

 

Faktycznie cenna uwaga i brak zaczepki i ciekawa opinia do watku na ktory rozmawiamy.

 

A ty myslisz ze wszystko wiesz i zbawisz swiat i do tego ze jestes zabawny.Tak sobie tlumacz moze ktos w to uwierzy.Probujesz zaczepic a nie sensownie porozmawiac ale widac ze bardziej niektorych kreci zaczepianie niz rozmowa.

A co do canal+, Ja mam umowe na dwa lata i przez 18 miesiecy mam zagwarantowana cene za canal+ 19.90zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarek121212

 

A co powiesz jak za chwile ktos napisze ze za paczke, ktora ty posiadasz placi np.90zl?

Kazdy przypadek jest inny i w kazdym miescie sa rozne ceny taka jest vectra, Ja dzis place 120zl a za pol roku moge placic 80zl.

przedstawiając sytuacje co można (wytargować) musiałeś coś swojego dorzucić(a co powiesz itd......) arczi temat myśle jest do zamknięcia :D ale jeszcze nie za puzno.możesz spróbować i Ty.do 18.00 masz czas bo jak się nie myle do dziś można składać wypowiedzenia w związku z polsatami :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moża ja przedstawię koszt swoich wydatków. :)

- telewizja - Cyfra+ - pakiet Podstawowy+ oraz CANAL+ - cena 29zł.

- internet - Vectra - osiem Mb - cena 59,90zł.

- łączny koszt opłat wynosi 88,90zł.

Pozwole sobie poprawic kolege biorac pod uwage stan cyfry+ na dzisiaj okres 18m cena stala:

Pakiet podstawowy+ wraz z Canalem to 39,90 PLN a nie 29 PLN!

- dekoder - 10PLN

- internet - Vectra - osiem Mb - cena 59,90zł.

- łączny koszt opłat wynosi nie 88,90zł tylko 110 PLN

 

Poza tym w cyfrze nie ma nSport, ktory mimo, iz jest wysmiewany przez niektorych ze wzgledu ze posiada tylko Lige mistrzow, to wlasnie dla kibicow futbolu tylko ta liga mistrzow jest najwazniejsza w tym jakze waznym dla nas kanale!!

 

Jesli chodzi o kibica pilki noznej to polaczenie, ktore daje nam Vectra, czyli wlasnie nSport + Canal+ powoduje, iz Vectra w tej cenie jest najlepsza opcja.

 

Witaj kolego knorr.

 

Po pierwsze:

Nie wiem w jaki sposób możesz wiedzieć lepiej ode mnie ilę płacę za swój abonament w Cyfrze+? Zamiast krzyczeć (!) prześledź to co napisałem, zerknij na to co mam w swoim podpisie, a wtedy będziesz wiedział, o tym, że:

 

- w swoim wcześniejszym poście napisałem, że w/w warunki uzyskałem po przedłużeniu umowy -

Moja umowa z Cyfrą+ została przedłużona na 18 miesięcy. Obowiązuje od stycznia 2010. Całkowity koszt opłat abonamentowych przez pełen okres umowy (od 1. do 18. miesiąca umowy) wynosi 29zł miesięcznie. Niewiarygodne, prawda? Poza tym za normalną opłatą mogę włączać wszystkie pozostałe opcje dodatkowe.

- mój podpis mówi o tym, że posiadam własny tuner satelitarny (czyt. Golden Interstar GI-S780 CRCI XPEED) czyli za żadną dzierżawę dekodera nie płacę.

 

Tak więc powtórzę jeszcze raz, że suma moich rachunków wynosi 88,90zł. Żeby nie być gołosłownym to między innymi dla Ciebie zamieszczam skan mojego aneksu, który podpisałem przedłużając swoją umowę z Cyfrą. Zerknij na zawartą w nim cenę abonamentu...

 

Po drugie:

Ty oglądasz Champions League w nSport, a ja ją oglądam za darmo w SAT1. Na temat oferty programowej wymienionego przez Ciebie kanału mogę powiedzieć bardzo dużo (a raczej bardzo mało bo oprócz LM raz na dwa tygodnie to nie ma tam zupełnie nic do obejrzenia) ponieważ do końca ubiegłego roku korzystałem także z usług TNK.

 

MUSIOLEK z tego co wymieniles,jesli chodzi o kanal DSF,ogladam Formule 1,ktora gosci na antenie polsatu i moto GP ktore moge ogladac w sportklub.Malo interesuja mnie rozgrywki ligowe w Niemczech,nawet jesli to jest najlepsza liga swiata w pilce recznej.Chyba przyznasz,ze przy posiadaniu canal+ ciezko ogladac 2 bundeslige czy Beko Basketball Bundesliga majac do wyboru NBA, koszykarska eurolige,czy pilkarska lige wloska,angielska lub hiszpanska.Okreslenie zadna rewelacja dotyczylo tylko i wylacznie mojej osoby,wiadomo ze sa rozne gusta,kazdy oglada to co lubi.

Zgadza się, wszystko zależy od zainteresowań. :)

Ja także mam CANAL+, a DSF i tak oglądam prawie codziennie bo piłkę ręczną po prostu kocham. Tak samo zresztą jak piłkę nożną... :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAKIET PLATYNOWY Z NET 2MB 80PLN CANAL+ Z OPCJĄ HD 29.50PLN +6PLN OPCJA HD.Umowe niestety musiałem podpisać na 24-m-ce ale cuż.myśle iż warto było się pofatygować CENA 115.50 JAK ZA TAKI PAKIET Z NETEM

Ja tez tak chce, chociaz te platytne wolalbym zeby mi zamienili na 8Mb/s, i sam jeszcze dorzucilbym za to 35 programow ze zlotego + wszystkie filmowe, a co!! Ale jestem cierpliwy, i czekam na to, co zaoferuja po 31 stycznia...........(?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAKIET PLATYNOWY Z NET 2MB 80PLN CANAL+ Z OPCJĄ HD 29.50PLN +6PLN OPCJA HD.Umowe niestety musiałem podpisać na 24-m-ce ale cuż.myśle iż warto było się pofatygować CENA 115.50 JAK ZA TAKI PAKIET Z NETEM

Ja tez tak chce, chociaz te platytne wolalbym zeby mi zamienili na 8Mb/s, i sam jeszcze dorzucilbym za to 35 programow ze zlotego + wszystkie filmowe, a co!! Ale jestem cierpliwy, i czekam na to, co zaoferuja po 31 stycznia...........(?)

Nie lepiej kolego od VECTRY KOZYSTAĆ Z SAMEGO NETU I kupić sobie TNK?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej kolego od VECTRY KOZYSTAĆ Z SAMEGO NETU I kupić sobie TNK?? :D

Dziekuje za podpowiedz i zainteresowanie postem, ale niestety nie. Tylko Vectra daje mi, jako kibicowi pilki kopanej, polaczenie nSport(HD) z Canal+Sport(HD) w atrakcyjnej cenie. Na polaczenie tych 2 kanalow czekalem ponad dwa lata...Jesli po 31 stycznia promocja nie bedzie duzo bardziej atrakcyjna od tej obowiazujacej, poprosze o zmiane mojego wypowiedzenia na lepsze warunki w umowie i moze dostane tak atrakcyjna cene, jak wlasnie Ty. Pozdr! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W tamtym tyg. zrezygnowalem w pakietu vectry 6mb internet+platyna+tel. 200min gratis +C plus + dekoder HD+ C+ HD za 180 zeta z powodu braku polsatow,umowa na 18 ms. W dniu wczorajszym zadzwonila Miła Pani z Vectry- oto, co udało się dostać. Platyna+ int. 8 mb+ C plus + dekoder HD( już bez kosztów dzierżawy) + pakiet Sport na Ostro za 1zl/ms przez poł roku. Umowa podpisana na 12 miesięcy. Z tel. zrezygnowałem. Wszystko za 148,30 gr. Pierwsze 3 ms za 3,66 + opłata 19,90 za C+.JA jestem zadowolony:), chociaż myślę, że za miesiąc będą pewnie lepsze oferty. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę zakręciłeś swą wypowiedź :smile:

 

net 6mbit -> 8 mbit

platyna -> platyna

C+ HD -> C+ HD

dekoder HD -> dekoder HD

telefon -> ---

--- -> Sport na Ostro

 

czy wszystko się zgadza?

To podaj teraz kwoty ile płacisz w przedziałach miesięcznych

miesiace 1-3

miesiące 4-6

miesiące 7-12

bo te 148,30 to już teraz czy od 7 miesiąca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na spokojnie:) :

 

umowę mam od 01.02.2010 na okres roku. Po modyfikacji mam teraz:

net 6mbit -> 8 mbit

platyna -> platyna

C+ HD -> C+

dekoder HD( do tej pory 5,90 za dzierżawę) -> dekoder HD( bez tej opłaty)

telefon -> teraz zrezygnowałem całkowicie

--- -> Sport na Ostro za 1zł/ms przez pół roku, z mozliwoscią przedłużenia za 19,90/ms

 

Ergo: paczka int+TV za 124,90 ( czyli tak jak na stronie Vectry), C+ za 19,90, Sport pakiet za 1zł= 145,80.

Przez pierwsze 3 miesiące- 3,66 oraz 19,90 za C+ i 1zł za Sport= 24,56

Za miesiące 4-12= 145,80

 

Mam nadzieję, że czytelniej napisałem:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa oferta. Z dnia na dzien coraz ciekawsze te zamiany sa. Cos czuje (choc zazwyczaj i tak sie myle), ze podobne rzeczy bedzie normalnie mozna dostac po 31 stycznia, wraz z nowa promocja. Bo to troche dziwne, ze daja coraz wiecej za coraz mniej. A okres umowe, czyli te 12m po prostu mnie zaskoczyl, in plus oczywiscie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ich faktyczną promocją są te 3 miesiące po 3,66, bo reszta normalnie z cennika :) to i tak dobrze!

 

wychodzi 94,59 zamiast 124,90 za platyne + net 8mbit

 

@knorr pytanie do kiedy będą uznawali rozwiązania z powodu polsatów - wg nowego regulaminu aż do końca stycznia powinni.

Od lutego może być d**a, a nie nowa promocja :lol2:, bo w sumie walkę o klienta mają już teraz, a cyfra też poprzedłużała i okres promocji i poskracała poprzednie umowy obecnym klientom - tak by na pewno się załapali na "świąteczną promocję"

tak więc ja obstawiam, że luty będzie biedny :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@knorr pytanie do kiedy będą uznawali rozwiązania z powodu polsatów - wg nowego regulaminu aż do końca stycznia powinni.

Tak wlasnie mnie poinformowano u mnie w BOKu. Poza tym jest styczen, wiec obowiazuje regulamin od stycznia 2go. Prawo nie dziala wstecz.

Nawet jesli nie bedzie nowej promocji od 1 lutego tylko przedluzenie tej obowiazujacej, i tak bedzie mozna cos zyskac, patrzac na to co ludzie otrzymuja, zeby nie odchodzili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanko. Posiadam dekoder SD i od ponad dwóch miesięcy występuje na c+sport 2 głos. Obrazu oczywiście nie mam i paczki z tą opcją też nie wykupiłem. Czy jak wymienię np. na dekoder HD to dostanę też obraz :?::P Czy Wy też tak macie ?

 

EDIT: pojawił się głos na n SPORT HD. Posiadacze dekoderów HD zapewne odbierają go nawet bez wykupienia paczki sport...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam dekoder PVR i opisywana sytuacja przez Ciebie, występuje u mnie tylko na kanale nSport HD (którego nie mam wykupionego) - wizja zakodowana, natomiast audio odkodowane. Prawdopodobnie Vectra zapomniała zakodować audio. Co do C+ Sport, czy C+ Sport2 to nie wiem, bo mam je wykupione i mam je cały czas odkodowane. Myślę że wymiana dekodera na HD (zwykły, PVR) nic nie zmieni - dalej wizja bedzie kodowana, a fonia będzie odkodowana (nie zależy to od posiadanego dekodera, tylko od uprawnień dla danej karty). Kiedyś miałem możliwość sprawdzenia - przy którejś tam wymianie uszkodzonego PVR na inny PVR, nie miałem dodanych uprawnień do swojej karty (nawet pakietu złotego) i na wszystkich kanałach była inf o kodowanym programie - ale na kanale lokalnym, oraz na kanałach z "otwartego okienka" i kanałach radiowych nie było inf o zakodowaniu i mozna je było oglądać / słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie pisałem ..

Wczoraj poszedłem do swojego BOKu żeby wymienić dekoder SD na HD ponieważ znieśli już te dopłaty miesięczne (ale na aktywacji dalej zżerają 49 zł !). Ucieszyłem się że będę miał dekoder HD (ponieważ testowy PVR mnie zawiódł) i sobie zarezerwowałem czas wczoraj na jego instalowanie... I co się okazało ? Że tak szybko go nie dostanę .. Ponieważ (i tu uwaga) Vectra wprowadzi w najbliższych tygodniach VOD i tylko technik (który przyjdzie jutro) może mi aktywować dekoder (musi zrobić jakiś kanał zwrotny (?)) i dzięki temu będę miał dostępne VOD (ale na razie nie ma filmów w ofercie). Ciekawe jakie będą stawki ? Oby taniej niż w n.

 

 

EDIT: pojawił się głos na n SPORT HD. Posiadacze dekoderów HD zapewne odbierają go nawet bez wykupienia paczki sport...

Nie mów głośno bo Vectra skapnie się że jest coś nie tak i zabierze :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...