Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

A mnie przy Vectrze (w analogu) trzyma Viasat History i to, że nie muszę mieć dwóch lub więcej platform żeby obejrzeć np. Polsat czy nSport.

Z niecierpliwością czekam na cyfrową bo dostane w złotym np. sportklub (więcej piłki), filmbox. A w platynie np. FOXLife, Universal Channel czy dodatkowe AXNy.

 

P.S. czy korzysta ktoś z was z promocji Paczki Premium z Platyną?

Jeśli tak to na jakiej to działa zasadzie i czy naprawdę biorąc C+, HBO i Sport na Ostro będę płacił 44,90 zł na mc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie umowa kończy w marcu 2010 i biore platyne w Vectrze . Ja na razie nie rezygnuje z ich usług. Na razie sie nie dogadali z polsatem , a może sie dogadają za 2 , 3 miesiące i może dołaczą nie tylko kanały sportowe te co były , tylko inne kanały polsatu . Na razie każdy sie denerwuje że nie bedzie . A co bedzie jak cześć osób odejdzie z tej kablowki , podpisze umowe z innym operatorem , a dajmy na to że kanały wracają i to nie tylko te co były . Teraz mogą negocjować od początku . Napewno ktoś pójdzie po rozum do głowy i w końcu się dogadają . Przecież Vectra jest drugą co do wielkości kablówką w Polsce. Jeśli polsatowi zależy nad oglądalnością i wpływami do swojego budżetu to się napewno dogadają. Pozdrawiam i rozwaście czy jest sesns odchodzić ze wzgledu na chwilowy brak kanałów polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie DISCOVERY HD nie funkcjonuje tak jak trzeba. Zresztą poprzednie okienka kanałów HD w SD były partacką robotą. Jakoś mnie to już nie dziwi.

 

Nie wydaje mi się, aby Vectra w najbliższym czasie dogadała się z Polsatem. Teraz unieśli się honorem i ucięli kontakty. Myślę, że oziębione stosunki potrwają z dobre pół roku :(

Co do sprawy EUROSPORT 2 HD w Vectrze jestem troszkę zdziwiony. Przecież skoro wiedzieli, że utracą POLSAT SPORT HD to powinni poprowadzić rozmowy z przedstawicielami dużo bardziej sportowej stacji jakim jest grupa eurosportu. Widocznie natrafiła im się okazja podpisać tańszą umowę z upadającym sportowo n sportem, który ratuje się finansami wchodząc teraz do wielu kablówek. Vectrze poszło po myśli i tyle. A EUROSPORT 2 SD z pewnością zmuszeni byliby do platyny, gdyż zwykły jest w złotym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie co mam zrobić skoro od 2 miesiecy nie dostałem rachunku. Płacić czy nie??? Na dodatek od 4 miesiecy mam c+ i c+film pomimo tego że na umowie sie wszystko zgadza i zadnego c+ NIE POWInienem oglądać. Dodam ze rachunki mieli mi przysyłać mailem ale żadnego jeszcze z rachunkiem nie otrzymalem. Moja poczta nie traktuje wectry jako spam bo dostaje od nich reklamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczytajcie sobie jakiego meila dostalem od vectry pytalem do jakiego pakietu trafi nsport hd

 

Witam,

Dziękujemy za kontakt z działem Obsługi Klienta.

Przepraszamy za długi czas oczekiwania na odpowiedź.

 

Uprzejmie informuję, że kanał nsport HD, jest dostępny jedynie w

telewizji "N". W najbliższym czasie kanał ten z pewnością nie trafi

do naszej oferty programowej. Wszelkie informacjie dotyczące, nowych

pakietów oraz programów otrzymają Państwo na infolinii sprzedażowej

pod numerem telefonu 58 742 67 00.

 

Pozdrawiam

Miłosz Warchlewski

_______________________

Dział Pomocy Technicznej

VECTRA S.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do informacji, które zostały udzielone przez pracownika Vectry. Otóż kanał n SPORT HD jak i zapewne reszta zostaną uruchomione 1 stycznia 2010 roku, anie jak wcześniej spekulowano w sieci rzekomo już od jutra. Fakt inne kablówki już dzisiaj puściły sygnał n SPORT-u. Polsaty sportowe i polsat 2 zapewne wyłączą w noc sylwestrową :( Szkoda miło było pooglądać sportowe wydarzenia. Teraz będziemy mieli sport przez małe "s" jeżeli chodzi o n SPORT. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do informacji, które zostały udzielone przez pracownika Vectry. Otóż kanał n SPORT HD jak i zapewne reszta zostaną uruchomione 1 stycznia 2010 roku........ Szkoda miło było pooglądać sportowe wydarzenia.

ciekawe jak to rozwiaza w koncu 1 styczen jest dniem wolnym od pracy,co do wydarzen sportowych duzo juz bylo pisane na ten temat na forum nie chce sie powtarzac ale siatke mozna obejrzec na TV4,duze imprezy z udzialem Polakow na antenie glownego POLSATU,duze gale bokserskie tez na glownm POLSACIE a liga ukrainska chyba nie jest az tak atrakcyjna zeby tak tesknic za kanalami sportowymi polsatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarłem do informacji, które zostały udzielone przez pracownika Vectry. Otóż kanał n SPORT HD jak i zapewne reszta zostaną uruchomione 1 stycznia 2010 roku, anie jak wcześniej spekulowano w sieci rzekomo już od jutra. Fakt inne kablówki już dzisiaj puściły sygnał n SPORT-u. Polsaty sportowe i polsat 2 zapewne wyłączą w noc sylwestrową :( Szkoda miło było pooglądać sportowe wydarzenia. Teraz będziemy mieli sport przez małe "s" jeżeli chodzi o n SPORT. :?

 

nSport , nSport HD , TVP Sport pojawiły się w miejsce Polsatów . Ruda Śląska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, w Radomiu zmiany zaszły na razie tylko w ofercie cyfrowej. Analog zawiera jeszcze (ciekawe przez ile godzin) Polsaty.

Oprócz tego od kilku tygodni mam śmieszny problem z dekoderem. Gdy zapalam światło w pokoju gdzie jest dekoder, samoczynnie uruchamia mi się on (uwaga: działa to tylko wtedy, gdy zapalam żarówki energooszczędne!). Ciekawa sprawa, ale czasem to wkurza. Oczywiście nie będę nic naprawiał, ale jak myślicie, gdybym zdecydował się zlikwidować problem to powinienem wezwać elektryka, serwisanta dekoderów czy może egzorcystę :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...