Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

dotarłem do gorącej wiadomości, w której wszystko się wyjaśnia :

 

*** od jutra 18 XII '09 do 4 I 2010r. zostaną dodane i jednocześnie odkodowane kanały grupy SPI : FILMBOX, FILMBOX FAMILY, FILMBOX EXTRA i FILMBOX HD.***

 

FILMBOX trafi do pakietu złotego, a pozostała paczka będzie wyceniona na kwotę :

9,90,- do p. złotego

7,50,- do p. platynowego

posiadacze pakietu VIP bez dodatkowych kosztów.

I wszystko jasne - info z e-maila od Vectry :)

A wiec czekamy, aby móc ocenić ofertę FILMBOX'ów, która jest przez wielu Internautów tak krytykowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena akurat jest bardzo dobra. Połowa tego, czego życzą sobie platformy sat. Tutaj duży plus dla Vectry ;)

A o jakości obrazu i ramówki przekonamy się niebawem :) 7.5 zł to nie duży pieniądz, ale czy Filmboksy będą tego warte? Czas pokaże..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W Jeleniej Górze już się zameldowały kanały Filmboxy. Trochę dziwna numeracja:

001 - Filmbox

325 - Filmbox HD

333 - Program filmowy - był już wcześniej (Filmbox oraz Filmbox HD) oba programy nadają na przemian, z inną ramówką niz Filmbox oraz Filmbox HD

990 - Filmbox Extra

991 - Filmbox Family

Wszystkie kanały odkodowane, zgodnie z promocją "otwartych okienek"

Dziwi trochę ta numeracja, ale grunt że są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz na głowie staną żeby masowo nie zaczęły się wypowiadania umów? Wczoraj facio w Vectze powiedzial ze nie ma mozliwosci negocjowania umowy. Mozna tylko wypowiedziec i czekac czy biuro obslugi zadzwoni i bedzie sie staralo zatrzymac klienta. Nie wiem juz co mam zrobic. Głownie na Polstatach oglądam boks ale to mozna obejżeć w otwartym Polsacie (przynajmniej 2-3 walki na gali).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie naprzyklad kanaly z paczki filmbox przy wyborze pojawia sie komunikat ten kanal jest niedostepny prosze wybrac inny kanal i u mnie sa one na kanale 325 filmbox hd,327 filmbox extra i 328 filmbox family powinny byc odkodowane do czwartego stycznia wedlug informacji na kanale vectry niestety jak zwykle lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to przypadkiem nie usunie mojej listy programów? Nie chce mi się ustawiać tego jeszcze raz ;) Pewnie wskoczą, tylko później. A może to zależy od miasta. Mniejsza o to, dzięki za odpowiedź.

PS. Jeśli się myle, to mnie poprawcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to przypadkiem nie usunie mojej listy programów? Nie chce mi się ustawiać tego jeszcze raz ;) Pewnie wskoczą, tylko później. A może to zależy od miasta. Mniejsza o to, dzięki za odpowiedź.

PS. Jeśli się myle, to mnie poprawcie.

 

raczej nie bo doda ci kanały do "kanały tv" a te trzeba przeniesc do "listy użytkownika". Ja dzis musialem tak zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...