Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Kto zerwał umowę tego nie wiem. Dlaczego się nie dogadali też nie wiemy. Mnie nie interesuje Polsat. Jestem abonentem Vectry i to od niej żądam poważnego traktowania. Jeśli to Polsat zerwał negocjacje i nie da się utrzymać tych kanałów Vectra w trosce o swój prestiż powinna zwołać konferencję prasową i wyjaśnić sytuację. Nie interesuje mnie szukanie po IPL-ach interesujących mnie meczów (zresztą żeby oglądać na żywo Trzeba mieć status VIP-a i za to płacić). Jeżeli zdecydowałem się na Vectrę to wydawała mi się solidną firmą której płacę i mam prawo nie być przez nią zaskakiwany. Jeśli faktycznie wyłączyć sygnał Polsatów mają 1.01.2010 (oficjalnie nic o tym nie wiem bo nie dostałem żadnego pisma) to okres na reakcję mam dość krótki. Zresztą w podobnym tonie wypowiada się wielu abonentów Vectry na Facebooku Vectry. Co do TVP Sport to dobrze, że Vectra go w końcu doda (wcześniej ponoć się nie dało ?!). Szkoda że zrobiła to z "nożem na gardle". Nie broń tak gorliwie Vectry ale jej abonentów, no chyba ,że tam pracujesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktos wyłanczył jakiers kanały? Zerwał Polsat umowe nie iwemy kiedy to sie stało trzeba było poinformowac abo o tym. Wiec o co te pretensje amcie teraz. To nie kablówka rezygnuje z tych kanałow to Polsat zerwał umowe .

 

Jesteś pewny, że to Polsat zerwał umowe ? Umowe na Polsaty Vectra ma prawdopodobnie do końca roku.,a więc jak nie zostanie przedłużona to wygasa i nikt jej nie zrywa. Wątpie żeby Polsat tak sam z siebie rezygnował ok miliona abonentów ( vectra+multimedia ). Chodzi oczywiście o kase. Kablówki chciałby jak najmniej płacić nadawcą a jak najwięcej zdzierać z abonentów.Vectra powinna znleźć złoty środek albo zadowolenie i nie co niższe zyski albo pokażą nam środkowy palec, czyli zastosują zasade bierz to co dajemy albo spier....j.Nigdy na nie zadowoleniu i wojnie z abonentami firma na tym nie wygra. Abonent płaci ( co raz to więcej) to i wymaga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiadomo czy dodanie TVP Sport było z nozem na gardle Vectra od dłuższego czasu informowała ze do końca roku doda kilka kanałow wiec nie wiemy czy TVP Sport było to łatanie dziury po "Polsatach" co chcieli dołożyc czy był to jeden z tych kilku kanałow. Warto było bys sie dowiedizec nie kto rozwiazał umowe bo ide o zakład że Polsat umowe zapewne była bezterminowa tylko czy jest szansa na to by jeszcze sie dogadali z Polsatem czy np prowadza rozmowy a pismo było tylko po to wysyłana że musza powiadomic miesiac wczesniej. Pozatym Polsat może stracic siatke narazie mówi sie ze kobiet miałaby przejsc do TVP Sport albo utworzy siatkówke i stworzy kanał siatkarski. Ale prawda jest taka ze to Polsat raczej chce wyzszej ceny bo na siatkówke musiałby wydac duza kwote pisze o tym na niektóych portalach. Fakt jest faktem że na PS i PSE ostatnio ogladałem tylko Cafe Futbol.

 

A jesli chodzi o IPLA to VIP z tego co wiem tylko do ogladania Polsat News na żywo!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż postępowanie Polsatu i jego zagrywki z wyrzuceniem piłki z Polsatu Sport i Extra (wcześniej utworzenie tego kanału zawierającego w większości powtórki, a miał to być elitarny kanał sportowy !!) i utworzenie Polsatu Futbol to osobny temat do dyskusji. Mnie chodzi o to, żeby firmy takie jak Polsat czy Vectra, które z nas żyją nie robiły z nas balonów, bo jak im popuścimy i będziemy aprobować niekorzystne działania to za nimi pójdą następne i to w momencie kiedy na rynku trwa ostra walka konkurencyjna między platformami i kablówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie brak pilki w polsatach to zaden problem bo mam c+ ,ale polsaty oferuja cala mase innych ciekawych transmisji dla fanow boksu tenisa czy siatkowki,jak vectra cos z tym nie zrobi to moga miec problemy

zastapienie polsatow nsportem to kpina z kibicow,dostajemy 1 mecz z LM wiecej kosztem dziesiatek transmisji z wielu dyscyplin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

derwisz65, jakoś niezbyt chce mi sie rezygnować z jakości HD i oglądać to samo w jakimś marnym streamingu przez net.

Nie chodzi tylko o to co się ogląda ale też jak. Od kiedy LM jest w otwartym Polsacie to przestałem ją oglądać bo niestety jakość jest dużo gorsza niz jak leciała na tvp2, dlatego też Nsport HD mnie cieszy, ale 2 mecze co 2 tygodnie to troche mało jako substytut dla polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy co kto lubi. Tylko że na TVP sport wszyscy liczyli nie wiedząc o wycofaniu polsatów. Do tego TVP sport akurat mam jeszcze z testowego nadajnika dvb-t na skrzycznem i nie oglądam go prawie wcale.

Jeśli Vetra włączy jeszcze TVP HD gdzie lecą czasem relacje sportowe w HD to jakoś przeboleję stratę polsatów w innym wypadku kanały które włączą jakościowo nie zapełnią powstałej dziury.

 

Edit:

Nie jestem jakimś maniakiem HD ale niestety poziom naszych SD i HD jest tak tragiczny, że dopiero HD dorównuje SD np RTL'u. Nie wiem z czego wynika oszczędność bitrate'u ale na dużym ekranie niestety jest strasznie uciążliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że się niedogadali . Jak polsat straci oglądalność w kanałach sportowych to szybko wróca do kablówek . Zawsze byli na pierwszym miejscu a teraz spadną . Ja się tam zbytnio nie przejmuje . Nie ma co się martwić na zapas , za miesiąc wrócą albo za dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP SPORT

 

Jeździectwo

Mistrzostwa Świata

Mistrzostwa Europy

Najważniejsze zawody w kraju

 

Kajakarstwo

Mistrzostwa Świata (tylko zawody w Polsce)

Puchar Świata (tylko zawody w Polsce)

Mistrzostwa Europy (tylko zawody w Polsce)

 

Kolarstwo

Mistrzostwa świata w kolarstwie torowym

Mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym

Wyścig Solidarności

Tour de Pologne

 

Kolarstwo górskie

Mistrzostwa świata

Skoda Auto Grand Prix MTB

 

Koszykówka

Polska Liga Koszykówki

Polska Liga Koszykówki Kobiet

 

Lekkoatletyka

Mistrzostwa świata

Halowe Mistrzostwa świata

Mistrzostwa Polski

Halowe Mistrzostwa Polski

Mistrzostwa Europy

Halowe Mistrzostwa Europy

Grand Prix IAAF

Puchar Europy

Memoriał Janusza Kusocińskiego

Pedros Cup

ważniejsze mityngi w Polsce

 

Łucznictwo

Mistrzostwa świata

 

Piłka nożna

Ekstraklasa (tylko skróty)

I liga polska

Puchar Polski

Copa Libertadores

Mistrzostwa Świata kobiet do lat 17 2010

Mistrzostwa Świata w piłce plażowej 2010

Mistrzostwa Świata kobiet do lat 20 2010

Mistrzostwa Świata 2014

Eliminacje Mistrzostw Świata 2010

Mecze Reprezentacji Polski

Coppa Italia

 

Piłka Ręczna

Bundesliga Mężczyzn

Mistrzostwa Świata kobiet 2009 (trwaja)

Mistrzostwa Świata mężczyzn 2009

Mistrzostwa Europy kobiet 2012

Mistrzostwa Europy mężczyzn 2012

Mistrzostwa Europy kobiet 2014

Mistrzostwa Europy mężczyzn 2014

 

Pływanie

Mistrzostwa Świata

Mistrzostwa Świata na krótkim basenie

Mistrzostwa Europy na krótkim basenie

Mistrzostwa Polski

Grand Prix Polski

 

Siatkówka

mecze Jastrzębskiego Węgla w europejskich pucharach

Memoriał Agaty Mróz- Olszewskiej

kwalifikacje mężczyzn do Igrzysk Olimpijskich

 

Tenis

Orange Prokom Open

 

Biathlon

Zimowe Igrzyska Olimpijskie

Puchar Świata

 

Łyżwiarstwo figurowe

Zimowe Igrzyska Olimpijskie

Mistrzostwa Świata

 

Łyżwiarstwo szybkie

Zimowe Igrzyska Olimpijskie

Puchar Świata

Mistrzostwa Świata na dystansach

Mistrzostwa Polski

 

Skoki narciarskie

Puchar Świata

Puchar Kontynentalny

Mistrzostwa Polski

Lotos Cup

Letnie Mistrzostwa Polski w Zakopanem

Mistrzostwa Świata

Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich

Mistrzostwa Świata juniorów

 

Hokej na lodzie

Ekstraliga polska w hokeju na lodzie

Puchar Kontynentalny

Victoria Cup

 

Sport żużlowy i motocyklowy

Polska Ekstraliga żużlowa

World Superbike

 

POLSAT SPORT

 

Piłka nożna

Liga angielska - retransmisje

Liga hiszpańska - retransmisje

 

Siatkówka

Mistrzostwa Europy Kobiet

Mistrzostwa Europy Mężczyzn

PlusLiga

PlusLiga Kobiet

Puchar Polski kobiet

Puchar Polski mężczyzn

Liga Mistrzów siatkarzy

Liga Mistrzyń siatkarek

Grand Prix Kobiet

Puchar CEV

Puchar Challenge

Mecze towarzyskie reprezentacji Polski

 

Formuła 1

Sesje treningowe, kwalifikacje, wyścigi, magazyny – transmisje i retransmisje

 

Żużel

Elite League

Złoty Kask

Kryterium Asów

 

Koszykówka

Liga hiszpańska

 

Boks

Walki Tomasza Adamka o Mistrzostwo Świata

Walki z udziałem Andrzeja Gołoty

Gale bokserskie Grupy Hammer Knockout Promotion z udziałem m.in. Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka

Gale bokserskie Grupy Sauerland (m.in. Nikołaj Wałujew, Kevin McCline, Oleg Maskajew)

Gale bokserskie Sports Network Limited Boxing Promotions

 

Tenis

Wimbledon

ATP Masters Series

 

Piłka ręczna

Mecze reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn rozgrywane w kraju

Ekstraklasa mężczyzn

Ekstraklasa kobiet

 

Rugby

Puchar Świata

Mecze Reprezentacji Polski

Turnieje, mecze towarzyskie

Puchar Heinekena

 

Sporty Zimowe

 

Puchar Świata w narciarstwie alpejskim

Puchar Świata w biegach narciarskich

Puchar Świata w kombinacji norweskiej

Puchar Świata w Bobslejach

 

Sporty walki

Gale kickboxingu

Gale MMA

 

Sporty motorowe

Wyścigi formuły A1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsaty Sport dość często oglądałem zwłaszcza piłkę ręczną i Cafe Futbol. Ostatnio na PSE leciała na żywo liga ukraińska w piłce nożnej.N Sport jest marnym kanałem i nie zastąpi straty po Polsatach. TVP Sport jakoś ujdzie, ale wolę nie mieć tego kanału, a mieć Polsaty. No i wiadomo, że reszta Polsatów (Cafe, Play, News) nie wejdą do Vectry. I brakuje mi w ofercie Discovery ID i coś z dwójki muzycznych kanałów (MCM, Trace).

 

VECTRA dajemy mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsaty Sport dość często oglądałem zwłaszcza piłkę ręczną i Cafe Futbol. Ostatnio na PSE leciała na żywo liga ukraińska w piłce nożnej.N Sport jest marnym kanałem i nie zastąpi straty po Polsatach. TVP Sport jakoś ujdzie, ale wolę nie mieć tego kanału, a mieć Polsaty. No i wiadomo, że reszta Polsatów (Cafe, Play, News) nie wejdą do Vectry. I brakuje mi w ofercie Discovery ID i coś z dwójki muzycznych kanałów (MCM, Trace).

 

VECTRA dajemy mniej

Zawsze można powiedzieć tvk vectra PA PA ale warto jeszcze poczekać bo z tego co wróble ćwierkają polsaty wrócą po dwóch trzech miesiącach i będą w pakiecie sport na ostro to jest polityka vectry żeby wreszcie abonęci kupowali sport na ostro.Tvp sport był potrzebny bardzo dużo osób chce ten program co do nsport toteż wypisywalisćie że chcecie ten program więc spełniło sie wasze życzenie.Powiem jeszcze raz BRAWO VECTRA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam cyfrową Vectrę i mam od nich tuner z lipca 2007. Zauważyłem, że jest w nim timer i czy to oznacza iż mogę nagrywać kanały jak w przypadku telewizji nowej generacji N ? Ustawiłem nagrywanie i na tunerze w miejscu liczby programu pojawił się "Rec" po upłynięciu określonego czasu trwania programu, który nagrywałem powróciła liczba określająca program.

Nie widzę tylko tego gdzie się to nagrało. Czy można nagrywać czy to tylko coś niedziałającego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...