Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Skoro zjawiła się osoba związana z Vectrą to może ja też zgłoszę dwa problemy:

 

1)pierwszy jest znany – brak Discovery HD. Nieprzerwanie od samego początku widnieje komunikat: "Błąd techniczny. Brak sygnału" Miejscowość to Legnica na Dolnym Śląsku.

2)Nie działa funkcja polskich napisów na kanale AXN Sci-Fi co jest bardzo uciążliwe ponieważ część programów na tym kanale emitowana jest wyłącznie w oryginalnej ścieżce dźwiękowej (chodzi tu o cykl z japońskimi filami animowanymi) Z tego co się orientuję problem dotyczy przede wszystkim dekoderów HD.. Czy powinienem z tym udać się do BOK'u czy lepiej zdzwonić na infolinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z problemami technicznymi radzę zgłaszać się na infolinię. Nie jest osobą, która będzie mogła pomóc w sprawach technicznych. Natomiast wszelkie sugestie dotyczące marketingu i oferty z przyjemnością wysłucham. Wszystkie informacje o nowościach będziemy publikować na profilu Vectry na Facebook.

http://www.facebook.com/pages/VECTRA/95 ... 5698725961

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram tych co pisza o likwidacji Pakietu Sport na Ostro głupota jest mieszanie kanałów SD z HD te drugie powinny miec osobny pakiet mam płacic za kanały które nie będe ogladał bo np nie chce dekdera HD. Kto to wymyślił z Platform tylko N ma tak pomieszane ale dają wszystkim dekodery HD.

 

Druga sprawa to ten układ kanałow czemu podstawowe nie moga byc od 1 filmowe od 100 sportowe 200 dla dzieci 300 itd wtedy informacyjne byłyby na 700 w tym także zagraniczne informacyjne a zagraniczne na 800. Te Premium kanały tez powinny byc dalej przeciez filmowych kanałow jest wiecej (TV 1000) jeszcze moga wejśc kolejne a i BBC Entertenaiment to tez kanał filmowy nie wiem czemu jest w wsród Lifestylowych. A i czemu kanały podstawoe jak Religia TV sa w platynie kupie TnK i mam go za darmo. A TVN Warszawa nie jest przypadkiem kanałem informacyjnym i nie powinien byc wśród informacyjnych?

 

A i jeszcze jedno czemu kanały sa wprowadzane tak co tydzień przerwa i znowu co tydzien nie lepiej podpisac kilka umów i dac wszystko za jednym zamachem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzależnienie od forum a tym bardziej wątku Cyfrowej Vectry wzmogło we mnie wizytę tutaj, gdyż cos mnie korciło aby odwiedzić Was dzisiaj.Po wielu trudach udało mi się zdobyć dostęp do NET-u, gdyż jestem daleko od domu. :mrgreen:

Obstawiam, że pojawienie się usera "Vectra" ma związek ze zniknięciem "d107" ;)

Witamy na forum!

Haa to nie ja :lol: Ale dziękuję za pamięć użytkowniku scorpion :smile:

Widzę, ze podczas mojej nieobecności pojawił się użytkownik, które podaje się za człowieka z Vectry. Witam serdecznie.W końcu będę mógł z kimś fachowo porozmawiać na temat oferty owego operatora.

wszelkie sugestie dotyczące marketingu i oferty z przyjemnością wysłucham.

OK :) Więc jeśli wolno tez chciałbym zadać kilka na prędce pytań jeśli chodzi o ofertę tv :wink: :

1) Czy zamierzacie dołączyc w najblizszym czasie do swojego portfolio kanały z grupy National Geographic ? Konkretnie chodzi mi o NAT GEO WILD i NAT GEO MUSIC ?

2) Czy w ofercie pojawią sie do konca roku kanały grupy FILMBOX ?

3) Czy oferta muzyczna zostanie poszerzona o takie stacje muzyczne jak : MEZZO, ESKA TV, NAT GEO MUSIC , TRACE TV czy MTVN HD ?

4) jeśli chodzi o kanały typowo dokumentalne, to czy zostaną udostępnione takowe stacje jak : DISCOVERY INVESTIGATION lub HISTORY CHANNEL

Dziękuję za wszelkie odpowiedzi na pytania użytkowniku Vectra, które nurstują mnie na chwilę obecną.

Wracam do pracy. See you :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie zapytanie. Czy kanał VIASAT EXPLORER nie powinien byc w pakiecie platynowym, a nie w pakiecie "sport na ostro". Pzecież to pasuje jak wół do karety. A tak to byłby świetnym uzupełnieniem kanałów dokumentalnych w platynie, które i tak mozna policzyć na palcach jednej ręki: BBC Knowledge, Discovery HD, National geographic HD. Dlaczego inni operatorzy kablówek cyfrowych potrafili Explorer'a wrzucić do pakietów tzw. normalnych z szerszym typowo zainteresowaniem abonentów. Mnie osobiście w ogóle nie interesuje sport. I co ? Jestem w Vectrze i aby oglądać Viasat Explorer'a muszę brać [beep]ny Sport na ostro? :x Paranoja :/ . Niech szanowny użytkownik Vectra okresli sie w tym moim temacie i przekaże uwagi do tzw. "góry" o rozwiązanie problemu. niby taka [beep]oła a ile może krwi napsuć. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetną usługę za niewielkie pieniądze wdraża Cyfra+ .

Czyli możliwość niezależnego oglądania na 2 telewizorach , ale całego posiadanego pakietu.

Czy coś takiego jest możliwe w Vectrze ?

To co oferuje Vectra to kolejny dekoder i tylko pakiet złoty. A co z całym posiadanym pakietem i kanałami HD ?

Poczytajcie link : https://satkurier.pl/news/48486

Co na to przedstawiciel Vectry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... czlowiek bedzie mial mnostwo roboty odpisujac na Wasze listy zyczen i problemow technicznych :) gdyby to moznaby bylo zrealizowac to mysle, ze bylaby to tv marzen ;), a juz malo kto pomysli, ze pewnie za tym wszystkim musialby wzrosnac oplaty abonamentowe. mysle, ze wystarczyloby zrobic porzadek z nie ktorymi absurdami jak pakiet sport na ostro i juz byloby cacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa porządkowa. 10 minut zajęło mi poprawianie dzisiejszych postów w tym wątku. Proszę zapoznać się z Regulaminem. W szczególności dotyczy to użytkownika Vectra. W szczególności dotyczy to zapisów:

  1. Cytowanie w całości posta, pod którym pada odpowiedź
  2. Pisanie postów pod sobą w odstępie krótszym niż 24 godziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Obserowaliśmy to forum od jakiegoś czasu i postanowiliśmy w końcu się pojawić.

 

Nie ma jak bezpośredni kontakt z odbiorcami produktu, pogratulować tylko.

Co z Discovery HD, w wielu miastach nie ma odbioru tego programu? Chyba już wszystko zostało powiedziane na ten temat, pozostaje załatwienie problemu przez Vectra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka mam takie pytanko :) chciałbym se zakupic pakiet premium canal + :)

 

mam umowe z vectrona na televizje analogową, w tym przypadku bede musiał przejsc na cyfrową i kupic dekoder.

 

moje pytania:

 

za przejscie z analogowej televizji na cyfrowa cos sie płaci ?

dekoter ile kosztuje ?

do dekodera podłaczony bedzie kabel a nie antena satelitarna ?

czy televizja cyfrowa jest w kazdym miescie gdzie jest televizja analogowa vectry ?

musze miec jakis pakiet podstawowy zeby miec pakiet premium canal+ wiec jaki jets podstawowy i ile kosztuje ?

ile kosztuje pakiet canal + ?

jakis link do umowy by mi sie przydał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaqin :

 

*Nic się nie płaci za dekoder i za przejście na cyfrę też

*jest tylko aktywacja dekodera 9,90 zł

*kabel będzie podłączony do gniazdka i dekodera

*tv cyfrowa nie jest w każdym mieście możesz sprawdzić czy jest w twoim mieście za pośrednictwem BOKu oraz strony WWW

*żeby mieć CANAL+ najlepiej wziąć pakiet platynowy , ponieważ gdy on jest pakiet CANAL+ kosztuje tylko 20 zł , a po pół roku 30 zł , a w pakiecie złotym kosztuje ten pakiet ( canal+) zawsze 40 zł .

Pakiety (platynowy i złoty) mają zróżnicowane ceny w każdym mieście .

*Po umowę musisz pójść do BOKu , ale regulamin też może w czymś pomóc : http://vectra.pl/dokumenty,1,1,8.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przechlapane ;p wziełem na vectrze zamów usługe i widze ze w moim miescie nei ma cyfrowej ;/ co za kicha ;/ zostaje oblukac mi neostrade a tak ich nie lubie !

znalazłem cos takiego http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/tel ... kiet_canal

 

z tego wynika ze bede musiał placic 30 zł za abonament tv plus 20zł przez pół ropku za canal+ a pozniej 40 zł ;] wychodzi ze 60 zł miesiecznie ;] troche duzo ;]

 

nie da sie inaczej tego canal+ zdobyc ; d?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...