Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawie zapowiada się jesień w vectrze. nasz operator w tym roku wkroczy do Warszawy. Kablówka od września ma zaprezentować ofertę dla warszawskich klientów. W trzecim kwartale warszawska sieć telekomunikacyjna Spray zmieni swoja nazwę na Vectra. Skoro Spray przemianuje się na Vectrę, to znaczy, ze oferta np. tv obecnego Spraya wejdzie również do Vectry głównej. Może być ciekawie jeśli chodzi o kanały, których obecnie nie ma u Nas :arrow: hasło "Dajemy więcej" zyska na aktualności, a i cena za to też nie będzie dłużna > damy za to więcej :lol:

 

UWAGA : Od czerwca Vectra zmienia zasady sprzedaży dwóch produktów swojego portfolio – internetu i telefonu. Operator skraca czas trwania umów promocyjnych oraz daje możliwość jej zerwania w przypadku gdy abonent nie ze swojej winy straci prace.I tak umowy zawierane dotychczas na 12 miesięcy, zachowują swoje postanowienia przez okres 9 miesięcy. Dłuższe umowy są skracane z 24 na 18 miesięcy.

Jacy oni stali się miłosierni dla Nas, a pomyśleć, że wczesniej mieli Nas głęboko w du :censored: e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest EPG. O "okresie trwałości" ok. tygodnia.

Jednak.... jak dla mnie jest do bani w porównaniu do tego co oferuje dekoder SD. Po pierwsze nawigacja nieintuicyjna oraz trudna, gdy się chce obsługiwać pilot jedną ręką (np trzeba wykorzystywać przyciski kolorowe). Po drugie brak jest podglądu programów dla jednego kanału!!! Ja osobiście najczęściej z tej opcji korzystałem bo oglądam tylko kilka kanałów i interesuje mnie co na nich będzie transmitowane w okresie najbliższych kilku godzin. W HD aby to uzyskać trzeba się dużo naklikać :( Mam nadzieję ( :lol2: ) , że kiedyś zmienią soft, choć ponoć bliźniaczy dekoder n-ki też tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EPG z HD nieintuicyjne??? Ja Cię proszę! To właśnie w dekoderach SD jest kaszana. Używałem wcześniej HD, później wróciłem do SD i do tej pory nie mogę zrozumieć, kto wymyślił to "cudo" w dekoderze SD... To właśnie w nim trzeba klikać kolorami żeby sprawdzić chociażby następny program na danym kanale. Nie wspomnę już o największej głupocie - gdy chcę zobaczyć program na najbliższą dobę na danym kanale, dekoder przełącza się w tle (obraz i dźwięk) na ten kanał! Po kiego grzyba???

 

Z mojej strony do PINOLA: na dekoderze HD jest EPG. Normalne, takie jak mają inne sieci sieci kablowe i normalni operatorzy satelitarni (za wyjątkiem Cyfry+, bo tam EPG jest tak schrzanione, że z tego powodu nie wziąłbym żadnych usług od Cyfry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy EPG jest rzeczywisice takie wazne i to czy sie je przestawia? Włańczam wiem jaki jest program naciskam "i" i wiem co będzie potem a jak chce dalej włanczam EPG i wystarczy mi sprawdzic ramówke na 3 godziny w przód. Przesuwanie zółtym jest akurat bardzo fajne. Nie wiem tylko jak zrobic ramówke dla jednego kanału na cały dzień a wiem że się da bo raz tak na Disney Channel mi wyszło. Gorszy problem to EPG na AXN jak włanczam AXN nie pojawia mi sie co tera na tym kanale jest czasem po jakimś czasie się pojawi a czasem włoncze "i" i nie mam co jest teraz ale mam co bedzie póżniej.

 

A co do Spraya maja Voom HD i Discovery HD i do tego National Geographic Wild, Wedding TV, TV 1000, Sky News i chyba całodobowe Cartoon Network i TCM (co przy układzie kanałow w Vectrze powinni wprowadzic)

 

PS. Ciekawe czemu Vectra nie odkodowała Nickolodeon sa odkodowani na satalicie wiec czy nie powinno byc tak jak z HBO ze odkodowuja tez kablówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żeby w Vectrze było takie wysokie. W "n" dekoder cały czas "gada" z satelitą - ściąga EPG, VOD, monitoruje i nagrywa zaprogramowane nagrania (ciągle pracuje dysk twardy). W Vectrze w trybie czuwania ściąga się tylko EPG coś koło 3-4 w nocy. Nie udało mi się znaleźć informacji technicznej o poborze prądu, ale wydaje mi się, że powinien być znacznie niższy.

 

A czy EPG jest rzeczywisice takie wazne i to czy sie je przestawia?

(...)

Nie wiem tylko jak zrobic ramówke dla jednego kanału na cały dzień a wiem że się da bo raz tak na Disney Channel mi wyszło.

 

Jest ważne, bo na przykład w Cyfrze+ zanim dojdziesz do interesującego Cię programu (wyświetlają się 2 na ekranie) to masz 90% szans, że dekoder się zwiesi i wróci do ekranu poprzedniego (menu). W Cyfrze moim zdaniem EPG nie ma...

 

Program na cały dzień wyświetla się następująco: "EPG" -> najeżdżasz na interesujący Cię kanał i naciskasz zielony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Faktycznie. Dopisali na wykazie kanałów na wydruku stację DOMO.TV zawartą w pakiecie platynowym. Wreszczie coś ciekawszego wrzucą niż ostatnimi czasy. Pytanie tylko brzmi kiedy ? w lipcu ? Jak pisałem kiedyś do cyfry+ czy owy kanał wejdzie do vectry to odpisali mnie, ze rozmowy trwają. W końcu się dogadali z jakimś nadawcą :smile: Żeby było tak zawsze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od piatku jestem szczesliwym (?) posiadaczem cyfrowej vectry w Rzeszowie. Na poczatek wzialem sobie vipa, zeby zobaczyc co i jak, a ze umowa na 6 miesiecy, to czemu by nie skorzystac.

Zrezygnowalem z N i CP i jestem w stanie to na szybko porownac. I chce napisac tylko jedno: gdzie jest w Vectrze HD????? Toz to koszmar!!

Miedzy C+ Film HD a SD nie widze zadnej roznicy, na Eurosporcie HD brak ostrosci, HBO HD podobnie, jeszcze jako tako wyglada NGC HD, ale nie mam mozliwosci porownac tego jednoczesnie, wiec byc moze moj osąd jest nieprawidlowy. Natomiast co do TVN HD, roznie z nim bywa.

Gdzie jest HD w Vectrze, ktos mi jest w stanie odpowiedziec?

 

A moze ja poprostu sie myle i wszystko jest OK ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no zapewne o tym wiesz, że nie każda pozycja programowa leci w HD. Co nie oznacza, że bronię vectry - nie mam po prostu porównania.. już kiedyś była rozmowa o tym, że haj defynyszyn to takie nie za bardzo "haj" w tej vectrze. Poszukaj parenaście stron wcześniej.

Scorpion ma n'kę, może on się wypowie. W końcu miał też Vectrę, więc ma do czego porównywać (chociaż osobiście też wiele słyszałem na temat pikselozy w nSporcie, np. :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra wprowadza promocję dla bezrobotnych i "happy hours" :brawo:

Sieć kablowa Vectra zmieniła zasady sprzedaży swoich usług. 1 czerwca wprowadziła ofertę mającą pomóc klientom, którzy stracili pracę.

Najważniejsza zmiana to skrócenie czasu obowiązywania umów - z 12 miesięcy do 9 i z 24 miesięcy do 18. W serwisie WirtualneMedia czytamy też:

Inną zasadniczą zmianą jest zniesienie ewentualnych konsekwencji finansowych, wynikających z rozwiązania umowy promocyjnej przez abonenta, który nie ze swojej winy stracił zatrudnienie.

Vectra postanowiła wprowadzić dodatkowo ofertę typu happy hours. Klienci, którzy przyjdą do salonu firmowego w określonych godzinach mogą liczyć na dodatkowe rabaty. Każdy punkt obsługi Vectry ustala swoje happy hours indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...