Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

jednym słowem mieli by klientów gdyby zrobili tak jak mówicie to byłoby znacznie więcej użytkowników platyny

hehe może wysylać do nich maile zbiorowo i postulować takie rozwiązania o których tu mowa to może by zmielili

i wprowadzili takie zmiany w kanałach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały bajkowe tez są ciekawe np Boomerang - bajki na których ja się wychowałem (Hrabia Kaczula i Odlotowe wyścigi) Zig Zap/Hyoer czy będący w pakiecie złotym Disney Channel. Ale taki podział powinien być coś jak w Cyfrowym Polsacie ze można kupić osobno a można całość jako platynę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam zamiar wziąć platyna dla Universal Channel (Imprezowo, Rzym), Fox Life (Gotowe na wszystko, Zaklinacz dusz, Las Vegas 90210, Słyszący myśli), Sci-FI Channel (dla horrorów), AXN Sci-fi, (horrory są czasem, Kapitan Tsubasa) AXN Crime, Zig zap, Boomerang, Playboy, BBC Knowledge. Nad sportem na ostro sie zastanawiam jeszcze ale tylko Viasat Explorer/Spice mnie tam interesuje.No i Canal + dla filmów ligi polskiej, ligi hiszpańskiej i Euroligi no i być może LM tam będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moim staruszku Thomsonie muszę podkręcić głośność na TV do jakichś 3/4, żeby komfortowo ustawiać głośność na dekoderze i jak jest naprawdę cicho (np. wieczór, transmisja snookera) to i u mnie słychać buczenie, ale tak ciche, że nie przeszkadza w ogóle. Jak wymiana kabla nie dała rezulatu no to jedyne co mi przychodzi do głowy to pokombinowanie i sprawdzenie wszystkich opcji podłączenia dekodera i zmiany ustawień CVBS/RGB na każdym z nich. U mnie na przykład jak dam na RGB a na TV mam ustawione CVBS lub odwrotnie to faktycznie buczy dość głośno. Najlepiej jak obydwa mam na CVBS. Musi być to samo i na dekoderze i na TV. Ale pewnie już to sprawdzałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buczenie spowodowane jest nieuziemionym sygnałem Vectry. Miałem ten problem już dużo wcześniej przy podłączaniu sygnału z komputera przez Euro (obecnie DVI). Przez różnicę potencjałów obraz z komputera był niesamowicie zakłócony, no i występowało owe buczenie. Wystarczyło wyjąć antenę i obraz był "idealny" (jak na możliwości Euro). Rozwiązanie jest dosyć proste wystarczy założyć na kabel separator galwaniczny. Mi, oraz znajomemu pomogło od razu.

 

Osobiście kupowałem ten: VECTOR SEPARATOR GALWANICZNY.

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Czy ktoś posiada jakieś informacje co do zmian transmitowanej rozdzielczości w cyfrowej vectrze? 720x576 MPEG1 L2 w dobie high definition, gdzie zwykły tv hd ready 1280×720, to trochę słabo. Telewizja u nas zacofana jest o dobrych parę lat. Niestety przy kilku telewizorach ciężko przejść na telewizję cyfrową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ktos pisal predzej ze w SPRAY jest bodajze z 11 kanalow ktorych nie ma w Vectrze.To skoro przejeli Spray to co za problem wlaczyc te kanaly brakujace do platyny.Cos by sie w koncu zaczelo dziac.Dlaczego zlikwidowali te pakiet premium dla zlotego wie ktos ?

 

Przesadzilem 9 kanalow tam pisalo ...Istnieje też druga możliwość wrzucą po prostu te kanały które są obecnie tylko w SPRAYU do całej Vectry,a są to TVN WARSZAWA,NAT GEO WILD, WEDDING TV, TV 1000,VOOM HD,DISCOVERY HD,SKY NEWS,CCTV9 czy NTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... jak jest naprawdę cicho (np. wieczór, transmisja snookera) to i u mnie słychać buczenie, ale tak ciche, że nie przeszkadza w ogóle.

 

Akurat "buczenie" podczas transmisji snookera nie jest naszą winą. Po prostu w studiu są włączone na bieżąco komputery i jakiś tam hałas one wytwarzają. Muszę przyznać, że kompletnie na to nie zwracałem uwagi.. myślałem, że owe buczenie jest po prostu w tej całej hali, w której rozgrywane są zawody. Jednakże na ES HD ze ściężką dźwiękową w DD te buczenie potrafi, w porównaniu do cichutkiej wersji angielskiej, trochę rozdrażnić :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...