Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy ktoś zauważył, ale chyba zamiast coraz bliżej, jesteśmy coraz dalej od wprowadzenia VOD i PVR w Vectrze.

Do tej pory na stronie Vectry w dzialach z informacjami o VOD i PVR bylo napisane, ze Vectra jest juz prawie gotowa technologicznie i wprowadzi

te uslugi wkrotce. Tymczasem sprawdzam dzis na stronie http://vectra.pl/pvr,1,1,4.html i co widze? A raczej czego nie widze?

Nie ma juz tej informacji. Nie pamietam juz dokladnie jak to brzmialo, ale raczej nie tak, jak teraz.

Ktos ma podobne skojarzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy PVR nic nie ma o terminach, brzmi to tak, jakby opcja ta już była dostępna, a przy VOD zamienili coś w stylu "czas wprowadzenia jest bliski" na "niebawem". Nie wiem, co to oznacza - albo coś ruszyło, albo kazali zmienić na stronie to "wkrótce", bo brzmiało śmiesznie od blisko 2 lat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja dzisiaj odebrałem właśnie. Tylko musze sobie kupic chyba kabel Super Video bo tak chyba najlepiej podłączyć do tunera TV do monitora.

 

A co to jest "kabel Super Video"? To jakaś nowość? Jeśli odebrałeś dekoder SD to potrzebujesz kabel Euro (w standardzie z dekoderem jest też tam jakiś dodawany, ale słabej jakości). Jeśli masz dekoder HD to kup kabel HDMI (jeśli masz w TV takie wejście) albo Component. Możesz też podłączyć przez EURO, ale nie będziesz mógł wtedy oglądać kanałów HD.

 

Aha, ten "Super Video" to pewnie S-Video :) Nie ma sensu go kupować. Kup lepiej dobrej jakości kabel EURO (np. Techlinka) i ustaw w parametrach dekodera sygnał na RGB. Lepszej jakości i tak nie uzyskasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ dołączyła do swojej oferty TVP SPORT. Kanał ten jest już we wszystkich trzech platformach cyfrowych i wielu sieciach kablowych. Czy vectra wkońcu pójdzie na kompromis i przestanie unosić się honorem co w przypadku vectry powinno się pisać "c"honorem, i dołączy tą stację do swojej oferty programowej ? Czyżby problem tkwił dalej w pakiecie sport na ostro ?

Ostatnio vectra połączyła się z innym operatorem kablowym Spray. Na stronie domowej owego operatora pisze, że w najbliższym czasie liczba ich kanałów wzrośnie do 140. O ile dobrze pamiętam, to w vectrze jest ich 134. Czy istnieje taka mozliwość, aby obie te kablówki wymieniły się brakującymi kanałami i pouzupełnaiły swoje oferty programowe ?

Jak to wygląda od strony zawieranych umów z nadawcami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet złoty - rozumiem, że w Rzeszowie - 52 zł.

 

Dekoder HD - jednorazowa opłata aktywacyjna - 49,90 zł, następnie w pakiecie złotym co miesiąc 9,90 zł za udostępnienie

 

Canal + - musisz mieć pakiet podstawowy Canal + aby dołączyć kanały Canal + HD. Jeżeli masz już Canal + to za opcje HD zapłacisz miesięcznie 6 zł. Jeżeli nie masz to - obecnie w promocji - za pakiet Canal + - 24,50 miesięcznie plus 6 zł za wspomniany wyżej Canal + HD

 

TVN HD - dostępny jest od pakietu platynowego chyba ?, opłat nie widziałem

 

NG HD - 5 zł miesięcznie

 

Luxe HD - 5 zł miesięcznie.

 

Dodawać już potrafisz więc wystarczy podliczyć koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli film jest emitowany w opcji np. dwujezykowej to tak. Wiec pewnie dziala, ale nie zawsze. Za to np. jest taki kanal euronews - na ktorym masz do wyboru ok. 6 jak nie wiecej sciezek audio.

Zobacz kilkanascie postow wczesniej, ktos pisal, ze ma problemy z oryginalnym lektorem na kanalach AXN - a wiec nie do konca to wszystko takie rozowe.

 

Ktos wie moze juz cos na temat VOD i PVR? Sa gdzies moze prowadzone choc jakies testy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że problem z dźwiękiem występuje przy fonii AC3. Oprócz efektu poszarpanego dźwięku, zauważyłem też, że nieraz dźwięk leci tylko z lewego kanału. Dotyczy to wyłącznie AC3 i wszystkich kanałów z dźwiękiem w tym formacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...