Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

w BOK-u nigdy nic nie wiedzą :) Pamietam jak jeszcze ja kiedyś wydzwaniałem i pytałem sie o CV i mi odpowiadali że moze za pol roku ale nic dokladnie nie wiadomo.. A nie mineły całe 2 miesiace jak zobaczyłem wielki bilbord z informacja zebym odebrał sobie darmowy dekoder w BOK-u :P

Tak wieć kochana obsługa klienta nigdy nic nie wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Dalej nie ma przeciekow co do kwietniowej promocji Vectry ?? Cena przy sporcie na ostro do zlotego dalej sie nie pojawila

 

Dowiedziałem się w telefonicznym BOK, że nowe promocje pojawią się 13 kwietnia (do tego dnia znowu niby przedłożone są dotychczasowe promocje).

Dziwne, trochę że rezygnują z Świąt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, jest taka, że Vectra daje same bezwartościowe programy do okienek niekodowanych... po raz piąty jest chyba Universal Channel ? Dlaczego nie dadzą Canal + na weekend np. ?

 

Ciezko sie nie zgodzic .. w platynie naprawde nie ma za duzo ciekawych kanałow ja osobie moze ogladam na ("Fox Life" "So you think you can dance" , BBC Knowledge

"Top gear" i BBC entherneiment - (prawdziwe oszustwa czy cos takiego .. nic innego te kanaly nie oferuja )

Moze tylko tyle co National Geograpic HD ma świetna jakos i jako tako ciekawe programy ale np Luxe TV HD ma swietna jakosc ale nie ma za duzo ciekawych programow .. TVN HD mało co nadaje w HD a nawet jak nadaje to nie mozna tej jakosci porwnac z National czy Luxe . Rzeczywiście mogli by odkodowac cos z oferty Canal + czy HBO albo moze cos ze sportu na ostro oczywiscie wraz z oferta HD ,

Ps.Przepraszam za literowki .. ortografie itd.. ale dopiero co wrocilem z imprezki i kazdy chyba wie jak to jest. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

ostatnio poszedłem do boku wymienic dekoder na HD i tak mi gosciu powiedzialem ze oni nie wymieniaja i ze trzeba umowic sie na montaż a na stronie vectry pisze ze mozna odbrac osobiscie ? u was tez tak jest ze trzeba czekac az przyjdzie ktos z vectry zamontowac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troche dziwne .. Ja w swoim mieście bez problemu poszedłem do boku oddałem stary dekoder i wziąłem nowy dekoder HD. Spytaj się może u siebie w BOKU czy za podłaczenie dekodera HD cos musisz zapłacic. Jezeli nie to co CI zalezy niech Ci przyjdą spece z vectry podłaczyc dekoder a jak karze Ci cos placic to mozesz podyskutowac o tym dlaczego on nie ma uprawnien a w innych miastach ludzie w Bok-ach mają uprawnienia do wydawania dekoderów.

PS.Zaopatrz sie w kabel HDMI bo go nie dostaniesz z dekoderem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

place 50zl za aktywacje dekodera to wiem ale to chyba kazdy przy odbiorze dekodera. A wsumnie nie bede juz sie znimi klucil jutro przychodzi od nich czlowiek to zamontowac :) ale nie wiem czy bedzie chcial jakas kasa za to. A kabel juz mam bo w Boku mi powiedzial ze oni nie daja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze cyfrówki i mam pytanie czy z dekodera CV można wyjść z sygnałem na inny TV tak żeby na drugim TV mieć analog oraz kanał na którym będzie ten sam kanał który mam włączony na dekoderze?

 

Wystarczy pociągnąć kabel antenowy z wyjścia CABLE OUT w dekoderze do drugiego telewizora i możemy oglądać różne kanały w obu pokojach. Oczywiście w tym drugim będzie analog.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i powinniśmy tez chyba mieć podgląd na jednym z kanałów tego co mamy włączone na dekoderze tak miałem na dekoderze Polsatu swego czasu gdy gdy podpiąłem kablówka do TV i następnie do antena out podpiąłem kabel który szedł do drugiego pokoju. Włączałem sobie kanał na dekoderze i oglądałem na swoim TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Radomiu od rana komunikat dekodera na wszystkich kanałach:

"Aby oglądać ten program na stałe prosimy o kontakt 0801000180. Jeśli jest on już w Państwa pakiecie przepraszamy za chwilowe problemy techniczne".

Zaraz chyba będzie trzeba zadzwonić, bo długo im schodzi z naprawieniem tych problemów technicznych. Na szczęście jest analog i net.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...