Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Jak miło widzieć, że mój dawny operator zaczął działać nad rozbudową oferty programowej. Nareszcie abonenci dostaną dostęp do kanałów, które powinny być od zawsze w ich portfolio. Przykrym jest jednam, ze sportowe kanały Polsatu wpakowali do pakietu dodatkowo płatnego. A sam kanał informacyjny Polsat News z Platynowym. Moim skromnym zdaniem powinny one zostać; również w opcji HD; udostępnione w pakiecie złotym. No ale cóż - wszyscy wiemy jakie niesnaski towarzyszył ogólnemu dogadaniu się V.. z grupą Polsat. Teraz patrząc po ich ofercie już nie można będzie powiedzieć, ze ich oferta jest WYJĄTKOWA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d107

W sprawie Polsat Sport się z Tobą nie zgadzam myślę ze Extra i wersje HD w Sport na ostro to dobry pomysł. Ile tych sportowych w złotym ma być i tak będzie nieźle TVP Sport, Orange Sport, Sportklub, Polsat Sport, Polsat Sport News, Eurosport i nSport. Jako fan piłki nożnej i polskiej koszykówki jestem zadowolony.

 

Tylko ten Polsat News powinien być w złotym a Polsat Film platyna. Mam filmy na Polsacie i TV4 oraz TV6 jak ktoś chce więcej to może mieć Polsat Film w platynie a informacyjny powinien być dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile tych sportowych w złotym ma być i tak będzie nieźle

Powiem tak od przybytku głowa nie boli. Dla takiego UPC posiadanie w pakiecie Select HD (odpowiednik złotego) 12 kanałów sportowych (4 HD) jest możliwe, dlatego uważam, ze i V... mogła się postarać. Niestety nie rozwijanie pakietu sport na ostro od początku istnienia musiało się zakonczym takimi , a nie innymi posunięciami. A wszystko to w myśl, aby dogodzić abonentom. A między wierszami czytaj: aby zyskać większe dochody finanoswe. wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przybytku nie ale od ceny już tak kanały sportowe dużo droższe od innych. z 1 sportowy można mieć w cenie dwa inne. Jest to UPC już nSport który ma Puchary od sezonu 2012/2013? Więcej takich pakietów jak własnie sport na ostro tak jak w Jamobox więcej sportu, więcej seriali itd

 

 

Mnie do szczęścia brakować będzie jeszcze tylko FOX reszta to już ode mnie zależy bo C+ i HBO koniecznie. No może jeszcze nPremium i AXN Spin by dodali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że wrzucają Polsat Sport HD do Sport na Ostro. Poza tym jeśli Ale Kino+ HD ma trafić do platyny, a odpowiednik SD jest w złotym, to jest to dla mnie małe nieporozumienie, gdyż uważam, że kanał SD odpowiadający kanałowi HD, tzn. z tą samą ramówką i nazwą powinien być dostępny w tym samym pakiecie bez dodatkowych opłat, no ale cóż, szkoda, że prowadzą taką, a nie inną politykę. Dobrze w sumie, że nie każą sobie płacić za każdy kanał HD pojedynczo :D.

Wracając jeszcze do kanałów sportowych, skoro nie za darmo, to mogliby pokombinować i zrobić np. pakiet sport HD, za 10(platyna)/15(złoty) złotych miesięcznie, byłaby to dobra alternatywa dla ludzi, którym nie zależy na całym pakiecie Sport na Ostro, tylko na odpowiednikach w HD sportowych kanałów SD dostępnych już pakiecie złotym i platynowym, tj. Polsat Sport-Polsat Sport HD(oczywiście dostępny od października), Eurosport-Eurosport HD, nSport-nSport HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że kanały HD powinny być właśnie w platynie a SD w złotym wtedy cena za platynę mogła by zawierać cenę dekodera HD. W innym przypadku ktos płacić za HD mając tylko dekoder SD

Tylko mając dekoder HD płacisz za niego co miesiąc , czyli tak jakbyś płacił za kanały HD :P A posiadając SD, nie płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam że kanały HD powinny być właśnie w platynie a SD w złotym wtedy cena za platynę mogła by zawierać cenę dekodera HD. W innym przypadku ktos płacić za HD mając tylko dekoder SD

Tylko mając dekoder HD płacisz za niego co miesiąc , czyli tak jakbyś płacił za kanały HD :P A posiadając SD, nie płacisz.

No własnie o tym pisze ze nie płaciłbyś tego tylko trochę więcej za platynę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"JUSTKA777"

Jaki jest odbiór TV z Vectry na Ursynowie?

Jest ok, czy kaszanka?

 

Trudno powiedzieć jednym zdaniem. Są kanały do jakości których nie mam żadnych zastrzeżeń, ale niestety są i takie których jakość woła o pomstę do nieba np BBC Entertainment, Zone Reality, TCL, czasami Ale Kino+. Koszmarna pikseloza, rwanie obrazu itp oczywiście nie przez cały czas, ale płacę za tv cyfrową to chyba mam prawo otrzymywać obraz w jakości cyfrowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w cyfrowej vectrze jest tvp1 hd i tvp2 hd? bo mam je na nr 111 i 112, ale zawsze wyskakuje błąd E0 - sprawdź czy dekoder jest dobrze podłączony. Było tak od początku. Wszystkie inne programy hd są dostępne. Mam pakiet platynowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od 2 dni obserwuję kolejne pogorszenie obrazu na kanałach SD.

Jest jeszcze więcej artefaktów można napisac obraz w kratkę. Na TVN 24 występują sami "święci". Wokół głowy prezenterów widnieje piekna aureola w postaci artefaktów :-). Wygląda na to że Vectra usilnie pracuje nad poprawieniem jakości swojego obrazu i cokolwiek zrobi to jest tylko gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO ROBERTA :...." Na TVN 24 występują sami "święci". Wokół głowy prezenterów widnieje piekna aureola w postaci artefaktów ...."

Coś u Ciebie chyba z głową nie w porządku,że widzisz już aureolę,a białych myszek nie widzisz ? Odbiór na kanale TVN jest zupełnie dobry i od 2 ostatnich dni uległ (przynajmniej u mnie-lokalizacja Suwałki ) nawet poprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO ROBERTA :...." Na TVN 24 występują sami "święci". Wokół głowy prezenterów widnieje piekna aureola w postaci artefaktów ...."

Coś u Ciebie chyba z głową nie w porządku,że widzisz już aureolę,a białych myszek nie widzisz ? Odbiór na kanale TVN jest zupełnie dobry i od 2 ostatnich dni uległ (przynajmniej u mnie-lokalizacja Suwałki ) nawet poprawie.

 

Dlaczego mnie obrażasz ?

 

U mnie TVN też jest dobry gdyż mam wersję HD. Wersji SD nie oglądam od Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę poprawę na tvn24 i innych kanałach, które oglądam. Może nie jest to obraz "żyleta" ale jest o niebo lepiej niż miało to miejsce tuż po wiadomej modernizacji sieci. Niestety nadal są kanały, których ze względu na jakość obrazu nie powinno być wcale w ofercie operatora bo z cyfrową telewizją nie mają nic wspólnego. Rejon Warszawa Ursynów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na TVN24 poprawa była obserwowana od poniedziałku do środy. W czwartek i piątek była katastrofa. Piksele przykrywały obraz nawet na obrazie statycznym.

Dziś jest jakby lepiej ale nie jest to to co było przed majem.

Dziś generalnie wszystkie cyfrowe kanały SD odbierają lepiej i zaryzykuje twierdzenie że jest to najlepszy odbiór od modernizacji chociaż daleko do tego co było przed majem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...