Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś niedawno pytał o MOOD (Music Only on Demand) wprowadzany przez Vectrę. Znalazłem taki tekst:

Vectra udostępnia swoim klientom serwis muzyczy MOOD. MOOD (Music Only on Demand) to serwis oferujący muzykę na żądanie poprzez internet oraz telefon komórkowy. Usługa jest obecnie dostępna w wersji MOOD MINI (bezpłatny dostęp do 100 unikalnych utworów miesięcznie - każde kolejne odsłuchanie tego samego utworu w danym miesiącu nie pomniejsza pakietu, limit jest odnawiany co miesiąc). Może ją otrzymać każdy dotychczasowy abonent posiadający internet Vectry o przepustowości od 24 Mb i nowy klient, który dokona zakupu internetu co najmniej 16 Mb. Już wkrótce zostaną przedstawione kolejne warianty dostępu do serwisu MOOD dla wszystkich abonentów internetu Vectry. Jedną z ciekawych funkcji serwisu jest możliwość tworzenia własnych playlist i dzielenie się nimi na Facebook-u.

Źródło: GSMonline.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Vectry-01.

Dziękuję bardzo za szybką i konkretną odpowiedź z wczoraj godz.14.50-to jest przykład poważnego,kompetentnego traktowania abonenta. Dziękuję też za wzięcie pod uwagę mej uwagi i powiększenie czcionki na wykazie programów na kanale Vectra info-od razu są one dobrze widoczne.Nie będę już dłużej zanudzał swymi pytaniami i uwagami,ale mam jeszcze parę ,do których bardzo proszę się ustosunkować:

1.Jakie kanały planuje się włączyć w miejsce Movies 24 i CSB TV( Sat Kurier podaje,że kończą one we wrześniu swą działalność).

2.Czy zmienicie ramówkę programu Vectra media TV,bo w tej chwili ten kanał to wielka chała.

3.Czy postaracie się jak najszybciej dodać EPG na tych kanałach,na których go nie ma,szczególnie na nowo dodanych :Travel Channel HD i Canal+ HD.

4.W dekoderach dobrze było by dodać ikonkę informującą o tym,które programy są nadawane w wersji 16:9,w starym oprogramowaniu ona była.

5.Czy wprowadzi się nowe paczki?

6.Należy częściej aktualizować Waszą stronę internetową i programy:Vectra info i Vectra media TV,przekształcić ten drugi w "Magazyn Abonenta" i podawać w nim na bieżąco wszelkie informacje i nowości.

7.Postarać się możliwie jak najszybciej włączyć kanał TVP HD-jeszcze w pierwszych dniach września.

8.Zrobić wszystko,aby jakieś programy Polsatu wróciły do Waszej oferty-przecież liczycie się z uwagami abonentów,a wszyscy oni o to proszą,a dogadać się z każdym przy odrobinie dobrej woli można.

Proszę mi wybaczyć tak długi post,ale po raz pierwszy ktoś z Vectry-właśnie Vectra -01 był tak uprzejmy,cierpliwy i udzielił mi jasnych,dokładnych odpowiedzi.Tego nigdy nie zrobili konsultanci Vectry.

 

Wyrazy szacunku

Wasz stały,namolny abonent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jednak Adamek będzie za free w kablówkach?

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej (PIKE) oświadcza, że zgodnie z interpretacją obowiązującego w Polsce prawa operatorzy sieci kablowych, którzy mają zawarte umowy o reemisję programu z jakimkolwiek nadawcą – w tym przypadku stacją RTL – zgodnie z obowiązującymi zapisami umów zobligowani są do reemitowania sygnału telewizyjnego w sposób ciągły i bez zmian wynikających z jakiejkolwiek ingerencji operatora sieci kablowej.

Satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do uzytkownika vectra-01. Jak to w końcu będzie z walką Adamek-Kliczko ? Bo jesli zakodujecie sygnał RTL to chyba macie zamiar puscic do w PPV? Wszystkie szanujace sie kablowki to puszcza. Czyzby mialo byc jak z polsatami, ze tylko wy nie potraficie sie dogadac? Oby nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanko mam paczke tv+internet+telefon za 99.99zł od kwietnia tego roku i chce uciec z tej vectry i teraz przy obecnej zmianie programowej czyli braku od 1.10.2011 Duck TV Universal Channel i Sci Fi Universal bede mogl z mini rozwiazac umowe nie ponoszac zadnych kosztow? Nie otrzymalem od nich pisma z informacja o takich zmianach ale dowiedzialem sie o tym z innych zrodel. Czy bez takiego pisma od nich o zmianie programowej moge rozwiazac umowe? Aha zgodnie z regulaminem to chyba tak ale mam jeszcze regulamin promocji z ktorego chyba wynika ze jesli zerwe umowe to bede musial zaplacic za 24 miesiace samej ulgi ktora mi przyznano w tej promocji. Jak to jest bo na infolini jeden konstltant mowil ze moge zerwac a drugi mowil ze wlasnie obciaza mnie kosztami.... Napisalem jeszcze maila do vectry ale jakos nie pala sie do odpisania.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede mogl z mini rozwiazac umowe nie ponoszac zadnych kosztow? Aha zgodnie z regulaminem to chyba tak ale mam jeszcze regulamin promocji z ktorego chyba wynika ze jesli zerwe umowe to bede musial zaplacic za 24 miesiace samej ulgi ktora mi przyznano w tej promocji. Jak to jest bo na infolini jeden konstltant mowil ze moge zerwac a drugi mowil ze wlasnie obciaza mnie kosztami

 

@mateuszkl Parę tygodni przerabiałem te sytuację. Jest już owy regulamin mówiacy o tym, że można rozwiązywać umowę na wszystkie usługi podstawowe + usługi dodatkowe np. HBO bez ponoszenie żadnych konsekwencji. Dotyczy to zarówno umów promocyjnych jak i zwykłych. Wiem, bo sam dzwoniłem 4-krotnie na infolinię do nich, gdzie pracownicy nawet pytali się swoich przełożonych.

 

Dodatkowo oto wypowiedzi pracownika vectry, który swego czasu odpowiedział na moje posty:

 

cytuję:

"Można rozwiązać umowę z całej paczki?Abonent, który ma podpisaną umowę lojalnościową z firmą Vectra przysługuje możliwość rozwiązania umowy bez żadnych konsekwencji. W przypadku zmian w treści umowy, klientom przysługuje możliwość jej rozwiązania z miesięcznym wypowiedzeniem."

 

oraz:

"Odnośnie wypowiadania umów: zgodnie z regulaminem, punkt 4.6 - abonentowi, który ma podpisaną umowę lojalnościową na paczki usług z firmą Vectra, przysługuje możliwość jej rozwiązania bez żadnych konsekwencji z zachowaniem obowiązującego, trzydziestodniowego okresu wypowiedzenia jedynie w momencie wprowadzania zmian w ofercie programowej."

 

Ale niech pracownik vectra 01 który udziela się w tym wątku, zabierze jeszcze głos.

 

Pozdrawiam ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybkie info.

Jeden z konsultantow upieral sie ze jesli nie dostalem pisma od vectry ze zmiana oferty programowej to wtedy nie moge rozwiazac jedynie ci abonenci ktorzy otrzymali takie pisma. Sam juz nie wiem jak to jest chyba jeszcze raz zadzwonie na infolinie.

Najlepiej jakby pracownik vectra 01 sie wypowiedzial.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przeglądając stronę internetową Vectry, natrafiłem na oferta telewizji analogowej w której znajdował się kanał Canal+HD. Czy to możliwe, że można odbierać kanały HD analogowo, zawsze myślałem że kanały HD można odbierać tylko cyfrowo poprzez odpowiedni dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym się podzielić spostrzeżeniem wcześniej już zauważonym przez kolegę że po zmianie softu na novo - pogorszyła mi się jakość programów w HD - czy to możliwe i co z tym zrobić???

A po drugie chciałem się was zapytać czy związku z możliwością wypowiedzenia umowy można coś wynegocjować w vectrze - np.mam paczkę z internetem aby dorzucili internet bezprzewodowy wifi? - który kosztuje tera 10zł ekstra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwoniłem na infolinię, żeby dowiedzieć się czegoś na temat paczek z konsolą XBOX. Jakież było moje zdziwienie, gdy Pani powiedziała, że XBOX jest przeznaczony tylko do paczek z telewizją w pakiecie złotym. Posiadacze Platyny i VIPa nie mogą skorzystać z promocji na XBOX. Cóż za błyskotliwe podejście marketingowe - promować najuboższe i najtańsze pakiety programowe -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem dzisiaj w vectrze cos wynegocjować gdyż oświadczyłem paniom że rezygnuje z umowy - jutro mam zajść maja sie skonsultować z szefem czy mogą cos dorzucić np. ten bezprzewodowy internet za free. A jak nic nie zaproponują to rozwarze rezygnacje- oglądałem ofertę N i za 59zł umowa na 12mie. dostane aż 20 kanałów HD a teraz mam 10 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Vectry-01.

 

Dlaczego wśród nowych propozycji paczek nie ma np.takiej : Pak.Platynowy 117 kanałów+internet 8MB (lub 16MB)+rozmowy 100 (lub 300) z telefonem+TV on-line,oczywiście z dekoderem HD?Porównując to z ceną paczki z Pak.Platynowym za 89.90zł,która jest w ofercie doszła by jedynie opłata za telefon -rozmowy np.300 z telefonem (w paczce wynosi ona 20 zł) .Można więc skalkulować taką paczkę na 109,90 zł.

Ręczę,że taka oferta paczki cieszyła by się olbrzymim powodzeniem,dziwię się ,że tak bezmyślnie ktoś układa propozycje tych paczek.Proszę dodać taką właśnie paczkę.Uważam,ze moja propozycja jest sensowna i nic nie stoi na przeszkodzie,aby ją wprowadzić.

Uprzejmie proszę odpisać mi jak najszybciej,czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...