Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Od jutra mają być nowości programowe więc poczekajmy zobaczymy ale trochę dziwnie bo pisałem e maila do TVP w sprawie TVP HD w vectrze a pani mi odpisała że rozmowy są na stopniu zaawansowanym

 

UWAGA UWAGA !!!!

na stronie vectra.pl są już nowe kanały są na pozycjach :

Od 1 września nowe kanały na pozycjach :

 

330 - Canal + HD

410 - Da Vinci Learning

521 - Travel Channel HD

 

brakuje tvp hd , tvp seriale i canal + 3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z facebooka vedtry:

"Komunikat Vectry dla kibiców boksu - transmisja pojedynku Adamek - Kliczko:

Vectra informuje, iż prowadzi rozmowy w sprawie udostępnienia walki bokserskiej pomiędzy T. Adamkiem i W. Kliczko w systemie pay-per-view. Nie wykluczamy, że udostępnimy naszym abonentom możliwość obejrzenia walki w tym systemie.

Jeśli chodzi o dostęp abonentów Vectry do transmisji meczu na kanale stacji RTL, obecnej w naszej sieci, to jest to temat o dużym stopniu złożoności, który aktualnie wnikliwie analizujemy."

 

Ale żenada, najpierw mówią, że nie zakodują a teraz obracają kota ogonem mowiąc o dużej złożonośi problemu - pewnie poczuli kasę z pay-per-view i chcą wydoić.

Zakodują RTL = umowa rozwiązana :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuwejt Poczuli zapach pieniędzy, które mogą zdobyć. Jak to inni operatorzy udostępnią walkę za grubą kasę w systemie PPV, a vectra ma być w d.u.p.ę bita i za friko udostępnić pojedynek na RTL? jak już zdążyliśmy zauważyć, zachłanność vectry nie zna granic. Tym lepiej - większa liczba abonentów będzie mogła po raz kolejny rozwiązać umowę.

 

Co do nowości wrześniowych. Jak oceniacie wg. Was zmian dużo/mało? Nie zapowiada się, że coś jeszcze dojdzie!

 

- CANAL+ HD i C+ 3D - Jako opcja dodatkowa do premium

- TRAVEL HD - do platyny

- DA VINCI - do złotego

- wciąż nie jest znana data uruchomienia TVP HD i TVP SERIALE, które jako ewenement rynkowy trafią do wyższego pakietu...

6 nowych, ale pamiętajmy, ze 3 kanały wypadają z początkiem października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak myślicie czy muszą jakiś kanał włączyć za kanał csb tv

 

Vectra nic nie musi. To my musimy płacić. Temat z walką Adamek-Klitchko pokazał jaki w Vectrze panuje [beep]. Rzecznik prasowy udzielił oficjalnej odpowiedzi a tymczasem inni piszą co innego robiąc w ten sposób z K. Stefaniaka(kto mu teraz uwierzy w to co powie albo napisze) idiotę. Tylko współczuć że musi współpracować z takimi ludźmi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta sytuacja z CSB TV pokazuje kompetencje osoby odpowiedzialen za rozwój oferty w firmie Vectra. Po Patio TV i TVN Gra która to kanały Vectra chętnie i szybko włączyła przyszedł czas na CSB TV. Do osoby z Vectry co tutaj sie wypowiada taką rade mam. Zacznijcie się słuchać NAS ABONENTÓW i na tym 100% lepiej wyjdziecie,bo chore wymysły osób odpowiedzialnych za oferte Vectry widać jak się kończą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy u Was na kanale Cinemax HD i Cinemax2 HD są EPG nowych kanałów? Bo u mnie jest tak (nie mam tych kanałów w ofercie): dwie pierwsze pozycje w EPG są właściwe i potem są pozycje TVP HD (w EPG Cinemax HD) i TVP Seriale (CInemax2 HD)?

 

Mam nadzieję, ze jednak RTL nie będzie zakodowany na czas walki, czyli jeżeli słowa rzecznika prasowego się potwierdzą, to my oglądniemy sobie za darmo. Czyli jednak to "zaleta chwilowa", że jeszcze nie ma VOD :). A co do nowych kanałów - tylko skończony głupek mógł dać te kanały do Platynowego. No skończona głupota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy u Was na kanale Cinemax HD i Cinemax2 HD są EPG nowych kanałów? Bo u mnie jest tak (nie mam tych kanałów w ofercie): dwie pierwsze pozycje w EPG są właściwe i potem są pozycje TVP HD (w EPG Cinemax HD) i TVP Seriale (CInemax2 HD)?

 

Tak już od paru dni tak jest z tym EPG. Wieć spokojnie u wszystkich tak jest jak u Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw jakim marketingowym bełkotem użytkownik vectra 01 wytłumaczy wprowadzenie jako "rozszerzenie i uatrakcyjnienie oferty" kanału CSB TV, który znika po zaledwie kilku miesiącach. Swoim niezrozumiałym zachowaniem Vectra sama sobie strzela w kolano, kompromituje się, gdyż zaprzestanie nadawania programu także uprawnia do rozwiązania umowy bez ponoszenia kosztów. Z jednej strony można się cieszyć, że tak często można spokojnie rozwiązywać umowę, z drugiej - oferta cyfrowa bardziej kojarzy się z dodawaniem programów, a nie ich wymienianiem lub usuwaniem, chyba że faktycznie Vectra chce na tym oszczędzać kosztem abonentów.

Tak na marginesie - denerwuje mnie to, że o szczegóły ofert trzeba dowiadywać się w BOKu lub na infolinii. Dlaczego po prostu oficjalna, pełna informacja nie pojawi sie na stronach Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie moze po zaniechaniu emisji CSB TV "szanowny" operator podmieni na jakiś tam TV 6 lub Kino Polska Muzyka. Na pewno nie będzie to kanał o dobrej renomowanej marce jak np. FOX. A szkoda. Z drugiej strony znając zapał i chęć V... do szybkiej reakcji spokojnie obstawiam przełom listopada/grudnia na reakcję w ofercie po stracie CSB TV.

P.S. Naprawdę chciałem pogratulować osobie odpowiedzialnej w vectrze za rozwój oferty programowej. Widać zna się na obecnej sytuacji medialnej. Jej przemyślenia i konkluzje możemy obecnie podziwiać. Jest to osoba kompetentna, która wie czego oczekują od niej odbiorcy usług oraz sama jest w stanie określić czego chce od siebie, a to już duży plus. Takich pracowników/pracownic nam potrzeba.

 

Nie wiem dlaczego tłuczecie cały czas temat Polsatów. Ja wiem każdy z nas chciałby je z powrotem, co jest oczywiście zrozumiałe. :> Ale pamiętajmy, ze operator ma całą gamę gustownych i konkretnych wymówek, dlaczegóż to nie jest w stanie ich dołączyć do oferty programowej...

 

Zobaczymy czy po 1 września hasło vectry "Dajemy więcej" nie stanie się obiektem kpin i ich przekleństwem. Jak każdy operator (konkurencja) udostępnią do publikacji zmiany programowe etc. i ich ilosć, to czym wtedy vectra będzie mogła sie pochwalić? Wychodzi na to, że tylko TRAVEL HD :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego tłuczecie cały czas temat Polsatów. Ja wiem każdy z nas chciałby je z powrotem, co jest oczywiście zrozumiałe. :> Ale pamiętajmy, ze operator ma całą gamę gustownych i konkretnych wymówek, dlaczegóż to nie jest w stanie ich dołączyć do oferty programowej...

 

Zobaczymy czy po 1 września hasło vectry "Dajemy więcej" nie stanie się obiektem kpin i ich przekleństwem. Jak każdy operator (konkurencja) udostępnią do publikacji zmiany programowe etc. i ich ilosć, to czym wtedy vectra będzie mogła sie pochwalić? Wychodzi na to, że tylko TRAVEL HD :roll:

 

Bo to wstyd i hańba, żeby placąc 99zł nie mieć dostepu do tych kanałów. To jedyny operator który nie ma polsatów, nawet kablówki na wsi ich wyprzedziły.

 

Może w końcu dotrze coś do ich "łbów". Mnie to już nie bardzo obchodzi bo właśnie przygotowuje wypowiedzenie umowy (z okazji zamknięcia CSB TV).

 

Niedługo większośc zapychaczy zbankurutuje i czym wówczas vectra zapełni ofertę? Może będą to wspaniałe kanały informacyjne, a może dadzą trochę egzotyki hahaahahahaahahaahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ HD i 3D to nie są dwa kanały. Dodadzą C+ HD z pasmem 3D. Czyli jeśli coś poleci w 3D to puszczą to właśnie na C+ HD. (Tak to rozumiem)

A jednak są to dwa osobne kanały.

Nie ma na moim dekoderze Da Vinci Learning kanał miał się pojawić na 410 kanale, czy ktoś z was ma już ten kanał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...