Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

22.03

Witajcie!

Przeglądnąłem pare ostatnich stron tematu i mam takie małe pytanie. Niedługo kończy mi się umowa z vectrą i dzisiaj dzwoniła do mnie miła Pani propnując:

Platyna + dekoder HD

internet 8mb/16mb (w nocy) / z wifi

karta Sim do mobilnego

za 99.90 miesięcznie /umowa na 24 miesiące

 

dodatm iż teraz mam Złoto SD +internet 2mb/8mb w nocy/ za 91zł miesięcznie więc na oko zaproponowana oferta wygląda na nawet atrakcyjną, jednak kompletnie nie potrzebuje wifi ani internetu mobilnego stąd moje pytanie: Czy można dostać taką ofertę bez tych usług a co za tym idzie taniej?? Albo może ktoś zna jakieś inne rozsądne zestawienie - co można uzyskać na przedłużeniu?? Interesował by mnie jeszcze ewentualnie c+ ale cene 29.99 miesięcznie uważam za za wysoką.

 

pozdrawiam

 

Szlag by to trafił. Nie przedłużyłem wtedy a teraz oferta się zmieniła i jest z umową na 36 miesięcy co nijak mi nie odpowiada ;/ jakieś wieści czy coś może się w tej kwestii zmienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam! czy ktos mi pomoze i doradzi co powinienem zrobic. zdecydowalem sie na vektre, w paczce jest pakiet platynowy do tego canal + i internet co do odbioru to po prostu lipa jedynie co to kanaly hd sa w miare ale nie dokonca. Ale ok pogodzilem sie z tym, patrzylem na ogolna oferte z netem i wybralem vectre, niemoge sie jednak pogodzic z odbiorem niektorych programow mianowicie na samej gorze obrazu widnieja biale przerywane paski musze za kazdym razem zmieniac obraz na 4:3 zeby zniknely do tego czasami glos jest znieksztalcony i musze cofnac program na pilocie zeby powrocil normalny dzwiek. telewizor txp50vt20e decoder hd prosze o rady jak moge w koncu normalnie obejrzec tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i wychodzi trochę taniej,ale wiązać się na trzy lata to zdecydowanie za długo i liczyć na to że zmienią układ programów,to taka trochę partyzantka,a jeżeli bierzesz na rok,to po tym czasie,na koniec umowy jest duża szansa że utargujesz z nimi jakąś dobrą,indywidualną ofertę - tak mi się wydaje..

 

kombinują,a ściśle to zmieniają kolejność,po co? - nie wiadomo,[beep]a już trzeci raz musiałem ustawiać listy kanałów na nowo -(bo to już trzecia zmiana kolejności kanałów,w ciągu tych kilku,ostatnich dni).Musiałem zdrowo poklikać pilotem,szczególnie że w jednej z list,tej dużej mam 72 kanały zaznaczone.Jakby nie mogli tych zmian zrobić jednorazowo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są w ogóle takie?? - na 4 lata??? - to już chyba lekka przesada:)

 

Według mnie,jeśli chodzi o czas trwania umowy,to najlepiej brać na rok,no w ostateczności (jeśli dobra oferta),to na 2 lata.

Gdyby były takie na 4 lata i z gwarancją stałej ceny to chętnie bym skorzystał. Bo oferty, zwłaszcza na tv, są z roku na rok coraz gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dzisiaj znowu zmiany w kolejności numeracji kanałów,(HBO 2 HD i Cinemax 2 HD wyleciały mi z listy) - czy ktoś wie,w jakim celu oni to robią?

Zauważyłem że o ile kolejność kanałów się nie zmienia, to dzięki temu pododawały się znaczki HD czy teletekstu na info kanału/EPG. Bajera :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie zniknięcia są spowodowane zmianami częstotliwości, na których są nadawane te programy. Najwyraźniej sieć jest przygotowywana pod włączenie kolejnych programów, lub po prostu optymalizują użycie pasma na poszczególnych częstotliwościach. U nas wygląda to tak: TVN było 746MHz, jest 474MHz, Filmbox HD 482>634, HBO HD 690>474, Discovery HD 474>642, Animal Planet HD 482>642, FTV HD 266>482, Mezzo Life HD 746>474, TV Silesia 610>642, C+ Sport HD 642>634, nSport 474>490. Nie uruchomiono żadnej nowej częstotliwości. Nadal jeszcze nie mamy HBO 2, Comedy i Cinemaxów w HD :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...