Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Podobno nie będzie kasować nagrań, ale tylko na dekoderach HD. HD PVR nie wiadomo ;P

 

nie dobre xD - tylko kompletnie bezsensowna wypowiedź,no chyba że to miał być żart

 

to normalne że aktualizacja kasuje wszystkie listy kanałów

pawelryb-->> napisz jak po tej aktualizacji sprawuje się dekoder? rzeczywiście jest coś lepiej? szybciej? a może tylko ładniej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Dużo dłużej się ładuje przy starcie (po odłączeniu zasilania)

2) Epg chodzi w miarę dobrze

3) Wiele funkcji nie działa

4) Przydałaby się funkcja nagrywania na zewnętrzny dysk w dekoderze HD

5) Zmienił się wygląd

6) Nie można sobie strzałkami na pilocie podglądać co jest na innych kanałach w tym czasie (na belce u dołu ekranu. teraz trzeba kliknąć INFO i dopiero strzałki)

7) Wolałbym poprzednią wersję. Była bardziej czytelna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich i mam takie pytanie:

mam kablówkę (SAT-KOL), a w niej 55 kanałów cyfrowych ale nie mam tunera dvb-c. Czy tuner od vectry, a dokładnie HD vectra-5800C będzie współpracował z "obcą" tv kablową? mam okazję taki nabyć ale nie wiem czy nie ma on jakichś blokad...

Moja kablówka na wymaga żadnych kart dostępu, wszystkie kanały są dostępne/niekodowane, ogólnie wystarczy tv z tunerem dvb-c i wszystko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dziwne, ze masz możliwość kupna takiego tunera, gdyż wszystkie są własnością Vectry, abonenci mają jedynie wypożyczone.

Tuner ten ma możliwość wyszukiwania kanałów i bez karty obsługuje programy niekodowane (postaram się to jeszcze dokładnie sprawdzić) więc powinno działać. Lepiej jednak jakbyś miał możliwość przetestowania przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku na jesieni ma sie pojawić usługa VOD. Prawdopodopnie usługi typu Gry czy Vectra Portal dopiero w przyszłym roku :twisted:

 

P.S.

A gdzie są Moje posty z linkami do kanałów sportowych Polsatu :> My Abonenci Vectry musimy sobie jakoś radzić i pomagać w czasach kiedy druga sieć w Polsce nie ma ich w ofercie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dziwne, ze masz możliwość kupna takiego tunera, gdyż wszystkie są własnością Vectry, abonenci mają jedynie wypożyczone.

Tuner ten ma możliwość wyszukiwania kanałów i bez karty obsługuje programy niekodowane (postaram się to jeszcze dokładnie sprawdzić) więc powinno działać. Lepiej jednak jakbyś miał możliwość przetestowania przed zakupem.

Nie będę miał możliwości sprawdzenia przed kupnem, ale z tego co piszesz rozumiem, że jest możliwość ręcznego wyszukiwania kanałów poprzez podanie częstotliwości, QAM, bitrate? Powinien działać jak normalny tuner poza korzystaniem ze slotu na kartę? Próbowałem coś wyczytać z instrukcji obsługi ale uboga jest w te informacje...

To wszystko co można przeczytać o programowaniu kanałów:

Pierwsze uruchomienie
Podczas pierwszego uruchomienia urządzenie przejdzie w tryb instalacji. Użytkownik będzie mógł wybrać
język obsługi dekodera, po czym nastąpi automatyczne wyszukanie programów oraz sprawdzenie
wersji oprogramowania. Operacja ta jest niezwykle szybka i prosta. Po jej przeprowadzeniu możliwe będzie
ustawienie parametrów obrazu.

:woot:

 

proszę o potwierdzenie (lub zaprzeczenie) moich wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest TVP 1,apropo jedynki co prawda nie często ją oglądam - (tylko wiadomości o 19.30),ale zauważyliście że jedynka od kilku dni jakby ma lepszy odbiór? - wszystko jest takie czystsze i wyraźniejsze? - ,albo mi się tak wydaje...

 

Również zauważyłem że jakby się poprawiło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dzwonili do mnie z Obsługi klienta w sprawie promocji

Konsultantka zaproponowała mi pakiet sport na ostro, ale od razu zrezygnowałem i poprosiłem ją opcje z Canal + Sport.

Powiedziała, że jak dla mnie (mam 24mb/s + złoty = 99zł) Canal + Sport (5 kanałów) będzie w cenie 29zł + 1zł aktywacja - normalnie 39zł + 49zł aktywacja

Opcja jest na 12 miesięcy

Jest to dobra propozycja cenowa czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest TVP 1,apropo jedynki co prawda nie często ją oglądam - (tylko wiadomości o 19.30),ale zauważyliście że jedynka od kilku dni jakby ma lepszy odbiór? - wszystko jest takie czystsze i wyraźniejsze? - ,albo mi się tak wydaje...

 

Również zauważyłem że jakby się poprawiło :)

Też to zauważyłem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie mylę to dostałeś propozycję "zwykłej" promocji Vectry na programy Canal+.

 

Podpowiem Tobie - chcesz "ugrać" coś więcej niż standardowe promocje wybierz się do lokalnego BOK. Rozmowa z Paniami i Panami z infolinii to zwykła strata czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj mam problem z dekoderem.

Coś robili na dzielnicy z prądem, nie było go ok 12 h włączyli po godzinie 22 i od tej pory dekoder w ogóle się nie uruchamia.

Wyświetlacz jest czarny, tak jakby całkowicie uszło z niego życie, najpierw myślałem, że coś z kablem zasilającym, ale optyk normalnie świeci.

Miał ktoś kiedyś coś podobnego?

Co proponujecie zrobić?

Zanieść go do Vectry czy naprawiać we własnym zakresie?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...